Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zakupy od "Sebo"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mons

mons

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów

Napisano 21 czerwiec 2022 - 10:43

Witam. Niestety muszę zrobić negatywną reklamę dla sprzedającego SEBO. W dziale giełdy-przynęty wypatrzyłem ogłoszenie:

 
Buster Jerk ,Guppie Big Bandit, Pig ,MELEK,                - pozycja 3. Big Bandit ( suspending) 190 pln. 
Started By Sebo, 30 maj 2022 19:16 
 
Przelałem pieniążki, łącznie z paczkomatem i czekałem na
 przesyłkę. Przesyłka dotarła z 2 jerkami. W ofercie były 3. Po kontakcie ze sprzedającym otrzymałem odpowiedź na priv dn. 07.06 :
 
"Przepraszam moje przeoczenie. 
Dziś wysyłam.
Jeszcze raz przepraszam."
 
I to by było na tyle. Do dziś nie mam jerka, nie mam żadnego kontaktu ze sprzedającym. 
 
Także  PRZESTROGA dla kupujących od SEBO, nie przelewajcie kasy "z góry" bo możecie się niemiło zdziwić.
 
Pozdrawiam.
 

  • Guzu i Biesan lubią to

#2 OFFLINE   Mariusz54

Mariusz54

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 364 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 lipiec 2022 - 21:50

Czasami warto poczekać jeszcze kilka dni zanim się rzuci kamieniem. Teraz w końcu okres urlopowy. 

Miałem kiedyś przyjemność zrobić zakupy u Niego i problemów nie było. Fakt że to były czasy jak był jeszcze Modem na tym portalu. Ale nie sądzę żeby to miało wtedy znaczenie.



#3 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15588 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 lipiec 2022 - 10:09

Znam go od lat i ręczę za niego. Pewnie nieporozumienie albo urlop.



#4 OFFLINE   md30

md30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:C&R

Napisano 06 lipiec 2022 - 12:42

Czasami warto poczekać jeszcze kilka dni zanim się rzuci kamieniem. Teraz w końcu okres urlopowy. 

Miałem kiedyś przyjemność zrobić zakupy u Niego i problemów nie było. Fakt że to były czasy jak był jeszcze Modem na tym portalu. Ale nie sądzę żeby to miało wtedy znaczenie.

Ale ile można jeszcze czekać, jak kupno przynęt nastąpiło w końcówce maja? 

 

btw

Tłumaczenie całej sytuacji urlopem jest słabe.


  • scOOtt lubi to

#5 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 06 lipiec 2022 - 12:59

Ehhhh.

Dobra najpierw wyjaśnienie .
Brakujący Jerk leży na inposcie . Dziś podjadę odebrać nie wiem dlaczego nie została przesyłka dostarczona.

Kolejna sprawa niech wypowiadają się jak już tu tylko osoba która cokolwiek odemnie kupowała . Zdanie osób trzecich jest średnie.

Sprzedałem za swojej kadencji na JB setki przynęt i nie tylko a kupiłem jeszcze więcek. Na JB wchodzę bardzo bardzo rzadko więc nie czytam. Ale na pierwszej przesyłce był mój nr telefonu wystarczy napisać SMS że coś nie tak i tyle.

Kolejna sprawa znam tu od groma ludzi w realu i po co były by mi jakieś akcje z jednym Jerkiem.

Pozdro Sebo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych