Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano CC 201 vs 301


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kamilslimak

kamilslimak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 05 kwiecień 2023 - 20:36

Cześć

 

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat różnic dwóch tytułowych młynków? Mam CC 201A i szukam czegoś nieco większego do zestawu z dużymi woblerami. 301 jest o kilkadziesiąt gramów cięższa, ale pojemność szpuli nie wydaje się dużo większa, a właśnie na tym parametrze mi zależy. Nigdy nie miałem 301 w ręku (i będzie o to coraz trudniej) i zastanawiam się czy ryzykować jej ściąganie z jednego z nielicznych już źródeł. 



#2 OFFLINE   Hornet

Hornet

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaRóżan

Napisano 06 kwiecień 2023 - 09:17

Główne różnice to przełożenie i tutaj, w przypadku dużych woblerów byłoby ono wskazane w przypadku 301. Możliwości rzutowe cięższymi przynętami również przemawiają za 301. Na szpulę weszło mi 150 metrów plecionki około 0,30 z delikatnym zmyłkowym podkładem, a jeszcze trochę miejsca zostało.

#3 OFFLINE   kamilslimak

kamilslimak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 06 kwiecień 2023 - 09:37

Główne różnice to przełożenie i tutaj, w przypadku dużych woblerów byłoby ono wskazane w przypadku 301. Możliwości rzutowe cięższymi przynętami również przemawiają za 301. Na szpulę weszło mi 150 metrów plecionki około 0,30 z delikatnym zmyłkowym podkładem, a jeszcze trochę miejsca zostało.

Dzięki za odpowiedź, przydatna informacja. Z tego co widzę, to nowa CC ma być sporo szybsza i chyba schodzący model będzie lepszy do moich zastosowań. 



#4 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1704 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 06 kwiecień 2023 - 13:45

jak 301 jest za mała to 401 ma podobną masę 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych