Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowy sklep w Krakowie Fishing 24 300m


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3419 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 05 styczeń 2013 - 13:23

ze wszystkich sklepow w krk to juz se tylko w glowatce pokazywalem czasami (bo mialem dentyste obok) maja dosyc duzy wybo i nie sa zbytnio agresywni.

w innych sklepach mi sie zdarzalo, ze koles mowil, ze na karpiowce 3,5Lbs to ciezar wyrzutowy... a w innym sklepie glowki najtansze mustada mi wciskali jako najmocniejsze dostepne na rynku - palcami babce rozprostowalem tego najmocniejszego na rynku mustada i polozylem na ladzie...

W visionie tez jest spoko, ale ze samochodu w krk nie mam to bylem 1-2 razy bo w hucie mieszkam..

Co do mniejszych sklepow to troszke polazilem ostatnio i paczke robaczkow sobie mozna kupic i zanete ale jak juz tak bardziej konkretnie cos chcesz to jest raczej cienko.



#22 OFFLINE   lopez77m

lopez77m

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 styczeń 2013 - 17:36

 Zapowiada się pięknie a będzie jak zawsze :lol: W Krakowie sklepy wędkarskie hmm... to więcej niż nędza totalna beznadziejna :( A sklep B.......a  króluje w tym zasranym cyrku, obsługa lepsza jest w pierwszym lepszym lumpeksie czy hipermarkecie!!! Pozdrawiam z Krakowa .



#23 OFFLINE   Thor

Thor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:38

 Zapowiada się pięknie a będzie jak zawsze :lol:

Kolego Lopez77m widziales Fishing24 we Wroclawiu, ze na starcie twierdzisz jak bedzie?

Typowa Polska mentalnosc...



#24 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:33

Kolego Thor

Pracujesz w tym sklepie lub jesteś jego współwłaścicielem, że tak nachalnie go ciśniesz i promujesz?

Czy tez sa jakieś inne powody takiego zachowania?



#25 OFFLINE   Thor

Thor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:58

Jestem klientem sklepu we Wroclawiu i wrogiem zasady nie, bo nie!

Koniec kropka.



#26 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:38

 Reasumując - Będzie kolejny fajny sklep (!..?).

 

                        Na otwarcie suveniry,karta klienta,katalogi i fachowa obsługa.

                        Później atrakcyjny towar w dobrych cenach . (mam nadzieję).

 

 Tylko kiedy to OTWARCIE?  Strona internetowa "Fishing 24" jakaś taka milcząca i zagadkowa.

 Jak ktoś wie proszę o cynk. 

             

                        Oby tylko "Lopez 77m"nie okazał się prorokiem (czego szczerze wszystkim życzę).



#27 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Osiński

Napisano 07 styczeń 2013 - 07:59

Kolego Thor

Pracujesz w tym sklepie lub jesteś jego współwłaścicielem, że tak nachalnie go ciśniesz i promujesz?

Czy tez sa jakieś inne powody takiego zachowania?

Kuba-Thor jeżeli już ,to robi to znacznie delikatniej niż Ty swojego czasu promując pewną markę z siedzibą w Krakowie

Wiec wyluzuj



#28 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 styczeń 2013 - 09:45

Dziwny tekst jak na "dragon najlepszy na świecie" ;)

I nie, zwady nie szukam, ale nie byłbym bym sobą rano bez odgryzki :D



#29 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 07 styczeń 2013 - 12:27

Jak robie szybkie zakupy(gumy,główki, żylka)na wypad nad rożnów odwiedzamy całą bandą jedyny chyba sklep wędkarski w nowej hucie...zostawiamy sporo kasy więc i właściciel/ sprzedawca nawet czasem się uśmiechnie i coś doradzi. Kilka razy kupiłem coś droższego w sklepach stacjonarnych i więcej już tego nie bede robił zwłaszcza że ..tu przykład :wedka fenwick river runner w stanach kosztuje ok 100$ w krakowskim sklepie stoi 770zl więc dla mnie lekka przesada.Wcale się nie dziwie że właściciele sklepów nie służą pomocą i są na foszku jeśli klasyką jest obadanie tematu w ich sklepie a następnie zakup w www.

#30 OFFLINE   fifek

fifek

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 895 postów
  • Lokalizacja800 m. od Szreniawy
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:F.

Napisano 07 styczeń 2013 - 12:48

 A jedyny sklep wędkarski w Nowej Hucie jako jedyny w Kraku ma szeroki wybór Stork'ów


  • krakus i NARA lubią to

#31 OFFLINE   loko86

loko86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Karol

Napisano 11 luty 2013 - 16:24

Otwarcie 06 III 13r
Armi Krajowej 97 koło estakady na Bronowicach.

#32 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 824 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 luty 2013 - 18:45

Dzieki za informację  

:)



#33 OFFLINE   dawek1

dawek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:Dawid

Napisano 21 luty 2013 - 16:52

Koledzy nie wiem jak będzie w Krakowie, ale byłem wczoraj we Wrocławiu i specjalnie odwiedziłem sklepik. Wiadomo nie widziałem wszystkiego bo mało czasu ale ceny kosmos. Kołowrotki shimano stradic 2500 fd 850zł!!! :blink:  Ci4 950zł :D Woblerki robione ręcznie 3cm 20zł :ph34r:

Proszę wybaczyć ale to nie są dla mnie niskie ceny, dla porównania za TwinPower 2500Fc u siebie zapłaciłem 850zł (żyłka hm80 gratis) oczywiście promocja ale zawsze, za takie same woblerki płacę 7-9zł! :)

Oczywiście sprzętu jest w brud, co prawda mało kręciołków shimano bo są przed dostawą ale zawsze się coś zobaczy. Obsługa bardzo miła i to im się chwali!



#34 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 22 luty 2013 - 11:18

Koledzy nie wiem jak będzie w Krakowie, ale byłem wczoraj we Wrocławiu i specjalnie odwiedziłem sklepik. Wiadomo nie widziałem wszystkiego bo mało czasu ale ceny kosmos. Kołowrotki shimano stradic 2500 fd 850zł!!! :blink:  Ci4 950zł :D Woblerki robione ręcznie 3cm 20zł :ph34r:

Proszę wybaczyć ale to nie są dla mnie niskie ceny, dla porównania za TwinPower 2500Fc u siebie zapłaciłem 850zł (żyłka hm80 gratis) oczywiście promocja ale zawsze, za takie same woblerki płacę 7-9zł! :)

Oczywiście sprzętu jest w brud, co prawda mało kręciołków shimano bo są przed dostawą ale zawsze się coś zobaczy. Obsługa bardzo miła i to im się chwali!

Podejrzewam, że ceny wynikają z lokalizacji i faktu, że jest to sklep stacjonarny. Z internetem pewnie nikt (sklep stacjonarny) nie wygra. Co do obsługi to fakt, mogę ich pochwalić z czytym sumieniem.


Użytkownik Jack__Daniels edytował ten post 22 luty 2013 - 11:18


#35 OFFLINE   wsw1515

wsw1515

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Kuba

Napisano 22 luty 2013 - 11:36

Podejrzewam, że ceny wynikają z lokalizacji i faktu, że jest to sklep stacjonarny. Z internetem pewnie nikt (sklep stacjonarny) nie wygra. Co do obsługi to fakt, mogę ich pochwalić z czytym sumieniem.

U nas w Z.G. jest taki sklep że np.wobki są tańsze niż na aledrogo,nie mówiąc o tym że musisz jeszcze zapłacić za  przesyłkę z netu. :P



#36 OFFLINE   loko86

loko86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Karol

Napisano 22 luty 2013 - 13:49

Koledzy nie wiem jak będzie w Krakowie, ale byłem wczoraj we Wrocławiu i specjalnie odwiedziłem sklepik. Wiadomo nie widziałem wszystkiego bo mało czasu ale ceny kosmos. Kołowrotki shimano stradic 2500 fd 850zł!!! :blink:  Ci4 950zł :D Woblerki robione ręcznie 3cm 20zł :ph34r:

Proszę wybaczyć ale to nie są dla mnie niskie ceny, dla porównania za TwinPower 2500Fc u siebie zapłaciłem 850zł (żyłka hm80 gratis) oczywiście promocja ale zawsze, za takie same woblerki płacę 7-9zł! :)

Oczywiście sprzętu jest w brud, co prawda mało kręciołków shimano bo są przed dostawą ale zawsze się coś zobaczy. Obsługa bardzo miła i to im się chwali!

Dolicz do ceny obsługe pracowników i to że masz możliwość sobie "pomacać" sprzęt. Ja osobiście sie bardzo cieszę ze bedzie taki sklep w Krakowie i na pewno skorzystam z ich asortymentu, niech pracownik tez zarobi!!!


Użytkownik loko86 edytował ten post 22 luty 2013 - 13:50


#37 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 luty 2013 - 13:57

Kolego Dawek1 to nie jest wina sklepu że mają takie ceny woblerów ręcznie robionych bo do ceny którą żąda osoba wykonująca woblery muszą doliczyć vat( jesli towar nie jest na fakture) i doliczyć własną marże która już nie jest wielka,bo chyba dziwne by było żeby zarabiali na woblerze 20 groszy...

Moim zdaniem sklep ma jak narazie bardzo duży wybór przynęt dla spinningistów co bardzo cieszy a asortyment na pewno bedzie się powiekszał 



#38 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 22 luty 2013 - 14:05

A 20zł za ręcznie robiony wobler to dużo??????? Dobry wobler według mnie jest wart kilkudziesięciu zł. To nie to, że maszynka klepnie 1000000000000szt. dziennie i później sprzedają po 40zł :huh: :blink:



#39 OFFLINE   dawek1

dawek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:Dawid

Napisano 22 luty 2013 - 14:10

A 20zł za ręcznie robiony wobler to dużo??????? Dobry wobler według mnie jest wart kilkudziesięciu zł. To nie to, że maszynka klepnie 1000000000000szt. dziennie i później sprzedają po 40zł :huh: :blink:

Zgadzam się, ale takie same u mnie w sklepie stacjonarnym są po 7-9zł.



#40 OFFLINE   dawek1

dawek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów
  • Lokalizacjakielce
  • Imię:Dawid

Napisano 22 luty 2013 - 14:13

Dolicz do ceny obsługe pracowników i to że masz możliwość sobie "pomacać" sprzęt. Ja osobiście sie bardzo cieszę ze bedzie taki sklep w Krakowie i na pewno skorzystam z ich asortymentu, niech pracownik tez zarobi!!!

Uwierz mi tez jestem za ale bez przesady dokladac 300zl zeby pracownik sobie zarobil?! Zrozumial bym 50! Tak przy okazji tego TwinPower rowniez kupilem w stacjonarnym.