Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

MIKADO AIRSPACE 2008 FD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   miko169

miko169

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaK-ce
  • Imię:Mikołaj

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:24

Nie polecam tego kołowrotka ! Luzy, przy rzucie rączka wylądowała w wodzie ;D ...Sam zamyka się kabłka przy mocniejszych rzutach. Mało dokładny hamulec. Użytkowany od maja..



#62 OFFLINE   FRS1985

FRS1985

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaZachód

Napisano 19 wrzesień 2014 - 14:47

Ode mnie tyle miałem i tak , podstawowa wada na 2gim wypadzie zgubiłem nakrętkę trzymającą rączkę , i największa to wyginający się jak modelina trzpień trzymający kołowrotek w uchwycie wędki. taka ot metalowa zabawka



#63 OFFLINE   Sicu

Sicu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaGdańsk/Warszawa
  • Imię:Maciej

Napisano 08 czerwiec 2016 - 07:22

Odświeżę co by nie zakładać nowego tematu, miałem sprzedawać ten kołowrotek (3000), ale może ktoś wie jaka korbka by do niego pasowała?

Nie licząc luzów na tym składaniu wszystko działa dobrze wydaje mi się.



#64 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 17 czerwiec 2016 - 13:08

Użytkuje od 2014 od maja. Seria bez odpadajacej rączki. Niestety juz 2 razy w serwisie. Najpierw padł kablag, nie zamykał się, wymienili cały rotor. Później zaczęło wciągnąć żyłkę i zacinać ją w rolce kabłąka, rolka latała na boki. Serwis wszystko szybko ogarnia ale niestety nie po to sie kupuje zeby co chwila był u abramisa. Pewnie wyladuje jako zapas a trzeba szukac czegos pewniejszego. Coraz cieplej zerkam na Ninje.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#65 OFFLINE   Bolo8888

Bolo8888

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaMyszków
  • Imię:Damian

Napisano 17 czerwiec 2016 - 17:19

Mam airspace 3008, mam ninje, powiem tak ninja chodzi na sucho jak maslo. Mikado na sucho bardzo dobrze, pod obciazeniem rowniez, chodz slychac i czuc nawet na sucho mechanizm, no ale czego wymagac od mlynka badz co badz bebechami przypominajacego kazdego innego. Co najbardziej przeszkadza w nim to skladana korba, jest mega niespasowana i czuc ja podczas zwijania (mozliwe ze jakas podkladka dala by rade). To ona tu mi najbardziej przeszkadza. Tak mlynek jak najbardziej ok. Ninja zupelnie inna praca dla mnie w tej cenie lepszego mlynka nie ma. Mam 2500, planuje 3000 to ciezszego kija.


Użytkownik Bolo8888 edytował ten post 17 czerwiec 2016 - 17:22





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych