Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowe zabawki Jerrego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 21 listopad 2005 - 03:21

Wrocilem do pracy a na dodatek firma moja podchwycila nowy kontrakt wiec wrocilem do diabelskiego kotla :mellow: , pracuje juz 24 dni non stop , dopiero dzis mam wolne . Zeby wiec sie pomscic na kapitalistach musialem cos kupic . To cos to multipliator Daiwa Millionaire M-CV-Z 203A . Zamowil mi go Piotr w Cabelasie . Nie bez powodu , jego cene obnizyli z 199,99$ na 129,99$ , czyli opuscili 70$ . Multik zawital juz w moje progi , niestety przyszedl na prawa raczkie :unsure: , wiec odeslalem go z powrotem i czekam na lewa raczkie :mellow: . Oczywiscie obejrzalem ten co byl dostarczony . Ogledziny na plus , przy duzej urodzie sprawia wrazenie bardzo silnego , cos posredniego pomiedzy 400 mocne kobylki a 100 ktore sa zbyt slabe na te ryby ktore lubie . Ciekawi mnie czy ktos z Was mial z nim do czynienia i podzieli sie opinia . Z powyzszego zakupu wynika ze na tym sie nie zakonczy moja pomsta :mellow: i bede potrzebowal wedki . W rachube wchodzi tylko firma St Croix , seria Awid na muskie , 7 stop , 3/4 do 3 oz. tylko jednoczesciowy . Mifek opisz swoj kijek ktory zakupiles od Remka , nie jestem jeszcze tak calkiem zdecydowany , ten Twoj to tez jakas alternatywa , oczywiscie jednoczesciowy . W tej chwili w tubie obok mnie leza wedki Remka z Firmy Megabass , jedna z nich to Mephisto , piekna i o zakresie nas interesujacym 3/4 do 4 oz., cena tez interesujaca , jak Remek potwierdzi ich walory to moze kiedys... teraz boje sie je dotknac , piszcza za wlacicielem :mellow: , jam tylko posrednik . Dzis przejrzalem duszyczki od Mifka , duszyczki to blaszki wahadlowe , niektore juz nagrzeszyly inne dopiero nagrzesza ...najwiecej grzesza jak poczuja wode , hi,hi,hi :mellow: ...przepraszam troche wali mnie w dekiel , to z przepracowania , czlowiek durnieje na stare lata :blush:

#2 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 21 listopad 2005 - 07:43

Jerry, nie przejmuj się, że Cię wali w dekiel. To są najnormalniejsze objawy braku wędkowania. Sam tak mam (ale już po tygodniu rozłąki :lol: ). Przecierz w życiu piękne są tylko chwile. Pozdrawiam.

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 21 listopad 2005 - 22:14

:D rzeczywiście ja też bym się nie przejmował, że dekiel sie troszkę luzuje. Zastanawiam się co się dzieje z moim, a znam takich, którzy już zapomnieli o deklu i nadal świruja. To normalne kolego :mellow:

Daiwka jest pierwszorzędna. Tak jak już pisałem na priva będziesz z niej zadowolony. Inna konstrukcja niż shimano ale jestem pewnien, że szybko się przyzwyczaisz i będziesz wychwalał ją i wynosił pod niebiosa. A może nawet jakiś musike siądzie na niego .... mówię o sztuce powyżej 1m :mellow: Życzę Ci tego serdecznie.

kijek mifka? Avid AC710HF. Oj, świetny kijek ... Mifek pisz jak Ciebie koledzy proszą :mellow:
A swoją drogą łowiłem nim na kilku wyjazdach. Hmmmm ... cóż, uważam, że to jeden z najlepszych wędek szczupakowych jakie miałem. Wspaniale się ładuje, wspaniale współgra podczas odjazdów ryby i wspaniała jest jego długość. Niezła też konstrukcja teleskopu. Bardzo wygodna. Rękojeść o odpowiednich wymiarach. Po prostu świetna konstrukcja. A jak się nim rzuca???? Nie pytaj. To trzeba doświadczyć. Jeśli trafisz w jego optymalny punkt naładowania to przynęta leci, leci, leci ... a ludzie na brzeu zastanawiają się kiedy i czy wogóle spadnie do wody. W każdym razie drugi brzeg zagrożony. Friko nawet podpuszczał mnie bym trafił w czoło wędkarza po drugiej stronie jeziora :D Trenowałem, próbowałem ale ... brakowało mi jeszcze kilku metrów. Myślę jednak, że do Twoich zastosowań - slider 12, może być za słaby. Osobiście jednak wybrałbym wersję o 1oz większą 3/4 - 3oz i długość 7'. 7'10 może być dla Ciebie (choć nie wiem jakiego jesteś wzrostu - ja mam 2m) już zbyt długa. W każdym razie wędka watra grzechu i baaaaaaaaaardzo ją polecam wędkarzom, którzy wybierają się do Szwecji! Super wybór - przekonacie się już po pierwszym rzucie.

Pozdrawiam
Remek


#4 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 listopad 2005 - 23:56

@Jurek,
widzę, że zaszalałeś. :mellow:
Wybór bardzo fajny.
Jestem bardzo ciekawy jak będzie sprawował ci się ten multik w ciężkiej orce.
I mam nadzieję, że to na niego siądzie ten ponad metrowy muskie. :D


#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 listopad 2005 - 17:07

NO i co ja moge jeszcze dodać... Ja na ten kijek tylko dwie rybki wytargałem. 90 i 80 cm. I na razi enic wiecej. :mellow: ALe faktycznie skłamałbym twierdząc,że mi nie leży... Poza tym remek chyba nadal żałuje jeszcze trochę,że go sprzedał... :mellow: <_< :unsure:

#6 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 26 listopad 2005 - 06:26

Daiwki jeszcze nie ma :angry: , jutro jade ogladnac Avida i pomacac Embarassed , w zyciu piekne sa tylko chwile :mellow: . Czy powstanie zestaw marzen ? ....ktore to juz podejscie ? Czy dam rade choc raz w tym roku nim pomachac nad woda . W Chicago zawitala zima , snieg i mroz z wiatrem , troche za szybko . Do Bozego narodzenia moze trafi sie jakis dzien wedkarski , chcialo by sie pozegnac z woda . Dekiel przestal walic - mam trzy dni wolne :mellow:

#7 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 listopad 2005 - 17:39

Jurku, daj proszę znać jak Twoje odczucia jeśli chodzi o Avida. Rozumiem, że oglądasz typowego monstera na muskie/szczupaki czyli tego AM70MHF? Dla mnie to idelany wybór dla osób, które szukają mocnej wędki do dużych jerków np. slider 12.

Pozdrawiam
Remek

#8 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 26 listopad 2005 - 22:02

Bylem w Ed Shirley i Dicks,ie , niestety tylko same Premierki. Zeby obejrzec Avida trzeba bedzie pojechac do Bass PS lub lub Garden Muntain . Niestety jutro pracuje wiec dopiero w nastepny weekend . Daiwki Millionaire nadal nie ma , zaczynam sie robic nerwowy :angry:

#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 listopad 2005 - 22:04

Czyli widzę, że avida juz nie w każdym sklepie można sobie obejrzeć. No to czekamy :mellow:

Pozdrawiam
Remek





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych