Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Team Dragon 2,95m 10-28g (SuperFast)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mkuczara

mkuczara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Kuczara

Napisano 16 listopad 2007 - 13:28

W ramach przygotowan na przyszly rok szukam dobrej wędki (okolice 400 pln). Sprzet ma byc na wislane oranie w poszukiwaniu bolenia. Jakie opinie macie o TD? Co innego polecacie w podobnym przedziale cenowym.

#2 OFFLINE   tomek307

tomek307

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2007 - 13:31

Witam.Łowię tym TD już drugi sezon i kijek sprawuje się świetnie.Jest lekki, czuły,naprawde szybki i dość mocny.Na bolenia będzie naprawde świetny.
Szczerze polecam.
Pozdrawiam Tomek.

#3 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2007 - 14:45

W ramach przygotowan na przyszly rok szukam dobrej wędki (okolice 400 pln). Sprzet ma byc na wislane oranie w poszukiwaniu bolenia. Jakie opinie macie o TD? Co innego polecacie w podobnym przedziale cenowym.


Ja także łowię tym kijem, od początku istnienia tej serii.
Lekki, dobrze wyważony, szybki, przy holu ładnie się ugina, prawie jak semi-parabolik. Ja używam go tylko na bolenie i na dzień dzisiejszy uważam to za strzał w 10tkę (bolenie łowiłem bardzo różnymi spinningami). Polecam.
Przy dużych boleniach, mówię o takich w granicach 80cm, brakuje mu mocy. Jest zbyt delikatny.



#4 OFFLINE   pirania74

pirania74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1068 postów
  • LokalizacjaPOLSKA

Napisano 16 listopad 2007 - 18:07

[quote]
W ramach przygotowan na przyszly rok szukam dobrej wędki (okolice 400 pln). Sprzet ma byc na wislane oranie w poszukiwaniu bolenia. Jakie opinie macie o TD? Co innego polecacie w podobnym przedziale cenowym.
[/quote]

Ja także łowię tym kijem, od początku istnienia tej serii.
Lekki, dobrze wyważony, szybki, przy holu ładnie się ugina, prawie jak semi-parabolik. Ja używam go tylko na bolenie i na dzień dzisiejszy uważam to za strzał w 10tkę (bolenie łowiłem bardzo różnymi spinningami). Polecam.
Przy dużych boleniach, mówię o takich w granicach 80cm, brakuje mu mocy. Jest zbyt delikatny.


[/quote]

I ja dorzucę coś od siebie - cały sezon 2007 łowiłem w Wiśle, oraz również w Warcie bolenie kijkiem Team Dragon ale c.w 10 - 25 g - jestem z niego naprawdę zadowolony - lekki, szybki i dobrze wyważony oraz co ważne, czuły. łowiłem na niego również okonie, szczupaki i klenie - spisał się na medal. A w wakacje 2007 miałem na tym kiju szczupłego prawie metrówkę - wszystko byłoby OK gdybym nie oszczędzał na hakach - rozprostował się i po rybie. Planuję dokupić kijek mocniejszy bo arsenał przynęt boleniowych rozrósł się u mnie do ciężaru 30 g :D Mimo wszystko POLECAM ten kij na bolenie

#5 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 listopad 2007 - 22:26

[quote]
W ramach przygotowan na przyszly rok szukam dobrej wędki (okolice 400 pln). Sprzet ma byc na wislane oranie w poszukiwaniu bolenia. Jakie opinie macie o TD? Co innego polecacie w podobnym przedziale cenowym.
[/quote]

Ja także łowię tym kijem, od początku istnienia tej serii.
Lekki, dobrze wyważony, szybki, przy holu ładnie się ugina, prawie jak semi-parabolik. Ja używam go tylko na bolenie i na dzień dzisiejszy uważam to za strzał w 10tkę (bolenie łowiłem bardzo różnymi spinningami). Polecam.
Przy dużych boleniach, mówię o takich w granicach 80cm, brakuje mu mocy. Jest zbyt delikatny.


[/quote]

A próbowałeś go kiedyś złamać? :mellow:
Ja łowiłem takim kijem przez połowe 2006r. wyciągałem na niego pierwsze bolenie i kiedyś po kilku godzinach maszerowania wzdłuż rzeki w ponad 30-to stopniowym upale przestałem myśleć...
...kij pękł w 5 miejscach a obciążenie jakiemu był poddany na chwilę wcześniej pasowało raczej do wędki conajmniej 2 razy większej mocy :mellow:

Oczywiście nie zalecam aż tak dużego obciążania tego kija , ale zapewniam że jest mocniejszy niż można by się spodziewać :D

#6 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 16 listopad 2007 - 22:35

Włóczykij nie próbuj tylko tego na Black Hunterze,bo szkoda kija :mellow: swoja drogą z długiego zwisu machnałem nim 50gr(ale teraz już go niemam :mellow: )
moim zdaniem TD to dobre kija cena do jakości(nie wszystkie modele),w końcu są tam stosowane dobre komponenty FUJI :D

#7 ONLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1171 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 17 listopad 2007 - 11:54

Witam,mam taki kijek tyle że do 25g i jestem z niego bardzo zadowolony,kijek jest bardzo lekki przez co wydaje się delikatny ale na bolkach spisuje sie znakomicie.Myślę że przed zakupem powinienes jeszcze obejrzeć kijki larusa,jest tam kilka ciekawych wędek boleniowych a cena podobna.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych