Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Shimano Stella SW 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
432 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 17 lipiec 2016 - 13:23

Poszukaj spiderwire invisi braid jedna z najmocniejszych braid na rynku 20 lbs powinlo wejść jakieś 400 yards czyli z 360 metrów 



#362 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 wrzesień 2016 - 21:28

Zbliża się chwila gdy po 20 latach znów wśród moich kołowrotków zagości Shimano w postaci Stella SW 5000 PG i stąd pytanie do Was Stellowicze  ;)

Gdzie kupić, nie chodzi mi o cenę tylko najpewniejszy zakup w sensie jakości młynka i jakbyście mi jeszcze wytłumaczyli co to jest platinum serwis? Czy warto go mieć?

I jak to działa? To byłbym wniebowzięty  :)



#363 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 01:16

Zbliża się chwila gdy po 20 latach znów wśród moich kołowrotków zagości Shimano w postaci Stella SW 5000 PG i stąd pytanie do Was Stellowicze  ;)
Gdzie kupić, nie chodzi mi o cenę tylko najpewniejszy zakup w sensie jakości młynka i jakbyście mi jeszcze wytłumaczyli co to jest platinum serwis? Czy warto go mieć?
I jak to działa? To byłbym wniebowzięty  :)

Plat.co.jp lub digitaka.com pewni sprzedawcy
Co do drugiego pytania czyli platinum serwis to w Ameryce oznacza praktycznie dożywotnią gwarancję (tzn naprawiaja dopóki mają części czyli 20 lat) za każdym razem kołowrotek wraca do ciebie w 100% stanie technicznym za 30$ ja mam na nich chwyt i nigdy nie zapłaciłem ani grosza i kołowrotek masz spowrotem w mniej jak tydzień
  • popper i Kmicic lubią to

#364 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 28 wrzesień 2016 - 06:40

Bruno,- po pierwsze dziękuję za info  :)

Napisz jeszcze proszę jak stać się posiadaczem serwisu platinum mieszkając poza USA?



#365 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 07:39

Potrzebujesz go wysłać i otrzymać na US adres czyli jak masz kogoś w USA wysyłasz mu kołowrotek a ona lub ona wysyła go do Shimano USA w Irvine Ca chyba nie ma innego sposobu mieszkając w Niemczech to nie przyjmą ci omawialiscie tu kolesia co łapię na 30000 tuny z brzegu to mój znajomy więc nie nie znajdziesz tej historii w necie a napewno nie od Shimano Dennis mieszka w Niemczech jak złapał world record tune z brzegu ale kołowrotek mu nawalil nawet mu nie naprawili za darmo więc napisał do Daiwa i dostał z 10 od razu plus Wedki i akcesoria za darmo z nieograniczoną dostawą na przyszłość a poznaliśmy się na rybach właśnie dzięki konwersacji wyższości jednej marki nad drugą po chwili zorientowałem się że ja koleśia gdzieś już widziałem :-)ja obstawalem za Shimano bo Daiwa USA ma tragiczny serwis

Użytkownik sharkfishing edytował ten post 28 wrzesień 2016 - 07:43

  • Guzu i popper lubią to

#366 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:03

...i dlatego wyslali mu 10 od razu 😏

#367 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:20

8-15 czy to ważne liczy się podejście firmy do klienta sam dostaje sprzęt za darmo czasami nie jest to nic nadzwyczajnego przynajmniej w US po pół roku lub kiedy się zepsuł musisz go oddać

#368 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:33

Zart, dzouk 😉 I zazdrosc, bo chocbym we Wisle zlowil 300 funtowego jesiotra, nikt mi nie przysle nawet zlamanego Zaubera...w porywach moze ktos z gestem postawilby Zubra 😉

#369 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 08:49

A widzisz tu robi to inaczej piszesz do kampanii wysyłasz zdjęcia dajesz namiary na media społecznościowe gdzie pokazujesz okazy i dostajesz do wypróbować przed produkcyjne albo produkowane do sprawdzenia trwałości i masz tego nie konserwowac lub naprawiać z Shimano to nie przechodzi ale z Daiwa i większośćia już tak i robisz za testera i chodzą reklamę bez płacenia ci

#370 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 28 wrzesień 2016 - 09:08

Dzięki Bruno po raz kolejny, widać będę musiał inną opcję rozważyć choć mam dobrą znajomą w Miami to myślę, że ten cały korowód nie jest mi potrzebny...

Dobrze wiedzieć i tyle... ;)



#371 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 09:40

Polski wedkarz sciagal juz z sukcesami i bez znajomisci jeloulenguidzow sprzet spod Pekinu czy innego Tokio, a Pan sie boi, Panie Arku, z Miami przy pomocy friendy...a chyba warto, gwarancjo-servis tego rodzaju lepiej miec, chocby sie mial nigdy nie przydac 😏



Bez urazy za wycieczke 😊

Użytkownik coloumb edytował ten post 28 wrzesień 2016 - 09:52


#372 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:30

Lepiej chyba nie mieć kołowrotka miesiąc i wróci jak nowy a myślę że wysłać go można z każdego miejsca tylko adres zwrotny żeby był w USA drukujesz formę z Shimano website wypelniasz podajesz dane i po otrzymaniu kołowrotka Shimano musi go odesłać po 48 h jak nie w 49h dzwonisz kulturalnie proszę service manager i tłumaczysz że jak będziesz chciał czekać na kołowrotek dwa tygodnie to kupisz sobie Sahara za 100$ a nie flagship reel a przy okazji oni w systemie maj wszystkie moje produkty a samych Stella mam zarejestrowany z 30 swoi i rodzinki zregoly po odlozeniu słuchawki towarzystwo bierze się do roboty a kołowrotek masz następnego dnia rano overnight za darmo bez żadnych opłat robię tak od lat
  • Guzu i coloumb lubią to

#373 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 wrzesień 2016 - 14:53

Lepiej chyba nie mieć kołowrotka miesiąc i wróci jak nowy a myślę że wysłać go można z każdego miejsca tylko adres zwrotny żeby był w USA drukujesz formę z Shimano website wypelniasz podajesz dane i po otrzymaniu kołowrotka Shimano musi go odesłać po 48 h jak nie w 49h dzwonisz kulturalnie proszę service manager i tłumaczysz że jak będziesz chciał czekać na kołowrotek dwa tygodnie to kupisz sobie Sahara za 100$ a nie flagship reel a przy okazji oni w systemie maj wszystkie moje produkty a samych Stella mam zarejestrowany z 30 swoi i rodzinki zregoly po odlozeniu słuchawki towarzystwo bierze się do roboty a kołowrotek masz następnego dnia rano overnight za darmo bez żadnych opłat robię tak od lat

 

Czyli najlepiej miec dwa. 

Jeden wysylasz... lowisz drugim. 

Potem wraca z serwisu i ekipa w komplecie  B)


  • homax i sharkfishing lubią to

#374 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:32

Czyli najlepiej miec dwa. 
Jeden wysylasz... lowisz drugim. 
Potem wraca z serwisu i ekipa w komplecie  B)

Ja doszedłem do wniosku że lepiej mieć 10 :-)ale realnie w US nie zajmuje to miesiąc co najwyżej tydzień a przy daiwie miesiąc

#375 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 październik 2016 - 07:43

Czy ktoś z Was, kto otwierał SW 13 5000pg potrafi mi powiedzieć czy element "6" i '7" zaznaczony na zdjęciu występuje w tym modelu bo ze schematu wynika, ze dopiero od modelu 8000, przynajmniej ja tak to widzę... Dal mnie to element decydujący...

http://images.google...ih=653&biw=1366


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 22 październik 2016 - 07:44


#376 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 22 październik 2016 - 07:56

Czy ktoś z Was, kto otwierał SW 13 5000pg potrafi mi powiedzieć czy element "6" i '7" zaznaczony na zdjęciu występuje w tym modelu bo ze schematu wynika, ze dopiero od modelu 8000, przynajmniej ja tak to widzę... Dal mnie to element decydujący...
http://images.google...ih=653&biw=1366

Arek,

Pan Józef Leśniak przerabiał moje 4000XG na PG. Zapytaj. Na pewno wie cos wiecej niz mówi suchy schemat. A body od 4 do 6000 jednakowe.

Pzdr

Użytkownik Krab edytował ten post 22 październik 2016 - 07:57


#377 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5356 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 październik 2016 - 09:12

No własnie Krzysiek i na schematach od 4-ki do 6-ki tego elementu nie znajduję a w 8 już jest...



#378 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 22 październik 2016 - 13:01

Czy ktoś z Was, kto otwierał SW 13 5000pg potrafi mi powiedzieć czy element "6" i '7" zaznaczony na zdjęciu występuje w tym modelu bo ze schematu wynika, ze dopiero od modelu 8000, przynajmniej ja tak to widzę... Dal mnie to element decydujący...

Nie nie ma anty revers back up w modelu 4000-6000 na pewno mam to w 14
Jak bym mógł spytać czemu to jest dla Ciebie element kluczowy?
Ar backup jest za to już w modelu 8-14k

#379 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 22 październik 2016 - 14:39

Czy ktoś z Was, kto otwierał SW 13 5000pg potrafi mi powiedzieć czy element "6" i '7" zaznaczony na zdjęciu występuje w tym modelu bo ze schematu wynika, ze dopiero od modelu 8000, przynajmniej ja tak to widzę... Dal mnie to element decydujący...

Nie nie ma anty revers back up w modelu 4000-6000 na pewno mam to w 14
Jak bym mógł spytać czemu to jest dla Ciebie element kluczowy?
Ar backup jest za to już w modelu 8-14k


Jaki antireverse backup w stelli 2014/fi ?
  • Niedzielny lubi to

#380 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 22 październik 2016 - 15:17

14k swb z 2013 roku




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych