Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kurtki / spodnie Geoff Anderson - opinie


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
601 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • ImiÄ™:Darek

Napisano 06 luty 2012 - 23:18

Ja na Twoim miejscu zrobiÅ‚ bym tak Åźe jeÅ›li nie majÄ… na sklepie i muszÄ… zprowadzić dla Ciebie taki komplet tp poproÅ› aby rzysÅ‚ali na sklep dwa rozmiary i wybierzesz sobie ktÃÅ‚ry Ci pasuje a drÃÅ‚bi odeÅ›lÄ… spowrotem.To nie jest komplet przeciw deszczowy za 20zÅ‚ wiÄ™c musisz mieć moÅźliwość dobrze przymieÅźyć to ubranko :D
Ja wymieniaÅ‚em dwa razy a sprzedawca miaÅ‚ mnie juÅź dość ale to w koÅ„cu ja bÄ™de chodziÅ‚ w tym przez dÅ‚ugie lata a nie on

#62 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:21

MierzyÅ‚em ostatnio w sklepie co prawda inny model LSW w rozmiarze L. Mam 174cm wzrostu i 70 kg. RÄ™kawy i dÅ‚ugość generalnie ok, ale klatka i brzuch to jeszcze jedna osoba by siÄ™ zmieÅ›ciÅ‚a. Na Twoim miejscu L-ki nie braÅ‚bym w ogÃÅ‚le pod uwagÄ™.

#63 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 06 luty 2012 - 23:24

A powiedzcie mi czy jak wezme sobie m to gdyby byla tak w sam raz na mnie to jesli wloze dwa pudelka spiningowe okolo 230x130x13mm w te przednie kieszenie czy nie bedzie mi krepowala ruchow i nie wypcha mnie do srodka na klatce piersiowej? Jak te kieszenie sa zrobione? I jak uwazacie m wziasc czy l z zapasem na przytycie? Tylko czy przy moim wzroscie l nie bedzie za duza? Hmmm mam dylemat ;(

Takie duÅźe pudeÅ‚ka to tam nie wejdÄ…, max 210mm x 120mm ;)
CzÄ™sto mam wypchane kieszenie bo nie lubiÄ™ nosić plecaka i nie przeszkadza mi to w niczym (oczywiÅ›cie nie noszÄ…c pudeÅ‚ka z ciÄ™Åźkimi gumami)...

Proponuję zakupić rozmiar M, będzie dobry dla Twojego wzrostu.
Mam 175cm i spodnie juÅź prawie leÅźą mi na podÅ‚odze (po wyregulowaniu paska).
ObwÃÅ‚d w pasie te spodnie majÄ… naprawdÄ™ duÅźy i moÅźna go Å‚atwo wyregulować.

Trudno jest tak doradzić przez internet i wątpię, aby ktoś Tobie odpowiedział dokładnie i pewnie na Twoje pytania.


#64 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • ImiÄ™:Darek

Napisano 06 luty 2012 - 23:24

Maciek ma racje kurtka jest bardzo obszerna w klacie i brzuchu.Nawet przy moim bębnie jest jeszcze luz ale u dołu jest ok

#65 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:25

@fish28 tylko ja mieszkam w UK i tutaj nie ma tych kurtek i w ogole nie spotkalem sie z firma AG. Chce zamowic przez Fishing Mart. Nie wiecie moze czy jest mozliwosc wymiany kurtki na wiekszy mniejszy (odeslanie) mial ktos z tym doswiadczenie? @maciek to mowisz ze m bedzie dobra na 100% ?

#66 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:27

Powiem Ci tak - na 100% nie L (chyba, Åźe lubisz jak to wszystko wisi). Ja sobie mocno zastanawiam siÄ™ nawet nie nad M, ale S. JeÅ›li wierzyć Fishing-art to pomiÄ™dzy M a L rÃÅ‚Åźnica jest znikoma...

#67 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:27

@maniak wiem ze to bardzo trudne ale dzieki wam jak sam widzisz coraz bardziej wszystko sklania sie ku rozmiarowi M

#68 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • ImiÄ™:Darek

Napisano 06 luty 2012 - 23:30

MyÅ›le Åźe nie powinno być problemu z wymianÄ… na wiÄ™kszy,mniejszy rozmiar tylko pod warunkiem Åźe nie bÄ™dzie oznak uÅźywania odzieÅźy.
Sorki nie dopatrzyłem skąd jesteś :D

#69 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:31

Nie lubie jak wszystko wisi tym bardziej ze beda rekawy za dlugie. Ale nie hce zeby mnie wszystko opinalo. Pasuje zeby polar pod nia wszedl i zeby mozna bylo do kieszeni jakies pudelka i akcesoria wlozyc ale zeby nie byla na dwOch takich grzeskow jak ja hehe

#70 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:33

MoÅźesz zrobić jeszcze inaczej. Wziąć najobszerniejszÄ… część odzieÅźy, ktÃÅ‚ra ma siÄ™ znajdować pod kurtkÄ…, np. ostatniÄ… warstwÄ™ polaru, pomierzyć i zobaczyć czy kurtka zmieÅ›ci siÄ™ na polarze. JeÅ›li tak to sprawa rozwiÄ…zana.

#71 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:41

A ma ktos dokladna tabele wymiarow dla WS 3 rozmiar M? Bo jak znalazlem gdzies na jakiejs stronie to ona ma okolo 96 cm obwod w klatce piersiowej i nie wiem czy to jest na osobe o takim obwodzie czy kurtka tyle ma, ja mm 100 cm wiec moze byc mala ale nie jestem pewny tych informacji z tej strony jest mi ktos w stanie podac wiarygodne wymiary rozmiaru m i l? Maciek a Ty ile masz obwodu w klatce p.? Ty masz 174 cm 70kg i masz WS rozmiar M tak? I gdy zalozysz polar i kurtke to jest ok, ciasno czy luzno?

#72 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:48

Ja nie posiadam kurtki Geoffa, mierzylem LSW L-ke i byla na mnie sporo w klatce i brzuchu za duza. Co do ws to wedlug rozmiar na fishing-art rozmiar m ma w klatce 144 wiec jak widzisz duzo i jestem przekonany ze tyle ma bo te kurtki sa tak uszyte.

#73 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 06 luty 2012 - 23:53

Wlasnie widzialem to i nie chce mi sie wierzyc ze ta m-ka tyle ma ;P

#74 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 10 luty 2012 - 23:53

Sprawdzilem na oficjalnej stronie andersa i sa rozmiary dokladne i pewne. Mam pytanie do @maniaka jaka masz dlugosc rekawu w swojej L-ce? tylko zmierz do konca rekawu a nie do tej neoprenowej wstawki na reke

#75 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 11 luty 2012 - 14:35

Sprawdzilem na oficjalnej stronie andersa i sa rozmiary dokladne i pewne. Mam pytanie do @maniaka jaka masz dlugosc rekawu w swojej L-ce? tylko zmierz do konca rekawu a nie do tej neoprenowej wstawki na reke

Długość rękawu to około 58cm (długość do pachy).

Pozdrawiam

#76 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 15 luty 2012 - 20:05

@maniak a w Twojej L jaka jest dlugosc zewnetrzna rekawu od szwu na barku do konca rekawu przy dloni (bez neoprenowej wstawki) moglbys zmierzyc? Bo chce porownac dane katalogowe bo nie wiem czy to jest podane z wstawka neoprenowa czy bez a to bardzo wazne i chce porownac to do rozmiaru M

PS a jak ta neoprenowa wstawka sie sprawuje i w zasadzie jaka ma spelniac funkcje?

#77 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 15 luty 2012 - 21:30

Przepraszam bardzo Ciebie, ale podaÅ‚em Tobie najwaÅźniejszy wymiar rÄ™kawu bez wstawki neoprenowej, to powinno Tobie wystarczyć.
TakÅźe na stronie katalogowej masz podane wymiary, raczej dokÅ‚adne.

W ten sposÃÅ‚b to minie caÅ‚y rok a Ty nie zdecydujesz siÄ™ na nic, warto podjąć juÅź jakieÅ› kroki.

Choć z tego co widzÄ™, pytasz juÅź o ubiÃÅ‚r Rapali...

Pozdrawiam

#78 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 15 luty 2012 - 21:44

Na stronie wlasnie podana jest dlugosc rekawa od zewnatrz dlatego Cie o to pytam bo nie wiem czy podali z neoprenem czy bez ;) a Ty podales mi wewnetrzna wiec ciezko mi sie do czegokolwiek odniesc :/ hmm pytam o rapale bo rowniez calkiem interesujaca opcja nie ma zadnego pospiechu wiec spokojnie obserwuje czytam i szukam nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie 1000 zl to nie jest kwota ot tak do wydania bez zmruzenia okiem ;)P

#79 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • ImiÄ™:Maciej

Napisano 15 luty 2012 - 21:50

Podałem Tobie długość zewnętrzną rękawu bez wstawki neoprenowej.
To powinno Tobie wystarczyć w zupełności...

#80 OFFLINE   pike_maniak

pike_maniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 15 luty 2012 - 21:53

Hmm jesli (jak napisales wczesniej) podales dlugosc do pachy jest to dlugosc rekawu wewnetrzna ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych