Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

spotkanie nad Odrą, 20-22 czerwiec 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
398 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 28 maj 2008 - 11:37

O tak tak Tofik to się nada i na jeszcze kilku kolegów może zostanie miejsca :lol: Ale cosik Ojciec dyrektor nie daje znaku życia :(
Andrzej już jest ustalone dla twojego wzrostu i stanu Odry biere od wnuczki dwa baloniki na łapki to wystarczy abyś wyladował u sąsiadów z Japońską flagą od Rafki i z jakimś kałachem, oj będzie się działo :lol:

#42 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 28 maj 2008 - 12:53

Władku nie ukrywam, że wolałbym łowić z brzegu bez baloników. Tak sobie myślę o zabraniu 2 kiji bo jak nie będą chciały mi brać te wielkie bolenie i klenie o których pisał Waldek to zawsze mogę sobie gdzieś pomiędzy główkami poszukać jakiś małych okonków. Mam taki stosunkowo długi okoniowy kijek (jak zalecają na forum szpece w temacie),który by się nadał na Odrę. To bym sobie szukał małych pasiaczków.
Nie wiem tylko czy Mirat i Tofik będą chcieli mnie zabrać?. Jeszcze do nich nie pisałem w tej sprawie. Ale może się jakoś dogadamy.

pozdrawiam :D

#43 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 28 maj 2008 - 12:54

Widzę, że beze mnie bawicie się setnie :mellow: Gratuliję humoru i dopisuję kolejne zmiany:

1. popper
2. janusz.walaszewski
3. spigot (90% pewności)
4. Thymallus
5. tornado (o ile dopłynie )
6. Tofik (po urodzinach więc bankowo))
7. Mirat.
8. pirania74 (wstępna deklaracja obecności)

Mam pytanie- gdzie jest @smaczek & @szpiegu ???
Tofik, ja też po urodzinach :D






#44 ONLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 maj 2008 - 14:29

Waldek to oboje będziemy na tym zlocie o rok starsi , mam nadzieję że nie wypłynie to ujemnie na obserwacje brań :unsure: Andrzeju myślę że w sprawie transportu to oboje musimy zwrócić się do Mirka. Wracając do tematu smaczek & szpiegu to myślę że milczą ponieważ są pełni obaw czy po naszym zlocie zostanie jakąś ryba w odrze :lol:

#45 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 maj 2008 - 14:43

Wracając do tematu smaczek & szpiegu to myślę że milczą ponieważ są pełni obaw czy po naszym zlocie zostanie jakąś ryba w odrze :lol:


Ja myślę, że raczej szpiegują coby dobre miejscówki namierzyć za wczasu, bo to po zimie nigdy nie wiadomo co tam w wodzie się zmieniło. O ryby to chyba się nie boją, no bo C&R na zlocie i nie tylko, więc strachu nie ma. ;) :D B)

#46 ONLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 maj 2008 - 15:02

A co to jest C&R ? Bo ja myslałem że to skrót od CASTEM&RONDLEM :huh: :lol: :lol: :lol: szpiegu to chyba bardziej się głowi gdzie mnie posłać żebym pobił swoją zyciowkę w bolku (57cm) bo to mi obiecał na poprzednim zlocie .

#47 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 maj 2008 - 15:08

Eee tam, a nad czym tu się głowić, takie bolki to tam wszędzie pływają, byle w wodę trafić i życiówka gotowa, przynajmniej w tym przedziale. Po przekroczeniu 75cm będzie coraz trudniej :lol: ;) ;)

#48 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 28 maj 2008 - 16:57

Jachu ja mam na koncie ponad 80cm parenaście sztuk, ale całkiem nie świadomy że to już okazy, wracały do wody bez emocji.A były te kopnięcia z dna przy okozji łapania sandałów, obawiam się że już takich nie dostanę bo obalony został mit na mój słuszny sposób łapania i teraz po tych wszystkich rewolucjach na forum w tym roku nie chcą zemną gadać :(

#49 ONLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 maj 2008 - 18:31

Włodku tak to już jest że przypadkiem łowi się okazy a gdy już chcemy to zrobić celowo to jakoś nam nie wychodzi. Ale to i tak nie źle w porównaniu ze mną , bo ja przez kilka lat mało że nie łowiłem boleni to jeszcze w ciszy je przeklinałem. A teraz rolę się odwróciły i staram się polować tylko na nie, zapominając o esoxach.

#50 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 maj 2008 - 19:07

Mimo szczerych chęci niestety nie będę mógł przybyć :( Będę jednak kibicował Wam i życzę udanej imprezy.

Pozdrawiam
Remek

#51 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 28 maj 2008 - 19:33

Cześć Łukasz tak to jest nie raz o zawał by mnie nie doprowadziły, jak w pionie pod nogami taka 80 przypalantowała ja prawie z zawałem ale on nawet nie wiedział kiedy wylądował na brzegu :lol: no ale dość gadania na trzy dni znikam bo muszę się w domu przemeblować powodzenia.

#52 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 maj 2008 - 19:33

Władku, ja też mam kilka największy 85 i wszystkie złowione z dna, no może nie z dna ale głęboko prowadzoną przynętą wahadła, oczywiście karlinki i na gumy. Więc z tym głębokim prowadzeniem w wypadku okazowych bolków jest coś na rzeczy. :D B)

#53 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 maj 2008 - 07:39

@popperku- jak mogłeś mnie z samej definicji nie wpisać na listę uczestników B) ??
Oczywista oczywistość, że będę i w razie potrzeby deklaruję zająć się jakimś młodym adeptem castingu lub też łowienia odrzańskiego (te słowa skierowane są do Ciebie @tofiku ;) ).
Andrzeju, łatwiej byłoby wyliczyć gatunki ryb których tam nie można złowić niż te które się da ;) .
Co do bazy gastronomicznej to w pobliżu wioski Urad (w odległości około 2 km) na trasie Słubice-Krosno Odrz. znajduje sie przydrożny bar w którym można spokojnie zamówić (i nawet zjeść) coś ciepłego. Poza tym zawsze można zjeść to co złowimy B) (żart).


#54 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 29 maj 2008 - 09:05

Dziękuję Tomaszu za odpowiedz. Ja się pytem o te ryby dlatego, że na tym odcinku rzeki jeszcze nie wędkowałem. W między czasie dowiedziałem się od jednego z kolegów, że tam jest zatrzęsienie boleni. Ty mi piszesz, że również wszelaka inny ryba występuje. Czyli tylko się cieszyć.
Ciekawi mnie jeszcze czy na tym odcinku Odry wolno już będzie próbować za sumem czy też jeszcze nie? Pytam się bo mam taką stosowną wędkę na te rybki i podobne. Może nie taka masywna jak Czarna Mamba kol. Mifka ale na takie nieduże wąsalki może by się nadała.
Natomiast nie rozumię Twojej uwagi o żarcie na temat zjedzenia złowionej rybki? Pamiętam jak łowiłem sandacze w górnym biegu rzeki Wołgi na zbiorniku zaporowym w okolicach miejscowości Rybińsk już prawie pod samym Uralem przewodnik rosyjski upiekł tak smacznego sandacza zawiniętego w jakieś takie duże liście chyba łopianu w rozżażonym popiole ogniska, że palce było można lizać.
Tylko ja nie mam żadnych zdolności kulinarnych niestety.
Ale się cieszę, że będziesz.

pozdrawiam

#55 OFFLINE   Smaczek

Smaczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 399 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 29 maj 2008 - 09:48

Andrzeju
Króciutko.
Sum będzie jeszcze w okresie ochronnym (bo miejsce znajduje się dużo powyżej ujścia Warty ujścia).
Wpisałem słowo żart w nawias bo wiadomo, że na forum panuje ogólnie zasada C&R i tylko tyle. Jakowoż ja rybki czasami (lecz zawsze chętnie) jadam.
Też sie bardzo cieszę, że się zaś spotkamy :D
Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam.
@jajakub- byś się wstydził, rzut beretem od Ciebie ;) a Ciebie nie będzie :(

#56 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 29 maj 2008 - 10:59

Lista- aktualizacja:

1. popper
2. janusz.walaszewski
3. spigot (90% pewności)
4. Thymallus
5. tornado (o ile dopłynie )
6. Tofik (po urodzinach więc bankowo))
7. Mirat.
8. pirania74 (wstępna deklaracja obecności)
9. Smaczek

#57 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 29 maj 2008 - 11:19

[quote title=Smaczek napisał(a) dnia Thu, 29 May 2008
@jajakub- byś się wstydził, rzut beretem od Ciebie ;) a Ciebie nie będzie :( [/quote]


No niestety mimo że mam blisko :mellow: nie dam rady :(

#58 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9490 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 29 maj 2008 - 11:34

Paweł, ma jeszcze dwa wobki od Ciebie, więc napewno przetestuję, na tej wodzie :D


#59 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 29 maj 2008 - 15:07

wstępnie na tak zobaczymy :D jak sie pewne sprawy będą rozwijać to dokładnie powiem i postaram sie określić


ps. macie ciepło że mnie nie wpisaliście na ta listę wstyd koledzy wstyd :lol:

#60 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 29 maj 2008 - 18:12

ps. macie ciepło że mnie nie wpisaliście na ta listę wstyd koledzy wstyd :lol:


Grzegorz ja myślę, że koledzy doszli do wniosku, że jak ktoś mieszka ok 35 km od miejsca zlotu, to jakby automatycznie jest na liście :lol:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych