Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pomoc z Warszawy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   majdan

majdan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Radek

Napisano 07 wrzesień 2014 - 01:51

Witam,

 

Chciałbym prosić kogokolwiek z Warszawy o pomoc. Mianowicie 08.08.2014r. kupiłem od naszego kolegi @hudson z forum wędkę + 2 przynęty Savage Gear. Niestety po przelaniu żądanej kwoty na konto, użytkownik ten nie loguje się na forum (ostatnie logowanie 11.08.2014r.). Posiadam jedynie dane adresowe, które otrzymałem do przelewu. Sprzęt można było odebrać na miejscu osobiście, więc wnioskuję, że adres jest prawdziwy. Jest to osiedle Bemowo w Warszawie. Jeśli chciałby mi ktoś pomóc to proszę o wiadomość na priv. Nie wiem, czy mam się czuć oszukany, czy po prostu ta osoba gdzieś wyjechała. Wiem też, że 08.08.2014r. inna osoba z forum otrzymała od niego zakupiony towar. Może mi po prostu nie zdążył wysłać. Chciałbym zatem sprawdzić , czy dane adresowe są prawdziwe. Jeśli nie będą to niestety będę zmuszony skierować sprawę na policję o oszustwo. Jeśli znajdzie się ktoś chętny to dodatkowe informacje i szczegóły podam na priv.

 

Z góry dziekuje za zainteresowanie :)



#2 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 07 wrzesień 2014 - 07:31

Może internet mu odłączyli, wyślij do niego list polecony będziesz przynajmniej wiedział czy adres jest prawidłowy.



#3 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 07 wrzesień 2014 - 11:27

Może miał jakiś wypadek i umarł?? leży sparaliżonawy....lub ma wstrząs mózgu, amnezję itp :ph34r:

 

Mimo iż brzm to drastycznie, miałem przypadek, że urwał mi się kontakt z koleżanką....a jak się okazało ona pół roku walczyła o odzyskanie sprawności po tym jak potrącił ją samochód :o :(



#4 OFFLINE   majdan

majdan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Radek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 00:16

Może internet mu odłączyli, wyślij do niego list polecony będziesz przynajmniej wiedział czy adres jest prawidłowy.

 

Wysłałem listy za potwierdzeniem odbioru. Niestety aktualnie jest 2 raz awizowany ponieważ nikt go nie odbiera. Myślę, że niedługo do mnie wróci :/

 

 

Może miał jakiś wypadek i umarł?? leży sparaliżonawy....lub ma wstrząs mózgu, amnezję itp :ph34r:

 

Mimo iż brzm to drastycznie, miałem przypadek, że urwał mi się kontakt z koleżanką....a jak się okazało ona pół roku walczyła o odzyskanie sprawności po tym jak potrącił ją samochód :o :(

 

Wszystko jest możlwie, dlatego chciałbym aby ktoś osobiście mógł sprawdzić, co i jak. Niestety nie mam nikogo znajomego z Warszawy, a mi troche nie po drodze :mellow:

Z listami czasami bywa tak, że jeśli ktoś się jakiegoś listu nie spodziewa to go olewa i nie odbiera. Dlatego wizyta pod tym adresem byłaby najlepszym rozwiązaniem.

 

Dodam jeszcze, że ja swój numer telefonu mu podawałem. To mógłby chociaż zadzwonić (chyba, że nie ma telefonu).


Użytkownik majdan edytował ten post 08 wrzesień 2014 - 00:18


#5 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 15:52

Jeśli to ten sam gość z Bemowa to w zeszłym roku kupiłem od niego parę przynęt SG przez allegro.  Przesyłka dotarła do mnie po miesiącu z gratisami w środku.



#6 OFFLINE   majdan

majdan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Radek

Napisano 08 wrzesień 2014 - 16:14

Jeśli to ten sam gość z Bemowa to w zeszłym roku kupiłem od niego parę przynęt SG przez allegro.  Przesyłka dotarła do mnie po miesiącu z gratisami w środku.

 

Dokładnie. Ten nr konta bankowego widnieje na kilku aukcjach z allegro, które są już w archiwum (z zeszłego roku). Myśle, że kolega może mieszka za granicą i stąd te opóźnienia. Posiadasz może numer telefonu do niego ?



#7 OFFLINE   majdan

majdan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.
  • Imię:Radek

Napisano 13 wrzesień 2014 - 14:40

Sprawa rozwiązana po miesiącu. Dzięki naszemu koledze z forum (Archanioł) transakcja doszła do skutku. Interweniował w mojej sprawie osobiście pod wskazany adres. Sprzedawca już tam nie mieszka (podobno przeprowadza się pod Warszawę), a pod tym adresem mieszka jego szwagier lub ktoś z rodziny. Kolega zdobył dla mnie również 2 numery telefonów (do właściciela oraz jego "szwagra"). Niestety pod żaden się nie dodzwoniłem ponieważ telefony zostały od razu wyłączone... Na szczęście po tej interwencji sprzedawca wszedł na forum i sprawdził co i jak (oczywiście mi nic nie odpisał, tylko sprawdził co kupiłem). Bez żadnej informacji wczoraj otrzymałem paczkę z wędką i kilkoma gratisami (niestety nie było 1 woblerka, którego zamawiałem).

 

Mega podziękowania dla kolegi Archanioł z forum ! Gdyby nie on pewnie musiałbym kierować sprawę na policję itp.