Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zbiornik Wióry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
613 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 21 grudzień 2014 - 20:42

Na jesieni padło kilka szczupaków w okolicach 90cm niestety wszystkie ryby zberetowane tak ze to chyba był ostatnie :angry:  ,miejscowi i nie tylko beretują wszystko .



#22 OFFLINE   S.O.D.

S.O.D.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:45

Nie, można pływać na spalinie, ale wędkować z łodzi można dopiero od 1.06.  ;)

Tu jest wszystko, co do łowienia w PZW KIELCE na obecny rok tżeba wiedzieć i chyba tak zostanie  - http://www.pzw.org.p...kielce_w_2014_r

Nieprawda. Jak mozna przeczytać zakaz dotyczy spinningu z łodzi. Na spłąwik z łódki można zatem cały rok (jak nie ma lodu :P )



#23 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:30

Nieprawda. Jak mozna przeczytać zakaz dotyczy spinningu z łodzi. Na spłąwik z łódki można zatem cały rok (jak nie ma lodu :P )

Tylko że to forum : "muchowo-spiningowe" a nie "spławikowo-gruntowe".

Dlatego tak napisałem , bo chodziło mi o spiningowanie !!!  :P



#24 OFFLINE   pacek222

pacek222

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Grzegorz

Napisano 25 grudzień 2014 - 13:24

Fajne rybki się trafiają i z brzegu,plagą są natomiast panowie w dobrych łodziach z wypasioną elektroniką którzy w du.ie mają wszystkie zakazy i beretują wszystko jak leci,sam kilkanaście razy zgłaszałem na telefon PSR ale w głębokim poważaniu to mają bo kontroli to w życiu tam nie widziałem,brzeg często okupują żywce i ci panowie też niestety rybie podrosnąć nie pozwolą.

#25 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 25 grudzień 2014 - 13:39

pływam tam przyzwoitą łódką z przyzwoita elektroniką - powinienem czuć się obrażony ? ;) :)


  • Karol Krause i kotwitz lubią to

#26 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 25 grudzień 2014 - 14:32

Najbardziej etyczni łowią z brzegu lub na tratwach.



#27 OFFLINE   pacek222

pacek222

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Grzegorz

Napisano 25 grudzień 2014 - 16:18

pływam tam przyzwoitą łódką z przyzwoita elektroniką - powinienem czuć się obrażony ? ;) :)

Absolutnie nie,nikogo niechciałem urazić ,niedotyczy to wszystkich ale zrozumieć nie mogę jak kolesie z grubym portfelem beretują wszystko zrozumialbym jeszcze kogoś kto niema co na talerz wyjąć i złowi rybkę na obiad ale jaki ma sens beretowanie 10 szczupaków a sam byłem świadkiem takiej sytuacji przez gości wożących się G klasą i napewno nie jest to jednostkowa sytuacja bo gości widuję na Wiórach i kilku innych zbiornikach kilka razy zgłaszałem ich do PSR ale zero reakcji

#28 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:43

Absolutnie nie,nikogo niechciałem urazić ,niedotyczy to wszystkich ale zrozumieć nie mogę jak kolesie z grubym portfelem beretują wszystko zrozumialbym jeszcze kogoś kto niema co na talerz wyjąć i złowi rybkę na obiad ale jaki ma sens beretowanie 10 szczupaków a sam byłem świadkiem takiej sytuacji przez gości wożących się G klasą i napewno nie jest to jednostkowa sytuacja bo gości widuję na Wiórach i kilku innych zbiornikach kilka razy zgłaszałem ich do PSR ale zero reakcji

Hej napisz może co to za łodka.
Tez zwrócę na to uwagę.Często tam bywam.
Auta nie kojarzę.Chodź miejsc do wodowania nie ma zbyt wiele.

Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 25 grudzień 2014 - 21:32


#29 OFFLINE   Rajfel

Rajfel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 25 grudzień 2014 - 21:28

Kolego @pacek222 w którym miejscu w/w wodują łódkę. Może być info na pw.



#30 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 26 grudzień 2014 - 14:24

Ja widziałem tych panów od strony bukówki ale to było w 2013r jeśli o tej samej łajbie oczywiście piszemy potwierdzam beretuja wszystko.



#31 OFFLINE   rózgaś

rózgaś

    Znowu....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 15:10

Zróbmy im psikusa :-)


  • tohatsu i Kaemel lubią to

#32 OFFLINE   Mario41

Mario41

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaMosty k.Lęborka
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wysocki

Napisano 27 grudzień 2014 - 10:37

Zróbmy im psikusa :-)

A co chcesz zberetować im auto ;) .



#33 OFFLINE   MALIN.

MALIN.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 254 postów
  • LokalizacjaŻyrardów
  • Imię:Mirek

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:00

Właśnie wróciłem ze świętokrzyskiego, spędziłem tam święta w sąsiedniej gminie gminy Pawłów gdzie znajduje się akwen Wióry. Dowiedziałem się z pewnego raczej źródła, że łódka którą chłopaki stawiają sieci jest własnością gminy zostało to stwierdzone po nr. łodzi i mało tego jak zgłaszano fakt do straży rybackiej w Kielcach , a było to w trakcie czynu kłusowniczego to komendant podziękował za zgłoszenie i tym samym potwierdził pochodzenie pływadła. Chłopaki nic wiecej nie mogli zrobić bo tam pół wsi czekało na ryby wigilijne.


  • gracek lubi to

#34 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4960 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:09

No to mamy ładny wigilijny pasztet z udziałem władz lokalnych  :doh:



#35 OFFLINE   Fred A

Fred A

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaDom na wiślanym brzegu...

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:35

Zgłaszać na Policję ,to kłusownictwo a póki co jest to przestępstwo.Po zgłoszeniu dyżurny powinien wysłać patrol....zaniechanie to wiadomo też  dla dyżurnego lub niedopełnienie obowiązków sł.Komendant PSR mógł umyć ręce :unsure:  ale Policja już nie. :ph34r:



#36 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5420 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:43

dajcie znać jak zamarznie, podjadę zobaczyć czy faktycznie tak katują rybę z lodu

w zeszłym roku raz tylko podjechałem, tupnąłem noga w lód i wróciłem te 100km :(



#37 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 09:15

dajcie znać jak zamarznie, podjadę zobaczyć czy faktycznie tak katują rybę z lodu
w zeszłym roku raz tylko podjechałem, tupnąłem noga w lód i wróciłem te 100km :(


Hej dam znać jak zamarznie

#38 OFFLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 28 grudzień 2014 - 09:28

Absolutnie nie,nikogo niechciałem urazić ,niedotyczy to wszystkich ale zrozumieć nie mogę jak kolesie z grubym portfelem beretują wszystko zrozumialbym jeszcze kogoś kto niema co na talerz wyjąć i złowi rybkę na obiad ale jaki ma sens beretowanie 10 szczupaków a sam byłem świadkiem takiej sytuacji przez gości wożących się G klasą i napewno nie jest to jednostkowa sytuacja bo gości widuję na Wiórach i kilku innych zbiornikach kilka razy zgłaszałem ich do PSR ale zero reakcji

Cześć ja miałbym wielką prośbę .Proszę o dokładne sprecyzowanie tu w wątku jakie to auto np. na jakich blachach i jaka łajba.
Ponieważ zbyt duży jest zbieg okoliczności.
My jeździmy bardzo podobnym autem plywamy alu łajbą z nie małym echem. A nie chciał bym być źle kojarzony.
Niby na pv była rozmowa ale proszę o napisanie na ogólnej stronie.
Dzięki.

Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 28 grudzień 2014 - 10:10


#39 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 28 grudzień 2014 - 13:04

Absolutnie nie,nikogo niechciałem urazić ,niedotyczy to wszystkich ale zrozumieć nie mogę jak kolesie z grubym portfelem beretują wszystko zrozumialbym jeszcze kogoś kto niema co na talerz wyjąć i złowi rybkę na obiad ale jaki ma sens beretowanie 10 szczupaków a sam byłem świadkiem takiej sytuacji przez gości wożących się G klasą i napewno nie jest to jednostkowa sytuacja bo gości widuję na Wiórach i kilku innych zbiornikach kilka razy zgłaszałem ich do PSR ale zero reakcji


Tak z ciekawości , ciągle plywales za nimi żeby policzyć że akurat 10 szczupakow zabili ? A nie 7 szczupakow 2 sandacze i malego amura ? Podziwiam taką postawę obywatelską , sam jestem przeciwny takim akcjom jak zabijanie 10 ryb ale chyba nie miałbym czasu żeby pływać za kims cały dzień i zapisywać na kartce szczupaki od 1 do 10 , no i ogólnie to dobry wynik, chyba częściej zacznę tam jeździć w przyszłym sezonie.

#40 OFFLINE   pacek222

pacek222

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Grzegorz

Napisano 29 grudzień 2014 - 11:10

Nie pływałem ale widziałem jak pakowali się do samochodu
Jeżdżą G klasą i ML na radomskich blachach




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych