Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BAAAAARCA!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2988 odpowiedzi w tym temacie

#2661 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2019 - 07:25

Dzień po. Otworzyłem oczy, sięgnąłem po smartfona, odpaliłem livescore'a, przetarłem oczy. A jednak. Pierwszy raz tak silne przeświadczenie, że coś mi się śniło. Wracamy na ziemię. Wszyscy. Kosmita też. On chyba najbardziej. Jako kibic mam ten przywilej, że oprócz zachwycania się, mogę skrytykować nie utożsamiając się w stu procentach z pupilami. Bo tak mi sie podoba. Bo nie mam obowiązku, jak to mawiają niektórzy kibice, być na dobre i na złe. Bo jak mnie ktoś...bardzo zdenerwuje, mogę pocisnąć. Tu, na ulicy, innym kibicom, jakkolwiek mi się podoba. W zamian za zaangażowanie i trzymanie kciuków, za to że od wielu lat jestem z nimi i z nikim innym, za to że często jestem bezkrytyczny. Nie zawsze. Wczorajszego wieczoru nikt nie umarł. Tak prywatnie i od siebie wszystkim, od prezesa, poprzez trenera, graczy na boisku i na ławce, psychologów i sztab szkoleniowy. Otrzymujecie Nagrodę Darwina za 2019 rok. Przez najbliższe osiem miesięcy i tak nikt was nie przebije. Nawet wam samym w przyszłości ciężko będzie to przebić.  


  • Guzu, HaDe i cyprys19 lubią to

#2662 OFFLINE   majunio

majunio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 282 postów

Napisano 08 maj 2019 - 07:51

https://twitter.com/...5711208448?s=08

#2663 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 08 maj 2019 - 07:56

Nie oglądałem, nawet nie wiem czy była transmisja  :unsure: . Uznałem że po 3:0 Barca na luziku zagra, Messi w I połowie strzeli bramkę. Liverpool załamany po pierwszym meczu zostanie definitywnie dobity , w II połowie Messi powtórzy (a może Suarez strzeli?) . czyli wiem jak się to odbędzie to po co oglądać ? No i coś nie wypaliło  :unsure: . Ale ciesze się bo lubię Liverpool. 



#2664 OFFLINE   Fossegrim

Fossegrim

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Dominik

Napisano 08 maj 2019 - 09:12

Nie oglądałem, nawet nie wiem czy była transmisja  :unsure: . Uznałem że po 3:0 Barca na luziku zagra, Messi w I połowie strzeli bramkę. Liverpool załamany po pierwszym meczu zostanie definitywnie dobity , w II połowie Messi powtórzy (a może Suarez strzeli?) . czyli wiem jak się to odbędzie to po co oglądać ? No i coś nie wypaliło  :unsure: . Ale ciesze się bo lubię Liverpool. 

Ani Messiego ani Suareza nie było na boisku także nie mogłeś mieć racji Darku...



#2665 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2019 - 09:50

Dominiku, Salaha i Firmino też nie było. Mimo to Liverpool na luziku strzelił 4 gole. Mentalnie Barcelona weszła w zeszłą środę do finału. Takie tam zapominalstwo. Ktoś zapomniał przypomnieć, że w półfinale jest mecz i rewanż.  



#2666 OFFLINE   slava

slava

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 379 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Sławek

Napisano 08 maj 2019 - 09:57

Mnie cieszy z kolei postawa fair play Luisa Suareza, który przed meczem zapowiedział, że nie będzie okazywał radości po strzelonym golu... i słowa dotrzymał  :D .



#2667 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 08 maj 2019 - 14:01

Nie oglądałem, nawet nie wiem czy była transmisja  :unsure: . Uznałem że po 3:0 Barca na luziku zagra, Messi w I połowie strzeli bramkę. Liverpool załamany po pierwszym meczu zostanie definitywnie dobity , w II połowie Messi powtórzy (a może Suarez strzeli?) . czyli wiem jak się to odbędzie to po co oglądać ? No i coś nie wypaliło  :unsure: . Ale ciesze się bo lubię Liverpool. 

Ogladalem pierwsza polowe i uznalem ze Barsa przejdzie bo po grze wyglądało  ,ze cos tam atomowa mrówka zapakuje .

A tu rano niespodzianka , podpisuje sie pod postem Sachy :D



#2668 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 08 maj 2019 - 19:05

Ostatnia bramka jak podczas meczu na Orliku- jeden się zagapił na przechodzącą koleżankę, reszta była myślami na weekendowym grillowaniu....



#2669 OFFLINE   bartosz311287

bartosz311287

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Imię:Bartosz

Napisano 08 maj 2019 - 22:57

Nie mogłem się powstrzymać,zaczerpnięte z fb 

A od poniedziałku znowu do roboty...😅

A wystarczyło wykorzystać po jednej setce którą obaj mieli 1f603.png :D

Załączone pliki


  • mario1 lubi to

#2670 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 26 sierpień 2020 - 18:52

Nie sądziłem, że po 20 latach rozwód Messiego z Barcą będzie tak wyglądał. Tylko że jeden z małżonków mało się starał.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

#2671 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 sierpień 2020 - 20:06

Ja nie sądziłem, że kiedykolwiek dojdzie do rozwodu. Bagno, jakiego narobiono w klubie w ostatnich latach, to kuriozum w czystej postaci, a dla mnie rzecz bardzo smutna. Szczególnie martwi bierna postawa socios. Obudzą się z ręką w nocniku i będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie tak powinno to wyglądać. Utożsamianie się z tym klubem jest dziś niezwykle bolesne.

#2672 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 26 sierpień 2020 - 20:09

Pozytywem jest to, że rodzi się szansa dla Pelikana Łowicz , pozyskania przyzwoitego zawodnika :)



#2673 OFFLINE   didi

didi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • Lokalizacjatarnobrzeg/madrid

Napisano 26 sierpień 2020 - 20:27

Ja nie sądziłem, że kiedykolwiek dojdzie do rozwodu. Bagno, jakiego narobiono w klubie w ostatnich latach, to kuriozum w czystej postaci, a dla mnie rzecz bardzo smutna. Szczególnie martwi bierna postawa socios. Obudzą się z ręką w nocniku i będzie płacz i zgrzytanie zębów. Nie tak powinno to wyglądać. Utożsamianie się z tym klubem jest dziś niezwykle bolesne.

a co maja  socios do zawodnika, który tak naprawdę może grac w każdym klubie,to raz

kluby ktore maja w swoim budżecie po 400 milionow euro na transfery poradzą sobie bez nas

a po trzecie,, Messi to nie koniec świata



#2674 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 sierpień 2020 - 20:56

Tu nie chodzi o odejście Messiego. Socios mają wpływ na zarząd i prezesa. Decyzja Leo jest pokłosiem polityki Bartomeu i jego otoczenia. Wobec jakiegokolwiek innego piłkarza można by mówić o fochu. Tu mamy do czynienia z symbolem klubu i symbolem przywiązania wychowanka do klubu. Jak widać wszystko ma swoje granice. I myślę, że pieniądze są tu drugorzędną sprawą. W wieku 33 lat chce coś jeszcze wygrać i nie można mieć o to do niego pretensji. Jeśli prześledzimy ruchy zarządu i porażki ostatnich pięciu lat...Ile można cierpliwie czekać, gdy wszystko się rozpada w oczach?

#2675 OFFLINE   grisha

grisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:po ojcu

Napisano 26 sierpień 2020 - 21:27



Tu nie chodzi o odejście Messiego. Socios mają wpływ na zarząd i prezesa. Decyzja Leo jest pokłosiem polityki Bartomeu i jego otoczenia. Wobec jakiegokolwiek innego piłkarza można by mówić o fochu. Tu mamy do czynienia z symbolem klubu i symbolem przywiązania wychowanka do klubu. Jak widać wszystko ma swoje granice. I myślę, że pieniądze są tu drugorzędną sprawą. W wieku 33 lat chce coś jeszcze wygrać i nie można mieć o to do niego pretensji. Jeśli prześledzimy ruchy zarządu i porażki ostatnich pięciu lat...Ile można cierpliwie czekać, gdy wszystko się rozpada w oczach?


Messi nie jest wychowankiem Barcelony. Swoją drogą przypomniało mi się przejście Figo do Realu ;)

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

#2676 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 26 sierpień 2020 - 21:32



Messi nie jest wychowankiem Barcelony.


A niby czyim? Od 14 roku życia tam jest.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

#2677 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 sierpień 2020 - 22:21

Jest tam od maleńkości...https://youtu.be/_Iml6i73WaM Figo, zawodnik trochę innego formatu. Po transferze leciały na CN świńskie łby. Emocje kibicowskie. Teraz też by się przydało zagrać trochę na emocjach i podstawić taczki wiecznie uśmiechniętemu elegantowi w okularach. Kryzys sportowy, a nie instytucjonalny? Pogratulować bezczelności i samozadowolenia.

Użytkownik Maciej W. edytował ten post 26 sierpień 2020 - 22:27


#2678 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 26 sierpień 2020 - 23:21

Jestem z zupełnie drugiej strony barykady kibicowania,ale czy nie warto dać im się spokojnie rozstać? CR7 też odszedł,dziś ,jak nie oglądam meczu Realu ,to najpierw sprawdzam ich wynik,potem patrzę co zrobił Cristiano w meczu Juve,choć tam miłości do klubu nigdy nie będzie.Jasne że ich rywalizacja podsycała emocje w każdym El Clasico...tylko że oni to już historia tego wszystkiego. Dla wielu z nas to po prostu sygnał że czas przemija,że my przemijamy i coraz trudniej będzie nam uznać kogoś za godnego następcę jednego czy drugiego. Kluby pozostały i tego się trzymajmy.Niech moc będzie z nami,a nowy sezon będzie równie piękny i ciekawy. Pozdrowienia dla wszystkich.

#2679 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 sierpień 2020 - 05:47

Zacznę od końca poprzedniego wpisu. Ani następny sezon, ani kilka następnych nie będzie pięknych i ciekawych. Przynajmniej dla Blaugrany. Dla Realu pewien niedosyt, bo rywalizacja nakręca emocje. Nie będzie tak dlatego, że człowiek który był absolutnym liderem i źródłem sukcesów zestarzał się i odszedł. Nie dlatego, że po latach tłustych przychodzą lata chude. Nie dlatego, że tiki taka przestała działać. Polityka prezesa i zarządu przypomina jako żywo sytuacje z życia, gdzie decyzje podejmuje grupa ludzi, których interesują wyłącznie finanse, a idea i sens zatraciły się kompletnie w przetrawionych cyferkami mózgach. Barcelona, rzecz jasna, jest ogromnym finansowym przedsięwzięciem, ale przede wszystkim jest projektem sportowym. Bez sukcesu sportowego, czy choćby liźnięcia tego sukcesu to się nie uda. Bartomeu zdaje się tego kompletnie nie kumać. Zatracił się w księgowaniu ogromnych kwot i trwonienia ich w absurdalny sposób. To wszystko, od sześciu lat, dzieje się przy rosnącym niezadowoleniu cules i samego Messiego. A Messi nie jest wieczny, zostały mu dwa, trzy lata gry na najwyższym poziomie. Kolejne bolesne porażki i kompletny brak skutecznej reakcji władz klubu doprowadziły do sytuacji sprzed dwóch dni.  To nie jest kaprys gwiazdora. Messi jest ambitny, głodny sukcesu i nie ma już czasu czekać na sukces, tym bardziej że tego sukcesu nic nie zwiastuje. Były sygnały, była cierpliwość, było zaufanie. Jest koniec. Na Messim świat się nie kończy? Do takiej zmiany trzeba się przygotować, trzeba ją właściwie uczcić, trzeba być silnym. Jeśli jednego najlepszych piłkarzy w historii pożegna się za pomocą maili, faksów, kłótni o pieniądze i treść umów...Porażki z Juventusem, Romą, Liverpoolem i Bayernem to przy tym pikuś. Jeśli grupa debili w garniturach uroiła sobie w głowach, że zrobi fajny interes na opędzlowaniu jednego z zawodników za dwie stówki i przyoszczędzeniu kolejnych czterech dych na jego pensji...Nie trzeba się znać na finansach, żeby zdać sobie sprawę, czym jest Barcelona z Messim (grającym, czy na pomniku przed Camp Nou), a czym jest klub, w którym główną gwiazdą jest prezes zapewniający, że Lautaro Martinez, Dembele i Braithwaite dostarczą kibicom niezliczonych wzruszeń. Tylko czekać renegocjacji umów ze sponsorami, tylko czekać pustych miejsc na CN, tylko czekać spadku zainteres weowania całą La Liga. Takie to oszczędności. Pewnie Messi nie zmieni zdania. Pewnie w marcu przyjdzie nowy prezes. Pewnie Koemana zastąpi Xavi, albo ktoś inny. A Barcelona i tak pogrąży się na kilka ładnych lat w głębokim kryzysie. Tym razem sportowym. Śladem Milanu Van Bastena, Gullita, Rijkaarda, czy United Fergusona. W dziesięć lat drużyna złożona z jedenastu wychowanków przyprawiających swoją grą o opadnięcie szczęki, zmieniła się w zbieraninę emerytów i przypadkowych, piekielnie drogich grajków wywołujących co najwyżej zgrzytanie zębami.  I ambitny, głodny sukcesu doskonały piłkarz, który stracił nadzieję. Klub legenda, wspomnienie wspaniałych wzruszeń, europejski średniak bijący się o pudło w Hiszpanii. Trochę za mało.

#2680 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2417 postów

Napisano 11 wrzesień 2020 - 09:35

https://www.meczyki....stnika/151115-n
Ma pomysły ten Koeman

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
  • Guzu lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych