Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Przyn臋ty Hand Made - pracownia LProds


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
109 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 09 sierpie艅 2010 - 10:07

Witam ,kiedy艣 kto艣 pyta艂 o moj膮 strone , prosz臋 bardzo stronka ju偶 dzia艂a zapraszm serdecznie.

www.lprods.pl

Pozdrawiam PL

#2 OFFLINE   nyny

nyny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 post贸w
  • LokalizacjaKraina Wiecznych 艁ow贸w
  • Imi臋:Przemek

Napisano 09 sierpie艅 2010 - 12:32

A ja tylko moge polecic wyroby:)))
Moje okonki baaaardzo polubily obrotowki Piotra Lipca oj polubily:)
Jak w piatek przyszly tak do dzisiaj je testowalem i mile zaskoczony jestem wyrobami, estetyka, praca i skutecznosc, wiecej mi nie potrzeba. I na kolejna wyplate chyba dobiore sobie arsenalu:)
p.s. Dzisiaj mialem pasiasta zyciowke 40+ na srebrnego longa od P. Lipca, ale poszla w trawe i tyle ja widzialem.
Trzeba jednak bedzie chyba wejsc na oczko wyzej z zylka bo na 0.14 za bardzo mam peniawe bardziej forsownie wieksze sztuki holowac...

#3 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Remek

Napisano 09 sierpie艅 2010 - 20:21

Pi臋kne obrot贸weczki!

#4 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2010 - 21:38

...


U偶ytkownik w.d.wobler edytowa艂 ten post 21 stycze艅 2014 - 10:17


#5 OFFLINE   morgan

morgan

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 post贸w

Napisano 16 wrzesie艅 2010 - 00:35

Siema !
Jaki艣 czas temu wpad艂y mi w r臋ce te obrot贸weczki - LP-ki w rozmiarze 1,2. Ju偶 wtedy wydawa艂y mi si臋 do艣膰 ciekawe,je偶eli chodzi o konstrukcj臋. 艁owi臋 na spinning od 14-go roku 偶ycia, a mam 42 lata. Moimi ulubionymi rybami 艂owionymi na spinning, to pstr膮g,kle艅,ja藕,oko艅. Kiedy je zabra艂em na kolejn膮 wypraw臋 pstr膮gow膮, zauwa偶y艂em fantastyczn膮 prac臋 tych blaszek, oraz perfekcyjne wywa偶enie. Blaszka ta rzucana pod pr膮d, dotykaj膮c wody natychmiast zaczyna prac臋 nawet w bardzo wartkim nurcie, co wa偶ne nie bije na boki i nie skr臋ca 偶y艂ki ( nale偶y do nielicznych na naszym rynku, je偶eli chodzi o t膮 cech臋 ). Dodam wi臋cej, nie jest to tylko moje wra偶enie, ale i moich trzech przyjaci贸艂 po kiju, 偶e blaszka ze skrzyde艂kiem typu aglia prowadzona w艂a艣nie z pr膮dem wartkiej rzeczki (oczywi艣cie nie tempem boleniowym ) stawia op贸r i odnosi si臋 wra偶enie tak jakby prowadzi艂a si臋 wolniej ni偶 p艂ynie nurt rzeki co sprawia, 偶e mamy pe艂n膮 kontrol臋 nad przyn臋t膮 i doskonale j膮 czujemy (nie wiem czy dobrze to przekaza艂em). Jak do tej pory super si臋 sprawdzi艂y na ma艂ych oraz 艣rednich rzeczkach w naszym kraju (na razie).Fantastycznie dzia艂aj膮 na: pstr膮gi,klenie,jazie,okonie oraz szczupaki. W naszym gronie nazywamy je magnesikami na ryby. Panie Piotrze, jeste艣my fanami tych blaszek, a z naszych pude艂ek znikn臋艂y wszystkie inne obrot贸wki. Mam nadziej臋, 偶e te trociowe r贸wnie dobrze si臋 sprawdz膮 - na pewno o tym napisze. Z czystym sumieniem polecam te blaszki obrotowe wszystkim tym, kt贸rzy chc膮 mie膰 frajd臋 i przyjemno艣膰 z 艂owienia ryb (oczywi艣cie sportowego no kill), kt贸re wymieni艂em powy偶ej.

Pozdrawiamy z Warszawy,
Krzysiek, Darek, Artur i Robert

ps. Mam nadziej臋, 偶e napisa艂em do艣膰 prosto i zrozumiale, a je偶eli nie to sorry. Dla bardziej do艣wiadczonych dodam, 偶e te obrot贸wki przypominaj膮 swoj膮 prac膮 i skuteczno艣ci膮 dawne, bardzo dawne wyroby Rublexa.


#6 OFFLINE   rutra

rutra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 480 post贸w
  • LokalizacjaGostynin
  • Imi臋:Artur
  • Nazwisko:Chmielecki

Napisano 27 listopad 2010 - 18:51

Wzi膮艂em sobie pr贸bnik i innych nie chc臋-teraz p贸jd膮 na choink臋[bo pi臋kne s膮] a wiosn膮 do wody. Napewno wezm臋 ich wi臋cej.
Pozdrawiam Wykonawc臋[dzi臋ki za fajny gratisik!].

#7 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 post贸w
  • Imi臋:Tomek

Napisano 02 grudzie艅 2010 - 22:11

Mia艂em ostatnio przyjemno艣膰 porzuca膰 sobie blaszkami Piotra Lipca i mog臋 z czystym sumieniem potwierdzi膰 pozytywne wra偶enia koleg贸w. Obrot贸wki kr臋c膮 si臋 od razu po wpadni臋ciu do wody i nawet przy minimalnej pr臋dko艣ci nie gasn膮. Teraz tylko czekam na stycze艅 偶eby sprawdzi膰 jak b臋d膮 smakowa艂y kropkom.

#8 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 24 stycze艅 2011 - 18:21

Witam,ka偶dy wobki a ja swoje blaszki,nowe kolory fluo pod trotk臋, oraz nowy spos贸b srebrzenia wi臋kszych blaszek,bardziej srebrny i trwalszy.Tu long #3 waga ok 14gr.

Za艂膮czone pliki

  • Za艂膮czony plik  long 3.JPG   118,75 KB   483 Ilo艣膰 pobra艅


#9 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Remek

Napisano 24 stycze艅 2011 - 18:27

Piotrek linkowa膰 Ciebie do naszej nowej inicjatywy? Ale linkuj臋 tylko pod warunkiem, 偶e b臋dziesz si臋 udziela艂 i pisa艂 o swoich wynalzakach oraz o budowie sztucznych przyn臋t. A tak przy okazji m贸g艂by艣 co艣 skrobn膮膰 o budowie blaszek obrot贸wek - arcyciekawy temat moim zdaniem.

Pozdrawiam
Remek

#10 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 24 stycze艅 2011 - 20:20

Ch臋tnie skorzystam, nad jakim艣 ma艂ym artykulikiem my艣la艂em zobaczymy mo偶e co艣 skrobn臋.

#11 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Remek

Napisano 24 stycze艅 2011 - 21:20

艢wietnie, zatem dopisuj臋 Ciebie do indexu.

Obrot贸wki na pstr膮ga uwielbiam, dlatego kilka wskaz贸wek na co zwr贸ci膰 uwag臋, jak skonstruowa膰 swoj膮, jak dobiera膰 do typ贸w 艂owisk by艂o by 艣wietnym tematem - przy okazji zareklamowa艂by艣 sw贸j interes :D

Pozdrawiam
Remek

#12 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 post贸w
  • LokalizacjaKonin
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 24 stycze艅 2011 - 22:27

Pi臋kne blaszki . Przy艂膮czam si臋 do pro艣by aby艣 napisa艂 co艣 o sposobie w jaki je wykonujesz . Pozdrawiam .

#13 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 27 stycze艅 2011 - 18:39

Witam,nowa wizja blaszek trociowych, my艣l臋 偶e im przypadn膮 do gustu.
Mam nadziej臋,偶e i w tym roku si臋 wybior臋 na trotki, fakt 600km ale warto.

Za艂膮czone pliki

  • Za艂膮czony plik  long# 3.JPG   121,04 KB   2145 Ilo艣膰 pobra艅

  • stoner lubi to

#14 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 29 stycze艅 2011 - 22:21

Witam,kolejne nowe kolorki, tym razem wahad艂贸wki skierowane pod pstr膮ga,d艂ugo艣膰 38mm,waga 3,5gr.

Postaram si臋 w nied艂ugim jaki艣 ma艂y artykulik o moich przyn臋tach napisa膰.

Za艂膮czone pliki


  • stoner lubi to

#15 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 29 stycze艅 2011 - 22:37

Nie wiem co z tymi zdj臋ciami wklejam za艂膮cznik zdj臋cie do 150kb i mi si臋 nie otwiera,tylko jak chce go zobaczy膰 musz臋 specjalnie otwiera膰 za艂膮cznik,a nie wida膰 go od razu pod tekstem .
  • jajakub lubi to

#16 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 post贸w
  • LokalizacjaKonin
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 31 stycze艅 2011 - 18:10

Ja tam wszystko 艂adnie widz臋 . 艁adne te wahade艂ka i pewnie b臋d膮 艂owne . Pozdrawiam .

#17 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 31 stycze艅 2011 - 18:53

Teraz ju偶 wiem i b臋dzie ok.
Dzi臋ki za s艂owa uznania.

#18 OFFLINE   Krzysztof 艁yczek

Krzysztof 艁yczek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 post贸w

Napisano 04 marzec 2011 - 20:22

Panie Piotrze, jeste艣my fanami tych blaszek, a z naszych pude艂ek znikn臋艂y wszystkie inne obrot贸wki. Mam nadziej臋, 偶e te trociowe r贸wnie dobrze si臋 sprawdz膮 - na pewno o tym napisze.

Witam
Wyr臋cz臋 Koleg臋- trociowe ju偶 si臋 sprawdzi艂y. Moja ulubion膮 jest wersja daszek. Ta blacha pomog艂a mi nawet w trudnych warunkach w jakich 艂owi臋- w 艣rodku lata, jak dowioz臋 rodzin膮 nad Ba艂tyk a sam skoro 艣wit je偶d偶臋 nad S艂upi臋. To ci臋偶ki okres na ryb臋, miejscowi czasem i przez tydzie艅 brania nie maj膮. Ta blaszka jest super- do艣膰 ci臋偶ka, nie trzeba dok艂ada膰 ci臋偶arka, bezb艂臋dnie chodzi, do wyboru ciekawa i pe艂na kolorystyka.
Trafi艂em na te blachy przypadkiem- Piotrek bra艂 ode mnie przelotki, zgadali艣my si臋 o przyn臋tach. Wypr贸bowa艂em i 偶eby wi臋cej nie zanudza膰 to kr贸tko i szczerze- polecam.

#19 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 04 marzec 2011 - 21:28

Dzi臋kuje Krzysiu za dobre s艂owa,motywuj膮 mnie one dalej aby dzia艂a膰.
Mo偶e po niedzieli nowy wz贸r long 4 ok 20gr, ostatnie testy i jak wszystko b臋dzie ok to wrzuc臋 jakie fotki na forum.

#20 OFFLINE   Piotr Lipiec

Piotr Lipiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 494 post贸w
  • LokalizacjaStraachowice

Napisano 04 marzec 2011 - 21:31

A jeszcze jedno, tak jak obieca艂em artyku艂 napisany i wys艂any do zredagowania przez admina, tylko teraz od niego zale偶y kiedy si臋 uka偶e na stronie.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych