Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Spiochy Solvkroken

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   heyah

heyah

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • Lokalizacjaʃtε'tʃjin

Napisano 28 wrzesień 2010 - 21:48

Witam
Czy możecie coś powiedzieć o tym produkcie Solvkrokena:
http://www.fishing-m...1364-k7550.html
Miał ktoś może styczność?

Pozdro



#2 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 wrzesień 2010 - 22:03

Było trochę o nich:
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=167402 &

#3 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:39

Lowilem w nich ze 3 razy. Trudno powiedziec ile wytrzymaja ale robia dobre wrazenie a z reguly sporo rzeczy wychodzi od razu przy rozpoczeciu uzytkowania.
Kontynuujac watek z linku postanowilem sobie kupic buty w kraju i mimo wysokiej ceny uwazam, ze tanio mi wyszlo. Dopiero 3cie podejscie w sklepie bylo udane (juz sobie wyobrazam co by bylo z dopasowaniem gdybym to kupil zdalnie).

Strzelilem sobie buty Vision na kolcach i na jakiejs specjalnej gumie. Okazala sie jeszce 1 rzecz - jak kupuje sie buty drogie a wiec skorzane trzeba sie liczyc z tym, ze material naskotek namiekania troche sie jeszzce rozejdzie. W moim przyp. chyba podzialalo bo na poczatku ciezko bylo to wcisnac na noge a potem bylo normalnie.

Co do przyczepnosci to momentami za duza - jak lazilem po brzegu po glazach trzeba bylo dobrze wywazyc kroki, zeby sie nie zwalic ryjem w dol. :D

Gumo

#4 OFFLINE   Sławek

Sławek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2720 postów
  • LokalizacjaPolska północna :)

Napisano 29 wrzesień 2010 - 12:53

Mam te śpiochy dosyć krótko. Wyglądają dobrze. Jak stwierdziliśmy ze znajomym panny się na nie nie wyrwie, ale mężatkę.... Ale w końcu nie po to (chyba) chodzimy na ryby :D

#5 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2642 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 29 wrzesień 2010 - 13:42

Używałem trochę przez niecałe 2 lata. Było bez zarzutu do lata tego roku (kiedy zaczęły mocno puszczać w kroku). Jednak wcześniej, w maju wpadłem jedną nogą w dziurę w brzegu i śpiochy naciągnęły się dość mocno i gwałtownie właśnie w kroku. Może być, że to przeciekanie właśnie od tego. Poza tym całkiem zacne, choć nie pancerne, jak np. moje obecne Vision Extreme (i bez rozporka). Za te pieniądze myślę, że warto, ale tylko przy założeniu, że to przeciekanie w kroku było efektem bardzo mocnego naciągnięcia, a nie niskiej trwałości.

Pzdr,
Fatso





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych