Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

KONKURS ( 3 edycja ) - WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2016 - 17:26

WYGRAJ WYPRAWĘ WĘDKARSKĄ DO SZWECJI !!!




Co zrobić żeby wygrać? Wystarczy w terminie do 29 lutego 2016 roku przesłać fotografię (zdjęcie) mieszczące się w tematyce konkursu u na adres : konkursy@jerkbait.pl



Szczegóły przedstawiamy poniżej w Regulaminie Konkursu.




Regulamin Konkursu:



I Postanowienia ogólne



§ 1
Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się Konkurs, którego celem jest wyłonienie dwóch najlepszych fotografii/zdjęć, zgłoszonych do Konkursu i opublikowanych na portalu jerkbait.pl.



§ 2


1. Organizatorem Konkursu jest portal jerkbait.pl
2. Sponsorem Konkursu jest biuro wędkarskich podróży ZEW PRZYGODY


zew.png



Nagroda:
(opis Sponsora)



Udział w wyprawie grupowej do Szwecji w maju 2016 roku dla dwóch autorów najlepszych zdjęć. W ramach nagrody zwycięzcy mają zapewnione : zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie, korzystanie z łodzi z silnikiem spalinowy oraz paliwo startowe (5l), opiekę przedstawiciela biura podróży ZEW PRZYGODY na miejscu. Organizator zapewnia również możliwość skorzystania z transportu busem na miejsce i z powrotem. Uczestnicy będą we własnym zakresie pokrywali część kosztów dojazdu oraz biletów promowych (negocjujemy zniżkę) jak i koszty eksploatacyjne na miejscu (prąd, paliwo do łodzi).



Partner Logistyczny:



Partnerem logistycznym wyprawy do Szwecji została firma Unity Line. Bardzo dziękujemy za włączenie się w realizację naszego projektu. Co to oznacza?



Unity Line pokryje koszty:


- transportu obu busów wraz z uczestnikami wyprawy - w obie strony


- kabin dla uczestników


- wyżywienia na promie (posiłek zostanie ustalony)


- opłat paliwowych


- wynajęcia sali konferencyjnej na potrzeby uczestników wraz z udostępnieniem sprzętu multimedialnego



Prawdopodobnie, ponieważ to zależy od kapitana jednostki oraz panujących w trakcie rejsu warunków, unikatowa rzecz - wizyta na mostku kapitańskim podczas rejsu.



Unity Line, organizator morskich podróży do Skandynawii, zaprasza na pokłady swoich promów. Flotę armatora stanowi 7 jednostek kursujących pomiędzy Świnoujściem a południową Szwecją. Flagową jednostką jest m/f Polonia – jeden z nowocześniejszych i najbezpieczniejszych promów pływających po wodach Bałtyku. W ofercie Unity Line są między innymi: wyjazdy integracyjne połączone ze zwiedzaniem Skandynawii, rodzinne wycieczki na Bornholm, weekendowe wyjazdy do Kopenhagi, pakiety hotelowe w najpiękniejszych miastach w Szwecji i Danii oraz rejsy specjalne połączone z zabawą na promie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: www.unityline.pl




PARTNER LOGISTYCZNY WYPRAWY Z ZEWEM PRZYGODY



UL.JPG




II Uczestnicy Konkursu i jego przebieg



§ 3


1. Uczestnikami Konkursu mogą być wszyscy pełnoletni Forumowicze jerkbait.pl.


2. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik przesyła zdjęcie na adres konkursy@jerkbait.pl Uwaga: wysyłając zdjęcie prosimy podać nick używany na forum


3. Warunki, jakie musi spełniać zdjęcie aby zostało zakwalifikowane do udziału w konkursie:


(i) tematyka - zdjęcie musi przedstawiać przynajmniej dwa elementy wyposażenia wędkarskiego (np. wędka i kołowrotek, wędka i przynęta itp) w ciekawej aranżacji.


(ii) wymagania techniczne - zdjęcie musi być zrobione w rozdzielczości co najmniej 10 mln pikseli ; zdjęcie nie powinno być obrabiane / poprawiane w photoshop ani w innym programie graficznym tj. zakres obróbki to jedynie możliwość kadrowania zdjęcia jednak minimalna rozdzielczość po takim zabiegu to 3500px x 2600px. Niedozwolona manipulacja przy kolorach (nasycenie, poziom, balans bieli - ten z puszki,itd.) oraz retuszowanie zdjęć


(iii) organizator konkursu może odmówić publikacji zdjęcia naruszajacego zasady publikacji zdjęć na jerkbait.pl lub regulamin portalu.


4. Każdy Uczestnik może przesłać tylko 1 zdjęcie.



§ 4
1. Konkurs rozpoczyna się dnia 16 LUTEGO 2016 roku a kończy się 29 LUTEGO 2016 roku (czas trwania Konkursu) - w tym czasie Uczestnicy mogą wysyłać zdjęcia na adres konkursy@jerkbait.pl (serwer pocztowy przyjmuje pliki nie przekraczajace 20MB ; w przypadku pliku o większym rozmiarze prosimy o udostepnienie zdjęcia w poprzez link do programów dropbox lub wetransfer)


2. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do 10 marca 2016 roku i będzie przebiegało w dwóch etapach:


(i) Organizator Konkursu opublikuje zdjęcia spełniające wymogi niniejszego Regulaminu


(ii) Forumowicze jerkbait.pl w formie anonimowego głosowania zorganizowanego w postaci ankiety umieszczonej na jerkbait.pl wybiorą 2 najlepsze zdjęcia


3. W konkursie nie bierze udział JERKBAIT.PL TEAM, grono redaktorów i moderatorów oraz zwycięzcy poprzednich edycji konkursu.



§ 5
Uczestnik Konkursu musi dysponować pełnymi prawami autorskimi w stosunku do przesłanego zdjęcia. Uczestnik Konkursu zwalnia jerkbait.pl z odpowiedzialności z tytułu opublikowania przez jerkbait.pl zdjęcia przesłanego przez Uczestnika na Konkurs.



§ 6
Przystępując do Konkursu Uczestnicy wyrażają zgodę na rozpowszechnianie zdjęć oraz udzielają jerkbait.pl nieodpłatnie upoważnienie do korzystania z przesłanego artykułu i zdjęć w celach prezentacyjnych, promocyjnych i reklamowych.


III Odbiór Nagrody



§ 7
1. Nagrodę w Konkursie funduje Sponsor Konkursu.
2. Wszelkie ustalenia dotyczące odbioru Nagrody zwycięzca Konkursu ustala bezpośrednio ze Sponsorem Konkursu.
3. Nie jest możliwa wypłata równowartości Nagrody w postaci pieniężnej; zwycięzca Konkursu jest uprawniony do przeniesienia prawa do realizacji Nagrody na inną osobę wyłącznie za uprzednią zgodą Sponsora Konkursu oraz Organizatora Konkursu




IV Postanowienia końcowe



§ 8
Organizator Konkursu zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu Konkursu z mocą obowiązującą od daty ogłoszenia tych zmian.





zew_unity.jpg



#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2016 - 17:28

Tak, tak - to nie żart.  Jest kolejna szansa dla 2 forumowiczów na wygranie wyjazdu wędkarskiego do Szwecji w maju tego roku. Tym razem - konkurs fotograficzny.


  • Sebo i olo86 lubią to

#3 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 16 luty 2016 - 19:51

Dodam od siebie ,że miło by było, gdybyście wysłali do nas zdjęcia  także w formacie RAW :)

 

Powodzenie :)


  • Friko lubi to

#4 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1681 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 16 luty 2016 - 20:27

Jeżeli "LadyD" będzie miał ochotę na wyjazd, to w zasadzie pozostało jedno miejsce... B)


Użytkownik slawek_2348 edytował ten post 16 luty 2016 - 20:35


#5 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 luty 2016 - 20:33

Tematyka konkursu pozostawia moim zdaniem duuuuże pole do błyśnięcia wyobraźnią, inwencją , pomysłem - więc moim zdaniem trudno typować faworyta ;)  Ja gdybym startował w tym konkursie to wiem jak bym podszedł do tematu  - i ciekawy jestem czy ktos wpadnie na podobny pomysł ;)



#6 OFFLINE   Banjo

Banjo

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 2775 postów
  • LokalizacjaOława
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Bednarczyk

Napisano 23 luty 2016 - 20:06

Przepraszam, że tutaj wracam do II edycji konkursu, ale tak dla formalności przydałoby się podać ile ostatecznie wpłynęło artykułów na ów konkurs. Chyba, że nie zauważyłem tej informacji.



#7 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2016 - 22:47

Bedzie informacja taka wraz z ankieta (glosowaniem). Artykuly konkursowe sa juz opublikowane

#8 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 24 luty 2016 - 09:24

to ja dopytam o regulamin, bo punkt o rozdzielczości minimum 10 milionów pikseli to na poważnie? wiem, że nowe telefony i większość nowych aparatów ma takie rozdzielczości ale już aparaty sprzed kilku lat niekoniecznie


  • Grzesiek88 lubi to

#9 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 24 luty 2016 - 09:27

to ja dopytam o regulamin, bo punkt o rozdzielczości minimum 10 milionów pikseli to na poważnie? wiem, że nowe telefony i większość nowych aparatów ma takie rozdzielczości ale już aparaty sprzed kilku lat niekoniecznie

 

Tak Marcin na poważnie :) 

Wszystkiego zdradzić nie możemy dlaczego minimum 10 mega....



#10 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 24 luty 2016 - 09:34

to akurat jest proste do odgadnięcia po co taka rozdzielczość, tzn gdzie ją można wykorzystać


  • Sebo lubi to

#11 OFFLINE   granvorka

granvorka

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 424 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 24 luty 2016 - 20:07

Panowie, jak tam startujecie?



#12 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 25 luty 2016 - 14:01

Cześć,

Ponieważ fotografia to po wędkarstwie moje drugie hobby, rozważam wzięcie udziału w konkursie.

Prosiłbym jednak o doprecyzowanie paru punktów:

  1. "Zdjęcie nie powinno być obrabiane" - nie powinno czy nie może? Trochę czym innym jest zrobienie zdjęcia, które "z marszu" nadaje się na konkurs (trzeba popracować nad światłem, kompozycją, itp.), a trochę czym innym jest zastosowanie obróbki, nawet na minimalnym poziomie - zmiana kontrastu, nasycenia, wyostrzanie, zastosowanie filtrów (prosty przykład - mogę zastosować filtr połówkowy na obiektywie, a mogę zrobić to również w programie graficznym - różnica zasadnicza), wycinanie zbędnych elementów tła, itp.
  2. Czy kadrowanie w programie graficznym, jest/będzie traktowane jako obróbka?
  3. Jeśli jednak dopuszczalna byłaby obróbka na podstawowym poziomie (punkt 1), to na jakim? Jakie operacje na pliku byłyby dopuszczalne?

Z góry bardzo dziękuję za informacje.

Andrzej


Użytkownik Durzy edytował ten post 25 luty 2016 - 14:02

  • Friko lubi to

#13 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 25 luty 2016 - 14:09

to ja dopytam o regulamin, bo punkt o rozdzielczości minimum 10 milionów pikseli to na poważnie? wiem, że nowe telefony i większość nowych aparatów ma takie rozdzielczości ale już aparaty sprzed kilku lat niekoniecznie

 

Ja również się o to dopytam bo:

stara lustrzanka 5-6 mln bije jakościowo na głowę "głupawki" z 20 mln pixeli....

 

chodzi Wam o selekcje jakościową czy np. drukarnia nie przyjmie nic poniżej tych 10 mln ?


  • Friko lubi to

#14 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 luty 2016 - 18:01

Odpowiadam: zakres obróbki to jedynie możliwość kadrowania zdjęcia jednak minimalna rozdzielczość po takim zabiegu to 3500px x 2600px. Niedozwolona manipulacja przy kolorach (nasycenie, poziom, balans bieli - ten z puszki,itd.) oraz retuszowanie zdjęć.
  • Friko lubi to

#15 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 luty 2016 - 18:10

Dodałem informację precyzującą do regulaminu.



#16 OFFLINE   Durzy

Durzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 634 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 25 luty 2016 - 18:22

I wszystko jasne. Dziękuję.


  • Friko lubi to

#17 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 luty 2016 - 21:23

4 osoby już wygrały wyprawę wędkarską do Szwecji. Kolejne 2 miejsca czekają - przypominam o trwającym konkursie.... warto naprawdę wziąć w nim udział - jest spora szansa na wygraną ;)



#18 OFFLINE   wuran

wuran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2151 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Marcin

Napisano 27 luty 2016 - 21:57

pierwsze dwie osoby miały 100% szans, kolejne 2 miały 25% szans, dziwię się. że tak mało chętnych, chyba w tej Szwecji to z rybami gorzej niż w Polsce patrząc po zainteresowaniu



#19 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2016 - 08:45

Moim zdaniem w tym konkursie bedzie liczyl sie pomysl na zdjecie. Zwróćcie uwagę że fotka nie musi być nawet z tego roku ' można wrzucić fajną fotografię ze zbiorów z lat poprzednich również.

#20 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 29 luty 2016 - 10:23

Posiadasz zdjęcie, którym chciałbyś się z nami podzielić? Wyślij na nasz adres konkursy@jerkbait.pl. To na prawdę nic nie kosztuje a ... możesz wygrać wyprawę do Szwecji. TYLKO dzisiaj do 24:00!!!


  • Friko lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych