Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Poszukiwana wklejka 3/4 skladowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 23 marzec 2016 - 23:25

@ pawcio449 Mega dzieki za fotki i opis. Zdjec wiecej mi nie potrzeba ale jakbys mi jeszcze tylko zmierzyl ten kij ile ma dlugosci po zlozeniu. Ja na ryby tez zykle rowerm zasuwam i dlugi kij jest po prostu nieporeczny. Do tego zeby dojechac do wody musze przejechac przez miasto i wole skupic sie na drodze niz poprawiac kij w reku lub na plecach :)


  • pawcio449 lubi to

#22 OFFLINE   pawcio449

pawcio449

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 24 marzec 2016 - 01:55

Spoko ;) tuba dlugosc 75,5cm sam kijek 70,5cm waga tuby 377g kijka 144g.Tez czasami musze smigac rowerem 10km przez miasto z travelkiem jest komfortowo choc troche wystaje z plecaka okolo 15cm plecak 50l.


Użytkownik pawcio449 edytował ten post 24 marzec 2016 - 02:06


#23 OFFLINE   Luckyguliver

Luckyguliver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 978 postów
  • LokalizacjaN17
  • Imię:Remek

Napisano 16 lipiec 2016 - 14:30

No i klapa. Chcialem kupic tego Mikado Sensual Travel ale okazalo sie ze juz go nie ma i nie bedzie. Widnieje jeszcze w sklepach int ale Mikado juz zaprzestalo produkcji.

 

Czy kij Mikado Da Vinci Travel Spin 240 5-15g to nastepca Sensual'a? Czy ktos go uzywal?



#24 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 23:52

MIkado wielokrotnie zmienia nazwy... Ten kijek zanim został Sensualem oznaczany był jako Crystalline. W ciemno strzelam, że Da Vinci, to po prostu nowa nalepka. Jest jednak pewien plus - dają drugą szczytówkę, mocniejszą. W efekcie kijek staje się jeszcze bardziej wszechstronny :)



#25 OFFLINE   tomekmo

tomekmo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 17 luty 2017 - 22:16

MIkado wielokrotnie zmienia nazwy... Ten kijek zanim został Sensualem oznaczany był jako Crystalline. W ciemno strzelam, że Da Vinci, to po prostu nowa nalepka. Jest jednak pewien plus - dają drugą szczytówkę, mocniejszą. W efekcie kijek staje się jeszcze bardziej wszechstronny :)

Mam używane Mikado Crystalline 270 do sprzedania jak ktoś chce.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych