Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rosja.2018


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2428 odpowiedzi w tym temacie

#2381 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 15 lipiec 2018 - 19:01

No cóż.

Kibicowałem Francuzom więc trudno podawać się za obiektywnego.

Mam jednak wrażenie że niezależnie od tego czy ten mecz byłby wczoraj czy za dwie godziny Francuzi nadal by go wygrali.

Co było kluczem moim  zdaniem-regulowanie i kontrolowanie tempa meczu.Owszem,były momenty kiedy Chorwaci przyciskali ale z tego,cokolwiek by nie powiedzieć wyszło 4:1 dla Francji.Skończyło sie 4:2 z powodu klopsa bramkarskiego niesamowitej urody.

Zwróćcie prosze uwagę że przy stanie 2:1,czyli przy wyniku otwartym, Francuzi przejęli po prostu mecz.Strzelili dwie bramki,zrobili co trzeba i włożyli grę w zasadzie do zamrażalnika.To cechuje duże zespoły-robią to co chcą nie wtedy kiedy przeciwnik pozwala tylko kiedy same o tym decydują.

Dla Chorwatów raz jeszcze szacunek,za walkę i determinację.


  • Maciej W., Luckyguliver i coloumb lubią to

#2382 OFFLINE   CZM

CZM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 19:42

Fajny finał, fajny turniej.

#2383 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2196 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 15 lipiec 2018 - 19:49

Jak większość z Was byłem za Chorwacja.
Samobój + ręka - >>mieli pecha, trochę jak my w meczu z Senegalem. To ustawiło mecz i wymusiło otwarcie się oraz dwie kontry.

Z drugiej strony Francja przeszła Argentynę, Belgię, Urugwaj i chyba prezentowała się najlepiej taktycznie oraz najrówniej na tym turnieju. Wygrali zasłużenie tą imprezę.


 


  • Pisarz.......ewski Piotr, coma, coloumb i 1 inna osoba lubią to

#2384 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 19:57

Trzeba Francuzom sprawiedliwosc oddac....mozna ich nie lubic, mozna sie z nimi nie zgadzac, ale sa Mistrzami Swiata...nie z przypadku, nie fuksem, nie przy pomocy sedziego czy nawet jakiegos nadzwyczajnego szczescia...sa po prostu najlepsi i za to wielkie brawa! 😏
  • drag i korol lubią to

#2385 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:07

Kibicowałem Chorwacji, choć spodziewać się należało wygranej Francji.

Były chwile gdzie miałem nadzieję że wygra moja drużyna, ale jednak Francja rozegrała piękny mecz,

podobnie jak poprzednie :)

Fajnie, że mistrzem świata jest drużyna nie przypadkowa, a ta która na to zapracowała.

Wielkie gratulacje dla nich.


  • coloumb lubi to

#2386 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:30

No i wszystko jasne i już wszystko za nami ... a już za cztery lata :)  :whistling:  :good:


  • Alexspin lubi to

#2387 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:30

mieli pecha, trochę jak my w meczu z Senegalem. 

 

My oprócz tego pecha nie mieliśmy umiejętności, drużyny, siły, pomysłu... W sumie to mieliśmy tylko tego trochę pecha   :D  :D 
A finał fajny. Ciekawe jakby potoczył się mecz gdyby sędzia nie odgwizdał tego faulu.  



#2388 OFFLINE   MajKar

MajKar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaRyki
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Majek

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:39

Koniec potyczek

Załączony plik  69.png   851,39 KB   7 Ilość pobrań


Użytkownik MajKar edytował ten post 15 lipiec 2018 - 20:40


#2389 OFFLINE   Rampampam

Rampampam

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaGdzieś tam...

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:41

To chyba najmilszy akcent tego wątku :)

Użytkownik Jożin z bażin edytował ten post 15 lipiec 2018 - 20:42


#2390 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10143 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:43

...gdyby jeszcze wymieniały się kostiumami  ;)


  • Pisarz.......ewski Piotr, Luckyguliver, MARIUSZ 69 i 2 innych osób lubią to

#2391 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 15 lipiec 2018 - 20:55

Najgorszy turniej odkąd pamiętam.Co więcej w kraju który teraz będzie uchodził za sympatyczny i otwarty.Var.Po co Var jak pierwszego wolnego nie powinno być.Parę takich kwiatków było.Karnego dla Brasil nie gwizdneli mimo że był a Kompany za brutalne wejście powinien wyłapać minimum żółtą kartkę.Generalnie za mało sędziowie dawali czerwonych kartek.Francuzi mieli dużo szczęścia a Subasić bronił fatalnie.
Francja męczyła się z Belgami i wygrała fartem(wrzutka-rożny) a Brazylia gdyby miała tyle szczęścia co dziś Francja to z Belgią byłoby z 5:2.Mbappe za symulanctwo z Urugwajem też swoje powinien wyłapać ale przecież jest Var...i można się nim podetrzeć.

Użytkownik Radek79 edytował ten post 15 lipiec 2018 - 20:59

  • S.N. lubi to

#2392 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 15 lipiec 2018 - 21:16

Co więcej w kraju który teraz będzie uchodził za sympatyczny i otwarty.

I ja to potwierdzę po stokroć  :)  :)  7500 tysiąca kilometrów, Moskwa, Petersgurg, Kazań, Astrachań, Wołgograd. Kilka nocnych imprez i spotkań z pijanymi Rosjanami. Dziesiątki zaczepek po trasie zwykłych ludzi i setki w miastach, gdzie odbywały się mecze.  Zdjęcia, piątki, miłe i ciepłe słowa, zagadywania. Coś niesamowitego!! Spotkanie z kibolami Zenita po meczu z Japonią  :ph34r:  Wszyscy straszyli przed wyjazdem , szczególnie Ci co Rosję tylko na mapie widzieli.
A Ty jakie miałeś niemiłe doświadczenia z niesympatycznymi Rosjanami podczas tego mundialu i gdzie? 



#2393 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 15 lipiec 2018 - 21:50

Ja nie,ale babcia miała na uralu.Ostatnio też ukraińcy,gruzini i tera i za nas by się chętnie wzięli.

#2394 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 459 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 16 lipiec 2018 - 05:22

(...)Brzeczek na pierwszym zgrupowaniu powinien kazac druzynie od rana do nocy przez cale dwa tygodnie ogladac ten final 😏

Raczej biegać, biegać, biegać !!!
  • coloumb, Alexspin i S.N. lubią to

#2395 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3696 postów
  • LokalizacjaŁódź (łowiska O/Sieradz, O/Piotrków).
  • Imię:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Napisano 16 lipiec 2018 - 06:33

A mnie smutno, żal mi Chorwatów... :(  :(  :(


  • S.N. lubi to

#2396 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:03

Byłem za Chorwacją i mecz mi się podobał oprócz błędnej decyzji sędziów, po którym z rzutu wolnego Mandźukić wbił samobója. Druga sprawa niefartowna ręka bardzo dobrze spisującego się Periśicia i w meczu finałowym Francuzi za free otrzymali 2 prezenty, które zamienili na bramki...

Jeszcze ręka, to błąd piłkarza i jego złego zachowania w polu karnym, ale bramka na 1-0 to nieporozumienie :/. Trzeba przyznać, że Francja ma świetną drużynę i należało im się mistrzostwo, jednak niesmak po takich bramkach pozostał. Chorwaci mimo przegranej, nie ustępowali im i były momenty, że grali zdawało by się lepiej, żabojady oddawali im pole, ale wychodzili z groźnymi kontrami. Po takiej walce Chorwaci mogą wracać z podniesionym czołem i należą im się brawa. Francuzom trzeba pogratulować zwycięstwa


  • cys82 i coma lubią to

#2397 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 16 lipiec 2018 - 07:45

No to Chorwacja dumnie poległa a kupon nie wszedł, całe szczęście, że multiki na poczet nagrody za kupon kupiłem sobie a konto przed meczem, bo by nie było pretekstu ;)

#2398 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 lipiec 2018 - 08:14

Przypominam, że nasze forum jest neutralne światopoglądowo i nie jest miejscem do prowadzenia publicystyki politycznej, religijnej, obyczajowej

wątek przeczyściłem...


  • Alexspin i wilczybilet lubią to

#2399 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:06

Nie kłóćta się o kolory. Pogadajmy o piłce. Mam po tym mundialu odczucie, że w piłce nożnej dokonała się cicha rewolta. Niby ładny turniej, emocje, niespodzianki, nowinki techniczne, dużo bramek. Jak się temu bliżej przyjrzeć to Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej wyglądają jak osobnik w stanie agonalnym. Organizacja imprezy bardzo dobra. Jeśli coś jest normalne można przejść dalej. Porywające spotkania. Mój typ: 3 z 64. Tu już słabizna. Nowinki techniczne. Nerwowe ruchy FIFA w celu uwiarygodnienia zmian na lepsze. Dla mnie porażka, bo tyle ile z VAR-u było dobrego, tyle z niekorzystania z VAR-u było złego. Dopóki jakiś uczciwy reformator nie napisze przejrzystego regulaminu i nie wdroży go w życie, dopóty będzie ferment. Piłkarze-gwiazdy. Trzech pomocników i dwóch bramkarzy. Hugo L. wypadł w ostatniej chwili po wczorajszym babolu. Zważywszy na faktyczne umiejętności i oczekiwania kibiców reszta zaprezentowała się średnio, słabo lub tragicznie. Dlaczego? Z imprezą żegnały się po kolei uznane firmy. Nie odpadały dlatego, że ich przeciwnicy wznieśli się na niebotyczny poziom. Ci zagrali na swoim normalnym poziomie. Czego zabrakło faworytom? Chęci. Jedynie Francja jest wyjątkiem i wygrała mundial w cuglach. Czy pokazała niebotyczny futbol. Nie. Zagrała na 60-70% swoich możliwości. Więcej nie musiała. Dlaczego gwiazdy i znani gracze nie pokazali się z dobrej strony? Bo mundial przestał być imprezą, która może wypromować i przynieść indywidualny sukces i sławę. Pomijam ideę gry dla własnego kraju. Oni są spełnieni finansowo. Jeśli spojrzymy na piłkę z lat 90-tych i wcześniej prestiż mistrzostw dawał przepustkę do wielkiej kariery. Teraz do Rosji przyjeżdża 19-latek, który już jest ustawiony do końca życia, a zarobki ma takie, że największym problemem jest dla niego to czy wróci zdrowy do klubu i zarobi jeszcze więcej. Sam tak naprawdę nie wie po co więcej. Polacy są klasycznym przykładem niezrozumienia imprezy na którą pojechali. Trzon reprezentacji zapatrzony w swoje konta bankowe i dokonania, o których trąbiły media i kibice pociągnął na dno całą drużynę. To rosnące w zastraszającym tempie zarobki, często nieadekwatne do faktycznej wartości piłkarza, zepsuły piłkę. Ta reprezentacyjna legnie pierwsza. Kluby jako przedsiębiorstwa prywatne mają jeszcze środki nacisku, żeby pogonić do roboty obiboków. Tu zostaje tylko trener i opinia publiczna. Na opinię publiczną większość ma wywalone. A trener raz się trafi, a raz nie.  


Użytkownik Maciej W. edytował ten post 16 lipiec 2018 - 09:33


#2400 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:03

Ja nie,ale babcia miała na uralu.

I tu mnie zaskoczyłeś, bo ode mnie druga grupa kumpli z Kazania uderzyła ma Ural i tak jak zostali tam ugoszczeni to mówili, że nigdzie się z taką serdecznością nie spotkali  :D I teraz się zastanawiam komu wierzyć :D Generalnie chyba jestem dziwny, bo lubię spędzać wakacje na Wołyniu czy tak jak teraz jestem pod ogromnym, pozytywnym wrażeniem Rosji i Rosjan(nie ma to nic wspólnego jak ten naród jest nam przedstawiany i jak my jesteśmy do nich nastawiani) i trzymam się z dala od polityki.

I jest jeszcze coś co w Rosji jest piękne! Dziewczyny!!!! :D  :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych