Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wroclawia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7269 odpowiedzi w tym temacie

#7261 OFFLINE   arti24

arti24

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie
  • Imię:Artur

Napisano 23 lipiec 2017 - 10:15

W Piatek robili fale dla barki, ktora plynela w gore rzeki ale w Sobote rano woda juz osiagnela najnizszy poziom i cala Sobote byla stabilna. Fakt, ze na opadajacej z reguly jest slabo ale jak juz sie zatrzyma to nie jest zle.

#7262 OFFLINE   marienty

marienty

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 lipiec 2017 - 12:12

Też mam wrażenie, że jak kręcą kurkiem to szaleństwa nie będzie ale z uwagi na brak czasu człowiek i tak jedzie nawet jeśli wszystkie znaki na niebie i pogodynce wskazują, że będzie kiepsko.

Tym razem dla odmiany poszukałem kleni za dnia. Przyjechałem i wiedziałem, że rewelacji nie będzie bo woda brudna i podniesiona po przejściu frontu. Kilka udało się skusić w tym jednego ~45.

Załączony plik  20170723_102909.jpg   584,8 KB   25 Ilość pobrań

#7263 ONLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1125 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 20:56

Koledzy wiem ze miejsce nie za bardzo bo tu o rybach ale... jade jutro do wrocka z rodziną i wyglada na to ze zostajemy na noc.macie jakies noclegi do polecenia w miescie?
Chcielibysmy nie daleko od rynku zeby polazic i pozwiedzac😉 warunki nie muszą być super.probowalem przez airbnb ale weryfikacja jest masakryczna wiec sobie odpuscilem.

Moze ktos z was ma pokoj na jedną noc?😉Dwoje doroslych i dwoje dzieci.

pzdr

#7264 ONLINE   Rlodz

Rlodz

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 184 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 23 lipiec 2017 - 21:30

Chopper hostel, korzystałem ze znajomymi 2 lata temu, warunki hostelowe ale ogólnie wszystko ok, blisko rynku, koszt niski.
  • Jeziorm 1 lubi to

#7265 ONLINE   mo-chu

mo-chu

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 24 lipiec 2017 - 11:26

pomarudziłem w sobotę, wyskoczyłem na zaporówkę , złowiłem kilka szczupaczków ale to nie to..... czegoś brakuje

niedziela , juz po obiedzie, żona pije kawę i zabiera sie za zaległości z pracy a mnie zaczyna nosić.... i słyszę " no jedź już i mnie nie denerwuj!!" - szybciorem do garażu - śpiochy, mokre buty i jak zwykle dylemat - który kij?  ostatnio z boleniami cienko może za kleniem? z drugiej strony najbardziej lubię bolki... dobra , stary ale dla mnie szczęśliwy jaxon do 18 gram pozwoli rzucić i brombą i lżejszymi boleniówkami, kamizelka , plecak z pudełkami i  w drogę - przede mną 1,5 h jazdy. O 17 jestem nad wodą i zaczynam standard - najpierw napływ, przechodzę na główke i zaczynam najpierw okolica warkocza, potem klatka... rzut wzdłuż główki i w pewnym momencie przytrzymanie i nagle kij się wygina a hamulec zaczyna grać - jest banan na twarzy, już jest dobrze... zaczynam pompowanie i nagle świeca - uuu... wszystko jasne, kolega zębaty z drugiej strony... lekki niepokój ale jakby miał obciąć to już by poszedł.... podciągam i widzę że zapięty za tylną kotwiczkę a cały wobler na zewnątrz - jest ok, drugie podciągnięcie, trzecie i jest na brzegu . Wyczepiam , szybki pomiar (84 cm) , 1 zdjęcie zepsutym samsungiem ( wyraźne zdjęcia robi tylko w funkcji "autoportret") i do wody.. oglądam wobka  ( Bonito boleń 7) i widzę, że ster wyłamany i zastanawiam się czy w czasie holu, czy wczesniej a nie zauważyłem, przeciagam i lusterkuje jak bezsterowiec.. nie wiem. Jestem happy - dlatego właśnie jestem wierny Odrze pomimo jej kaprysów, pomimo wielu porażek i powrotów o kiju... obławiam jeszcze kilka głowek, jedno wyjście do bromby, komary zaczynają swoją prywatną wojnę ze mną - czas wracać. W domu - co tak późno, gdzie byłeś  - na Odrze - ty to jednak durny jesteś ... no fakt-)

#7266 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 lipiec 2017 - 11:40

Lowiliscie ostatnio w centrum w nocy? Drapieżniki aktywne?

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

#7267 OFFLINE   plewo

plewo

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 28 postów
  • Lokalizacjazielona góra
  • Imię:radek
  • Nazwisko:świątek

Napisano 30 lipiec 2017 - 16:44

Cześć, mógłby mi ktoś ze stałych bywalców powiedzieć jak z populacją suma na tutejszej odrze? Szczególnie chodzi mi o odcinek przy centrum.

#7268 OFFLINE   Arbuzowski

Arbuzowski

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 173 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 19:56

Za dużo :D , jest sporo i to trafisz z reguły gdy chodzisz za kleniem okoniem i ciężko dziada wyjąć bo kij do 5 g lub 18g możliwości małe daje z lokomotywa kilkadziesiecio kilowa:P z premedytacją nie powiem ci nic bo nie lowie. :)

#7269 OFFLINE   koczis

koczis

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 sierpień 2017 - 21:59

Hej !

Co taka cisza w temacie ? Czyżby nikt nie ma czasu na rybki ?

U mnie ten tydzien dość słabo, pare okoników w okolicach centrum + jeden niewymiarowy szczupak. Poza Wrocławiem gryzą tylko komary.

#7270 OFFLINE   Daaaro

Daaaro

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 sierpień 2017 - 22:01

U mnie w centrum dwa bolenie ;-) szału nie ma. Dziś piwko :-)

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych