Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szybki morski jig


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rutra

rutra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 480 postów
  • LokalizacjaGostynin
  • ImiÄ™:Artur
  • Nazwisko:Chmielecki

Napisano 02 czerwiec 2011 - 09:30

Zaczynam rozglÄ…dać siÄ™ za kijkiem do morskiego jiga z kutra. Interesuje mnie przedziaÅ‚ cw w granicach 80-160g lub podobnym, dla kija w dÅ‚ugoÅ›ci 2,4m - czy KtoÅ› uÅźywa czegoÅ› podobnego lub moÅźe wyrazić swoje opinie na temat uÅźytkowania? Czy moÅźna dostać w kraju jakiegoÅ› gotowca o niezÅ‚ych walorach uÅźytkowych?

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • ImiÄ™:RafaÅ‚
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 02 czerwiec 2011 - 17:51

Zaczynam rozglÄ…dać siÄ™ za kijkiem do morskiego jiga z kutra. Interesuje mnie przedziaÅ‚ cw w granicach 80-160g lub podobnym, dla kija w dÅ‚ugoÅ›ci 2,4m - czy KtoÅ› uÅźywa czegoÅ› podobnego lub moÅźe wyrazić swoje opinie na temat uÅźytkowania? Czy moÅźna dostać w kraju jakiegoÅ› gotowca o niezÅ‚ych walorach uÅźytkowych?



ST Croix Legend Tournament BIG JIG 7' 3 wg opisu 1/2- 2 1/2oz, 30lb - obsluguje przynety 20-160 tak rozsadnie. cene zajdziesz sobie na stosownych stronach...

jest tez polowe tanszy taki sam patyk wnizszym module bodajze MOJO BASS te same parametry tylko nei wiem czy ma jakas nazwe...

#3 OFFLINE   rutra

rutra

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 480 postów
  • LokalizacjaGostynin
  • ImiÄ™:Artur
  • Nazwisko:Chmielecki

Napisano 02 czerwiec 2011 - 19:17

Kij ma być pod korbÄ™,wersja raczej ekonomiczna a praca.... taka jak szybkiej wklejki na okonia[moÅźe być wklejka]. Taki kijek do ciÄ™Åźkich morskich kogutÃÅ‚w i jigÃÅ‚w.

#4 OFFLINE   zed69

zed69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 10 czerwiec 2011 - 07:16

Ja od kilku lat uÅźywam mozolnie wybranego i ciÄ™Åźko wyÅ‚uskanego kijka a w zasadzie dwÃÅ‚ch. Oba to Pezon&Michel Seajigger 100-200 gr czyli realne 20lb. Najpierw kupiÅ‚em 2,40 i jest ok do pozycji stojÄ…cej ale potem coraz częściej pÅ‚ywaÅ‚em motorÃÅ‚wkÄ… i Å‚owiÅ‚em leniwie siedzÄ…c i poszedÅ‚em w kolejny zakup. UdaÅ‚o mi siÄ™ nabyć wersjÄ™ 2,10 i to byÅ‚o to! W domku mam jeszcze nieuÅźywanego Penna Waveblastera EVO JIG 80-220 w wersji 6ft. To kij do szybkiego pilka i ewentualnie gumy w toni. Jego ciÄ™Åźsza wersja do 420 gr czeka cierpliwie na NorwegiÄ™. Innym ciekawym kijem do jigowania jest Colmic Ghemon Bolentino w wersji 2,40 kiedyÅ› sprzedawany u nas jako kij... sandaczowy! Ma w komplecie dwie wymienne szczytÃÅ‚wki ktÃÅ‚re obsÅ‚uÅźą przynÄ™ty w przedziale od 40 gramowych pilkerkÃÅ‚w ( makrela i czarniaczki przynÄ™towe ) czy nawet 200 gr w regularnym skakaniu po baÅ‚tyckim dnie. 200 to duÅźo nieco dlaÅ„ pomimo wskazaÅ„ do 250 gr. Najlepiej funkcjonuje pod obciÄ…Åźeniem do 160 gr.

Załączone pliki



#5 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 czerwiec 2011 - 07:20

WFT Charisma , cw 50-190g, dł. do wyboru: 240, 270 i 300 cm.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych