Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Smarowanie daiwy exist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 24 luty 2017 - 09:25

Daiwa nie ma w Pl serwisu. Musisz oddać do sklepu , sklep do Daiwa Pl, później leci do Niemiec.
Trwa to ......? Ogólnie od miesiąca do.....z tego co można nawet na jb przeczytać 3-4 miesięcy.
Kosztu nie znam.

 

to jesteś w błędzie , w Sieradzu otworzyli serwis daiwy i shimano i kilku innych marek w tej samej siedzibie ... z urzędu skarbowego dzwonili ,że się tym zainteresują.



#22 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 luty 2017 - 09:31

Po po jaką cholerę wysyłałem do Ciebie Łukasz moją daiwę?🤔Trzeba było mówić to bym wysłał do serwisu...😭

#23 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 24 luty 2017 - 09:39

to jesteś w błędzie , w Sieradzu otworzyli serwis daiwy i shimano i kilku innych marek w tej samej siedzibie ... z urzędu skarbowego dzwonili ,że się tym zainteresują.

Ha ha ha .

Aaaaaaaa to stąd ta firmowa czapeczka Shimano :-)
I ohy i ahy nad Stella '14 jako jedną z najlepszych w historii....

Użytkownik przemo_w edytował ten post 24 luty 2017 - 09:41


#24 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 24 luty 2017 - 10:54

Nowe wcielenie Dyzmy .... z Sieradza. 



#25 OFFLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 luty 2017 - 12:26

W moim przypadku serwis w Daiwie trwał w okolicach  dwóch miesięcy.



#26 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 24 luty 2017 - 12:36

Wystarczy policzyć czas wysyłek.
Do sklepu sam zaniesiesz, zanim sklep wyśle/ lub handlowiec odbierze= tydzień
Zanim dotrze do Niemiec = drugi tydzień
Czas oczekiwania w serwisie = trzeci tydzień
Droga powrotna taka sama :-)
Minimum 5 tygodni przy dobrych wiatrach :-)

#27 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:31

Czyli lipa jak cholera...

#28 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 24 luty 2017 - 18:33

Gringo a ile kosztował?

#29 OFFLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Grzegorz

Napisano 24 luty 2017 - 19:53

Tu nie pomogę, bo serwis był wykonywany w ramach gwarancji.

 

W Twoim przypadku nie martwiłbym się zbytnio gwarancją i zrobiłbym go we własnym zakresie u kogoś w Polsce.



#30 OFFLINE   krzysztof1983

krzysztof1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:34

A jest sens robić jak jest wszystko ok?

#31 OFFLINE   P. Grobelny

P. Grobelny

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Gawron

Napisano 25 luty 2017 - 22:35

to jesteś w błędzie , w Sieradzu otworzyli serwis daiwy i shimano i kilku innych marek w tej samej siedzibie ... z urzędu skarbowego dzwonili ,że się tym zainteresują.

 

Miałem się  nie odzywać bo tylko czytam zaproszony przez kolegę od półtora miesiąca to forum, ale jednak głos zabiorę, witam wszystkich serdecznie, mam na imię Karol Gawron, mój przypadek  -  mam stellę 2007, twin powera 09 i nowego vanqiush 2016, mam kolegę na tym forum jaki mnie tutaj ściągnął, z uwagi na znajomość z kolegą dałem mu swoja stellę by posłał wraz z swoim kołowrotkiem do pana profil@nieaktywny na polecany serwis. Niestety po serwisie mój kołowrotek pracował gorzej niż przed serwisem (do dupy, zresztą jego też), zjebutałem kolegę, mało się z nim nie pokłóciłem,  w w formie rekompensaty zaproponował że wyśle do pana Józefa Leśniaka, drugiego z polecanych tutaj, na co się zgodziłem bo cóż za wyjście. Kolega wysłał do Pana Leśniaka, podobno wysłał, skasował mnie 100 zł za serwis a stella nadal nie pracowała tak jak przed serwisem czyli albo drugi serwisant się do niej nie dotknął albo nic nie poprawił. Zdecydowanym że wyślę kołowrotek do pana jaki chyba tutaj nie jest lubiany bo czytając przez  półtora miesiąca forum odniosłem wrażenie że to partacz. Odebrałem kołowrotek po pięciu dniach, szok, pracuje jak nowy, zdecydowałem wówczas że wyślę mu też twin powera i vanquisha, oba wróciły po serwisie pracujące idealnie, w vanquish dołożył łożysko na dole wałka worma,  w twin powerze wymienił łożysko w rolce. Ja co do serwisu negowanego tutaj Pana Przemka nie mam  uwag. Co do dwóch wcześniej wspominanych panów nie mam miłych doświadczeń. Wiem że to mój pierwszy wpis tutaj i zgodnie z sugestią kolegi powinienem się przywiać najpierw ale wkurzyłem się na znajomego i na serwisujących bo trudno nie powiedzieć co się czuje jak ktoś coś spartaczy. Pozdrawiam Karol Gawron.

 

to jesteś w błędzie , w Sieradzu otworzyli serwis daiwy i shimano i kilku innych marek w tej samej siedzibie ... z urzędu skarbowego dzwonili ,że się tym zainteresują.

 
Chyba pan nie w temacie troszkę bo ja po serwisie swojego shimano vanquish dostałem fakt. vat, więc wygląda na to że funkcjonuje firma i US może się interesować do woli.

Użytkownik KarolG edytował ten post 25 luty 2017 - 22:42


#32 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 25 luty 2017 - 23:20

Cześć hunter :D

#33 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 26 luty 2017 - 08:46

Ja od Łukasza kupiłem daiwę.Powiem tylko tyle że jak przyszła to zadzwoniłem do Łukasza i zapytałem czy w środku jest "pusta"?Tak lekko kręciła...Co trzeba również podkreślić Łukasz dzieli się swoją ogromną wiedzą,doradza technicznie itd.Wg mnie serwis traktuje bardziej hobbistycznie niż komercyjnie.Czego nie odczułem dzwoniąc do innego znanego "serwisanta" niestety.
  • G_rzegorz i Mateo1989 lubią to

#34 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 26 luty 2017 - 10:14

Cześć hunter :D

 

x2 :)
 

nie miałem nigdy w życiu takiej paczki z forum Coś + stella fd jakiegoś kolegi.

 


  • Tomasz eS, urasenty i G_rzegorz lubią to

#35 OFFLINE   Tomii

Tomii

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGóry Swiętokrzyskie
  • Imię:Marian Tomasz

Napisano 26 luty 2017 - 11:16

Przeczytaj uważnie co napisał KarolG  nie o serwisach tylko o tak zwanych serwisach.Masz tu swoją odpowiedż  jak to młynki póżniej chodzą więc nie oczekuj że będzie lepiej jak jest dobrze, tylko  ZRÓB TO SAM a na pewno sobie poradzisz. A jak będziesz miał problemy ze złożeniem do kupy to w tedy porób zdjęcia załóż wątek no i oczekuj odpowiedzi.A tak na marginesie to jedyny który przekazał i pozostawił tu na forum wiedzę odnośnie młynków to był kolega Tomasz @ Zorro  i na pewno nie jeden tzw. serwis z tego korzystał bo ja tak. Podobnych wypowiedzi nie widziałem a szkoda bo mielibyśmy wiedzę w całości jak to rozebrać i złożyć do kupy. Weż  pod uwagę że co roku to daiwa  czy shimano wypuszczają na rynek nowe młynki i ci pseudo serwisanci gdzie się uczą właśnie na twoich młynkach  za twoje dwa kafle.Pomyśl pozdrawiam



#36 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 26 luty 2017 - 11:20

W Twoim wpisie widać ile się nauczyłeś i jakie masz pojęcie....

#37 OFFLINE   Krab

Krab

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 714 postów
  • Lokalizacjanad Drwęcą
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Bartosiak

Napisano 26 luty 2017 - 11:41

Przeczytaj uważnie co napisał KarolG  nie o serwisach tylko o tak zwanych serwisach.Masz tu swoją odpowiedż  jak to młynki póżniej chodzą więc nie oczekuj że będzie lepiej jak jest dobrze, tylko  ZRÓB TO SAM a na pewno sobie poradzisz. A jak będziesz miał problemy ze złożeniem do kupy to w tedy porób zdjęcia załóż wątek no i oczekuj odpowiedzi.A tak na marginesie to jedyny który przekazał i pozostawił tu na forum wiedzę odnośnie młynków to był kolega Tomasz @ Zorro  i na pewno nie jeden tzw. serwis z tego korzystał bo ja tak. Podobnych wypowiedzi nie widziałem a szkoda bo mielibyśmy wiedzę w całości jak to rozebrać i złożyć do kupy. Weż  pod uwagę że co roku to daiwa  czy shimano wypuszczają na rynek nowe młynki i ci pseudo serwisanci gdzie się uczą właśnie na twoich młynkach  za twoje dwa kafle.Pomyśl pozdrawiam


Mam Daiwę Certate i Shimano Stelle SW 4000HG, odkupione tu na forum od kolegów po serwisie Zorrro i nie były poprawnie przeserwisowane. Miały za dużo smaru w środku i obie oporówki przepuszczały. Za duża ilość smaru nie zdążyła im zaszkodzić, bo puszczające oporówki były na tyle wkur..., że obydwa kołowrotki poleciały na ponowny serwis już po pierwszym użyciu. I nietrudno zgadnąć, ze wysłałem do jak piszesz "pseudoserwisantów". O dziwo, działają! Kilkanaście innych kołowrotków też. Widać miałem zajebiste szczęście.
  • przemo_w lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych