Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wakacje Roztocze spining, dzieci przyroda i mało ludzi domek lub agroturystyka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Lukasch44

Lukasch44

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 czerwiec 2017 - 23:23

Witam. Wiem że późno ale spróbuję zapytać może ktoś pomoże :) .

Szukam jakiegoś domku lub agroturystyki w okolicach roztocza dla mojej rodzinki. Szukamy fajnej wody spiningowej i kąpielowej, ciszy, spokoju kontaktu z przyrodą.

W bezpiecznej odległości od cywilizacji i atrakcji turystycznych by w momentach słabości i niedaj boże złej pogody zapewnić inne atrakcje dzieciom.

Panowie nie bójcie się o swoje tajne miejscówki ja od 20 lat nie zabieram ryb z łowiska :) .

 

Może ktoś coś podpowie, jakieś adresy bo już mało bardzo czasu (ostatni tydzień lipca).

 

To tylko tyle z naszych wymagań i aż tyle :P

 

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc



#2 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 15 czerwiec 2017 - 05:35

Mało ludzi to ile? Może Majdan Sopocki? Jest tam kilka domków w lesie nad zalewem -bardzo fajne miejsce.
  • lopez77m i Lukasch44 lubią to

#3 OFFLINE   Lukasch44

Lukasch44

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 czerwiec 2017 - 08:38

Raczej nie jakieś lokalne spędowisko kąpielisko ;). Może koledzy buszujący nad Bugiem, Wieprzem i innymi lokalnymi river'ami coś doradzą.

#4 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 15 czerwiec 2017 - 09:52

Poszukaj nad wieprzem od Kaczórek do Guciowa . Nie wiem czy są tam domki ale agroturystyka powinna być . Ewentualnie przedzwoń  http://www.pstragroztocza.pl/kontakt  . Jak patrzysz na mapę to w dół rzeki jest Zwierzyniec a w górę Krasnobród . Są kąpieliska , można cieszyć się przyrodą . Ryby też kiedyś były   :)


  • Lukasch44 lubi to

#5 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 15 czerwiec 2017 - 12:08

Tak jak kolega wyzej napisał. Popatrz na mapę gdzie byś chciał i dzwoń. Z małymi domkami krucho jesli już to tylko właśnie w takich skupiskach. Zobacz Akacje w Bagnie nad Wieprz kilkadziesiąt metrów a do Zwierzynca piechotą 5 minut. Może Oseredek Hamernia tam mają pojedyńcze kwatery. Wioski z kilkonastoma domami.
Są fajne domki w Krasnobrodzie ale kolega mówił około marca że ma już zarezerwowane na całe wakacje.

Użytkownik Andru77 edytował ten post 15 czerwiec 2017 - 12:17

  • Panek i Lukasch44 lubią to

#6 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 15 czerwiec 2017 - 16:44

Jak kąpielisko to i spędowisko. Jeśli ma być mniejszy tłok to nad zalew wybrał bym się w dni robocze a na weekend zorganizował zwiedzanie. Dobrych kilka lat temu byłem na Rudce (Zwierzyniec) i było przyzwoicie, niestety nie wiem jak jest teraz. Reszta jak mówi Andru - Akacje w Bagnie, stąd na wspomnianą Rudkę masz 3km, na Echo (popularne kąpielisko, które mogło by być kołem zapasowym dla Rudki) ze 4 km, na Wieprz z 200 metrów w linii prostej, do grzybodajnego lasu 10 metrów od posesji, 35km do Zamościa, 25 do Nielisza. Lepszej alternatywy jeśli chcesz pogodzić zwiedzanie, kąpielisko i ryby raczej nie będzie.

Zalew w Krasnobrodzie odradzam.


Użytkownik Panek edytował ten post 15 czerwiec 2017 - 16:49

  • Lukasch44 lubi to

#7 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 16 czerwiec 2017 - 05:51

Popatrz co ma do zaoferowania Zwierzyniec.Nie wiem jak z domkami ja wynajmowalem kwatery.Było dobrze. I kąpielisko dla dzieciaków i piękny Wieprz. Piwo i pierogi z kaszą gryczaną i białym serem!
  • Lukasch44 lubi to

#8 OFFLINE   Lukasch44

Lukasch44

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 121 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Łukasz

Napisano 08 lipiec 2017 - 16:49

No i padło na "Orzechowe Roztocze" w Szewni Górnej niedaleko Zamościa. Termin ostatni tydzień lipca. Znacie tam niedaleko Panowie Wędkarze jakieś fajne wody najlepiej płynące? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam Łukasz

#9 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 12 lipiec 2017 - 20:30

Najbliżej masz  na Wieprz -woda "górska" trochę dalej Tanew, Sopot, również "górskie" . Z nizinnych to Wieprz poniżej Nielisza i Bug, tu to tak z 80 km miałbyś.


  • Lukasch44 lubi to

#10 OFFLINE   mar233

mar233

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 174 postów
  • LokalizacjaKielce

Napisano 13 lipiec 2017 - 05:57

No i oczywiscie njlepsze miejsce Zwierzyniec, sciezki rowerowe, zalew Rudka, stawy Echo, ścieżki turystyczne, kajaki (wiem zaraz mnie zamordujecie ale ja uważam  ze wszystko jest dla ludzi), w sierpniu akademia filmowa, w Obroczy park linowy, nad Zwierzyńczykiem tyrolka chyba z 250m. Naprawdę jest co robić. Oczywiście z rana przed kajakami wypad nad Wieprz


  • Lukasch44 lubi to

#11 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 13 lipiec 2017 - 07:14

Kajaki tak. Ale nie na skalę"przemysłową" na rzekach, które wymieniłem.