Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Photo

Gdzie kupi臋 wszystko w jednym miejscu?


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   szyd艂o艣

szyd艂o艣

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 posts
  • LokalizacjaBiebrza艅ska Kraina
  • Imi臋:Andrzej
  • Nazwisko:Sz.

Posted 18 January 2019 - 00:14

WItam koleg贸w, Pytanko jak w temacie w膮tku.Macie jakie艣 sklepy internetowe, czy na allegro jaki艣 sprzedawc贸w gdzie mo偶na dostac takie rzeczy jak: Drut do stela偶贸w , poliw臋glan b膮dz gotowe stery, fola alu do oklejania , lakiery, Oczy ,oczy 3d r贸znych rozmiar贸w i inne niezbedne materia艂y do zabawy przy robieniu wobk贸w na w艂asne potrzeby.Chodzi mi o miejsca gdzie kupi臋 ma艂e ilo艣ci np. Lakier 0,5l bo to i tak mi starczy pewnie na 3 lata ;P Mile widziane wszystkie sugestie.



#2 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TW脫RCY+
  • PipPipPip
  • 3,948 posts
  • Lokalizacjapu艂tusk okolice
  • Imi臋:marcin
  • Nazwisko:k

Posted 18 January 2019 - 00:25

Na alledrogo by艂 go艣膰 o nazwie Bsnizpol, albo jako艣 podobnie. ..mia艂 lakier, lip臋, bals臋, drut,tkaniny, oczy 3d itp.
Je艣li jednak mia艂bym poleci膰 sam drut, to @Woblery z Bielska ma chyba najlepszy drut na rynku. Nierdzewny, ale zarazem bardzo plastyczny i gi臋cie z niego stela偶y to czysta przyjemno艣膰.
  • Piotrek Milupa, szyd艂o艣 and Santiago like this

#3 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 744 posts
  • LokalizacjaMory艅/ Mieszkowice
  • Imi臋:Piotr
  • Nazwisko:Kopczy艅ski

Posted 18 January 2019 - 06:48

WItam koleg贸w, Pytanko jak w temacie w膮tku.Macie jakie艣 sklepy internetowe, czy na allegro jaki艣 sprzedawc贸w gdzie mo偶na dostac takie rzeczy jak: Drut do stela偶贸w , poliw臋glan b膮dz gotowe stery, fola alu do oklejania , lakiery, Oczy ,oczy 3d r贸znych rozmiar贸w i inne niezbedne materia艂y do zabawy przy robieniu wobk贸w na w艂asne potrzeby.Chodzi mi o miejsca gdzie kupi臋 ma艂e ilo艣ci np. Lakier 0,5l bo to i tak mi starczy pewnie na 3 lata ;P Mile widziane wszystkie sugestie.

 

Tak jak kolega Marcin wcze艣niej napisa艂 :)

1 . drut, poliw臋glan b膮d藕 gotowe stery, oczy, kleje  - ma艂e ilo艣ci allegro b膮d藕 drut od Januszka :)

2. lakier 0,5l na 3 lata :) tutaj kolego mo偶ne by膰 problem, wszystko zale偶ny od tego w jaki spos贸b b臋dziesz lakierowa艂 i jak b臋dziesz przechowywa艂 lakier (jak zanurzeniowo to poprzelewaj do kilku s艂oiczk贸w i dobrze szczelnie zakr臋膰).

Ja u偶ywam  harcerza ,,hartzlacka,, dobry mocny lakier, tylko 偶e jak z艂apie wilgoci to zeluje. Koledzy jeszcze lakieruj膮 p臋dzelkami. Z tego co wiem robi膮 dziurk臋 blachowkr臋tem w puszce i spuszczaj膮 odpowiedni膮 ilo艣膰 lakieru , p贸藕niej wkr臋caj膮 wkr臋ta w otworek ( nie otwieraj膮 dekielka puszki) i podobno lakier d艂u偶ej pozostaje bez oznak 偶elowania.      


Edited by kooper82, 18 January 2019 - 06:50.

  • szyd艂o艣 and cyprys19 like this

#4 OFFLINE   lenny

lenny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,547 posts
  • LokalizacjaBia艂a Podlaska
  • Imi臋:Leszek

Posted 18 January 2019 - 06:50

Dok艂adnie. Drut od Janusza jest super.
Bsnizpol dalej dzia艂a, ma wi臋kszo艣膰 potrzebnych rzeczy. Tydzie艅 temu robi艂em u niego zakupy.

#5 OFFLINE   Homegeon

Homegeon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 398 posts
  • LokalizacjaWroc艂aw

Posted 18 January 2019 - 07:00

Wykup sobie opcje Allegro Smart i zamawiaj na Allegro ze 藕r贸de艂 gdzie jest najtaniej. Jako ciekawostka - jesli wypowiesz Allegro smart przed up艂ywem miesi膮ca to nie p艂acisz nic za juz zrealizowane wcze艣niej wysy艂ki
  • Santiago likes this

#6 OFFLINE   Delbanka

Delbanka

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 770 posts
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imi臋:Artur

Posted 18 January 2019 - 09:46

W Polfishing kiedy艣 cz臋艣膰 z podanego asortymentu kupowa艂em, ale nie wiem co teraz maj膮 w ofercie.