Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

G.Loomis Asquish i dystrybucja sprz臋tu G. Loomis w Europie


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕

Napisano 22 marzec 2019 - 19:34

Kr贸l jest jeden G Loomis Asquish ma tylko jedn膮 drobn膮 wad臋 kosztuje 1200$ z tego co czyta艂em wart ka偶dego centa.



#2 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 23 marzec 2019 - 10:13

Zam贸w go sobie z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem;) bo loomis/Shimano olewaj膮 UE ...

#3 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕

Napisano 23 marzec 2019 - 11:34

Na ebay od r臋ki.



#4 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 23 marzec 2019 - 11:54

Tzn. Z USA? A jak gwarancja?

#5 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 post贸w
  • Lokalizacja艁贸d藕

Napisano 23 marzec 2019 - 15:36

Producenta.



#6 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 23 marzec 2019 - 20:55

Zam贸w go sobie z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem;) bo loomis/Shimano olewaj膮 UE ...


Jakie znowu miesi膮ce sk膮d masz takie informacje.

#7 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 10:24

Rozmawia艂em z kilkoma sklepami w EU. Mo偶e mnie wprowadzili w b艂膮d. Z ch臋ci膮 poznam sklep w Polsce/UE gdzie b臋d臋 m贸g艂 kupi膰 asquith w rozs膮dnym terminie. Szuka艂am i mi sie nie uda艂o.

Swoj膮 drog膮 podobnie by艂o z NRX LP #5. Chyba tego kija nie ma nawet w katalogu na Polsk臋.
Nie wiem jak z katalogiem na UE. A szkoda bo pono膰 艣wietny kij...

A np. Inne klasowe kije s膮 dost臋pne w zasadzie od r臋ki. Np. Scott.
Ucinajac wszelkie spekulacje nie sprzedaj臋 wedek ; nie uwa偶am 偶e loomis robi s艂aba wedki wr臋cz przeciwnie.
Mam natomiast wra偶enie 偶e sytuacja jest podobna jak np. W przypadku niemieckich aut premium. Nie do艣膰 偶e p艂acimy za nie wi臋cej ni偶 Niemcy to jeszcze nasza nawigacja " gada" jakby wczoraj nauczy艂a si臋 polskiego;) Takie troch臋 olewanie moim zdaniem klient贸w.

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 10:35


#8 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 10:42

Pierwszy z brzegu przyk艂ad jak to wygl膮da....https://www.salmonfi...ame-europe.html

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 10:43


#9 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 11:32

No widzisz ja jako艣 w po艂owie lutego zam贸wi艂em sobie NRX 9#6 i Asquith 9#5 i dostalem je po jakim艣 tygodniu lub dw贸ch ( nie pamietam ju偶 ).
Te w臋dki normalnie s膮 dost臋pne w Polskiej czy Europejskiej dystrybucji.
Wiem jak to wyglada w realu bo kupowa艂em je a nie czerpie informacji z forum, zamawiasz u dealera Shimano i nic wiecej.

U偶ytkownik SIEMANO edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 11:40


#10 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 11:51

No to podaj poprosz臋 nazw臋 tego dealera:) z ch臋ci膮 skorzystam. Z g贸ry dzi臋ki

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 11:53


#11 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 11:54

Ka偶dy sklep kt贸ry wsp贸艂pracuje z Shimano jest tak zwanym dealerem, mo偶e to by膰 sklep z twojej miejscowo艣ci lub 100km dalej tego nie wiem.


U偶ytkownik SIEMANO edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 11:57


#12 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 11:59

Podaj poprosz臋 nazw臋 tego od kt贸rego Ty kupi艂e艣. Ja rozmawia艂em z kilkoma sklepami w Polsce i nie tylko / bo chcia艂em kupi膰 wedke loomisa/ Ale nie wygl膮da艂o to tak r贸偶owo. Wedki np. NRX LP #5 du偶y sklep Krak贸w nawet nie podj臋li si臋 sprowadzi膰 bo stwierdzili 偶e nie ma w katalogu na Polsk臋. Zreszt膮 w katalogu na UE te偶 nie. Mo偶e nie mia艂em tyle szcz臋艣cia co Ty. Dlatego poprosz臋 o nazw臋 tego skutecznego dealera. Chyba to nie tajemnica. Dziekuje:)

#13 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:08

W臋dki GL12101-01 czyli NRX LP 9#5 ju偶 nie kupisz bo zosta艂 wycofany, by艂 normalnie dost臋pny ale ju偶 nie ma.

Na stronie G.Loomisa ten model zosta艂 wycofany, na chwile obecn膮 zosta艂 jedynie na Ameryke P贸艂ocn膮 

 

Nazwy dealera Tobie nie podam bo naby艂em je na innych zasadach.


U偶ytkownik SIEMANO edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 12:13


#14 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 12:15

Nie wiem co s膮dzi膰 o Twojej odpowiedzi ;) najpierw co艣 twierdzisz a potem si臋 wycofujesz. Kupi艂e艣 od dealera i jaki z tym problem. Pewnie wielu koleg贸w z tego forum mog艂a by skorzysta膰 z informacji. W臋dki NRX LP # 5 nie bylo wcale w dystrybucji na EU. W USA kupisz ja teraz bez problemu.
To info od jednego z du偶ych sklep贸w w臋dkarskich w EU / jak szuka艂em morskiej #12.
Hi Kryspin,
thanks for your request.
We don't have an NRX 9', #12 in stock, but we can order it.
However it might
take long to get it, Shimano needs 4 months! do deliver it, please
don't ask

Nie wiem czemu co艣 piszesz a potem si臋 wycofujesz. Dziwne...

B膮d藕 zatem uprzejmy i konsekwentny i podaj nazw臋 dealera. Nie pozbawiaj bo zarobku :)
Dzi臋kuj臋 i pozdrawiam

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 12:17


#15 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 12:18

No widzisz ja jako艣 w po艂owie lutego zam贸wi艂em sobie NRX 9#6 i Asquith 9#5 i dostalem je po jakim艣 tygodniu lub dw贸ch ( nie pamietam ju偶 ).
Te w臋dki normalnie s膮 dost臋pne w Polskiej czy Europejskiej dystrybucji.
Wiem jak to wyglada w realu bo kupowa艂em je a nie czerpie informacji z forum, zamawiasz u dealera Shimano i nic wiecej.


B膮d藕 konsekwentny ;) podaj nazw臋 dealera

#16 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:24

By艂y dost臋pne w Eu podalem Tobie kod modelowy z katalogu.
Bezpo艣rednio w Shimano, ty niestety musisz uda膰 si臋 do dealera.
NRX LP ju偶 nie kupisz.

My艣l臋 偶e odpowiedzialem Tobie na pytania.

Za艂膮czone pliki


U偶ytkownik SIEMANO edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 12:33


#17 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 12:32

To daj poprosz臋 jaki艣 numer /mail. Bo to Ty twierdzisz, 偶e wedki s膮 艂atwo dost臋pne u ka偶dego dealera shimano w Polsce i sam je kupi艂e艣 i sprawdzi艂e艣. Jak prosz臋 o namiar to si臋 wycofujesz. Piszesz 偶e kupi艂e艣 ale jakie艣 inne zasady itd. Ja jak rozmawia艂em z kilkoma dealerami to nie wygl膮da艂o tak r贸偶owo. Kawa艂ek jeden odpowiedzi zamie艣ci艂em. Wi臋c ponawiam pro艣b臋. B膮d藕 konsekwentny i dam namiar na. Dealera w UE gdzie mog臋 w ci膮gu 14 dni kupi膰 bez problemu wybranego loomisa. Bo na razie to wyglada ma艂o powa偶nie z Twojej strony. Twierdzisz co艣 nie potrafi膮c tego udowodni膰. Zadzwoni臋 sobie bezpo艣rednio do Shimano i sprawdz臋
Mo偶e mi te偶 si臋 uda :)

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 12:33

  • venom_666 lubi to

#18 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1839 post贸w
  • LokalizacjaRypin
  • Imi臋:Marian
  • Nazwisko:St臋pniewski

Napisano 24 marzec 2019 - 12:33

nie odpowiedzia艂e艣, a z zaciekawieniem 艣ledzi艂em i czekalem na konkrety.

Konkrety poda艂 Kris - dealerzy i dystrybutorzy w Polsce i EU nie podejmuj膮 si臋 sprowadzenia tych kij贸w i nie maj膮 ich w ofercie. Sprawdzi艂, by艂 u dystrybutor贸w do kt贸rych go odsy艂asz.

Powiedziales 偶e kupi艂e艣 bezpo艣rednio, czyli bez po艣rednik贸w...

To ciut inaczej prawda??



#19 Guest_EdekZfabrykiKredek_*

Guest_EdekZfabrykiKredek_*
  • Guests

Napisano 24 marzec 2019 - 12:38

Mo偶esz zadzwoni膰 do Shimano powiedz膮 tobie 偶e model ten LP zosta艂 wycofany z dystrybucji, mo偶liwe 偶e prze艂膮cz膮 Ciebie do mnie, rozumiesz teraz te inne zasady.

Ja kupi艂em normaln膮 wersje NRX nie pisa艂em 偶e LP, LP juz nie kupisz, inne modele z bierz膮cej oferty mo偶esz.

Sorki ale dealer贸w jest paruset w samej Polsce, nie znam ich na pami臋膰, sam musisz uda膰 si臋 do twojego najbli偶szego kt贸ry prowadzi Shimano.

 

Nie ma tutaj czego nie rozumie膰 akurat model LP zosta艂 wycofany z EU, je艣li nadal na ten model jest mo偶liwo艣膰 specjalnego 艣ci膮gni臋cia ( czy jest mo偶liwo艣c tego nie wiem ) to mo偶na 艣ci膮gn膮膰 z factory ale trzeba czeka膰 na kwartalne dostawy bo mija si臋 z celem wysy艂anie z fabryki jednej w臋dki, musi i艣膰 z innymi.

 

Sorry ale je艣li tego nie rozumiesz to nie ma co za艣mieca膰 w膮tku o Traperze.


U偶ytkownik SIEMANO edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 12:51


#20 OFFLINE   krys

krys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 post贸w

Napisano 24 marzec 2019 - 13:00

No i nasta艂a jasno艣膰. Kolego to chyba troch臋 wstyd. Macie w r臋kach super produkt a nie potraficie go dostarczyc? Je艣li rzeczywi艣cie pracujesz w Shimano to Twoje tutaj odpowiedzi akurat nie wp艂ywaj膮 pozytywnie na wizerunek firmy. Piszesz jedno potem si臋 wycofujesz , kluczysz itd. Prawd膮 jest taka 偶e pora uderzy膰 si臋 w pier艣 i poprawi膰 dystrybucj臋 a nie wciska膰 kit. By艂em na stronie sklepu Shimano Polska i tam nie ma nawet modelu asquith. A modelu nrx lp #5 nie by艂 w katalogu na Polsk臋 nigdy z tego co pami臋tam . Ale Ty to wiesz ;) pytanie jest jedno. Czym r贸偶ni si臋 polski/ europejski klient od tego z USA? Tam wszystkie modele s膮 dost臋pne od r臋ki. Lista dealer贸w jest na oficialnej stronie. A Ty mnie odsylasz to jakiego艣 nieoznaczonego sklepu/dealera. Kolego wstyd i tyle. W臋dki loomis nie zas艂uguj膮 na tak膮 dystrybucj臋.

No i bez komentarza pozostawia to 偶e normalni w臋dkarze to musz膮 szuka膰 loomisa gdzie艣 i czeka膰 czeka膰 czeka膰. Ale Ty mo偶esz kupi膰 na innych zasadach ;) brawo Ty brawo Shimano ;)


Pozdrawiam

U偶ytkownik krys edytowa艂 ten post 24 marzec 2019 - 13:09

  • S艂awek77 lubi to