Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Problem z zamieszczeniem og艂oszenia w dziale Gie艂da


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 08:30

Witajcie.
Zwracam si臋 do Was z pro艣b膮, poniewa偶 mo偶e kto艣 z Was mia艂 problem podobny do mojego i znalaz艂 jego przyczyn臋, jak i opcj臋 rozwi膮zania... Mianowicie:

Pr贸buj臋 doda膰 temat (z poziomu komputera, jak i smartfonu) w dziale gie艂dy i przy ka偶dej z pr贸b, wyskakuje komunikat "musisz wybra膰 KATEGORI臉 dla tego wpisu", ale 偶adne podmenu si臋 nie rozwija, 偶adnej opcji wyboru kategorii nie ma i finalnie tematu doda膰 nie mog臋, w艂a艣nie z powodu w/w przyczyny. Co mo偶e by膰 powodem takiego b艂臋du?
Jaki艣 czas temu wystawia艂em jakie艣 og艂oszenie i wszystko by艂o ok.

P.S. 呕eby uprzedzi膰 pytania:

Tak,pisa艂em w tej sprawie zar贸wno do "moderator贸w" jak i "super moderator贸w", ale albo zakres ich uprawnie艅 nie pozwala艂 na znalezienie rozwi膮zania mojego problemu, albo m贸j temat i przes艂an膮 wiadomo艣膰 kompletnie olali, nie zdobywaj膮c si臋 cho膰by na zdawkowe "nie wiem".

Pozdrawiam serdecznie.
  • strary lubi to

#2 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 post贸w
  • LokalizacjaBIA艁O艁臉KA-G艁OG脫W
  • Imi臋:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 08:38

Kamilu widzisz taki widok... musisz klikn膮膰 na KATEGORIA WPISU - wybierz jedn膮 i rozwija ci si臋 podmenu...

Za艂膮czone pliki



#3 OFFLINE   kondzit@wp.pl

kondzit@wp.pl

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 post贸w

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 08:46

Witajcie.
Zwracam si臋 do Was z pro艣b膮, poniewa偶 mo偶e kto艣 z Was mia艂 problem podobny do mojego i znalaz艂 jego przyczyn臋, jak i opcj臋 rozwi膮zania... Mianowicie:

Pr贸buj臋 doda膰 temat (z poziomu komputera, jak i smartfonu) w dziale gie艂dy i przy ka偶dej z pr贸b, wyskakuje komunikat "musisz wybra膰 KATEGORI臉 dla tego wpisu", ale 偶adne podmenu si臋 nie rozwija, 偶adnej opcji wyboru kategorii nie ma i finalnie tematu doda膰 nie mog臋, w艂a艣nie z powodu w/w przyczyny. Co mo偶e by膰 powodem takiego b艂臋du?
Jaki艣 czas temu wystawia艂em jakie艣 og艂oszenie i wszystko by艂o ok.

P.S. 呕eby uprzedzi膰 pytania:

Tak,pisa艂em w tej sprawie zar贸wno do "moderator贸w" jak i "super moderator贸w", ale albo zakres ich uprawnie艅 nie pozwala艂 na znalezienie rozwi膮zania mojego problemu, albo m贸j temat i przes艂an膮 wiadomo艣膰 kompletnie olali, nie zdobywaj膮c si臋 cho膰by na zdawkowe "nie wiem".

Pozdrawiam serdecznie.


Mam dok艂adnie tak samo problem. Radz臋 sobie tak 偶e telefonu ale z poziomu strony www zamieszczam og艂oszenie a przez Tapatalk po chwili dodaje foty w komentarzach. Tak偶e kilkukrotnie pisa艂em do admina.
Niestety wiebieranie kategorii z telefonu nie dzia艂a. Mimo 偶e jest wybrana i tak krzyczy 偶e nie wybrano.

#4 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 10:19

Kamilu widzisz taki widok... musisz klikn膮膰 na KATEGORIA WPISU - wybierz jedn膮 i rozwija ci si臋 podmenu...


Nie Karolu. W艂a艣nie nie. Nie mam tego podmenu do rozwini臋cia. System ka偶e mi wybra膰 kategori臋, a nie daje tej mo偶liwo艣ci

#5 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 10:20

Mam dok艂adnie tak samo problem. Radz臋 sobie tak 偶e telefonu ale z poziomu strony www zamieszczam og艂oszenie a przez Tapatalk po chwili dodaje foty w komentarzach. Tak偶e kilkukrotnie pisa艂em do admina.
Niestety wiebieranie kategorii z telefonu nie dzia艂a. Mimo 偶e jest wybrana i tak krzyczy 偶e nie wybrano.


Loguj臋 si臋 zar贸wno przez telefon (widok uproszczony, jak i zwyk艂y), jak i z poziomu komputera. Ale za ka偶dym razem jest to samo. Brak mo偶liwo艣ci zamieszczenia tematu z powodu nie wybrania kategorii og艂oszenia (a, jak zaznaczy艂em , nie mam takowej mo偶liwo艣ci)

#6 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1164 post贸w
  • Imi臋:Maciej

Napisano 01 sierpie艅 2023 - 13:38

Spr贸bujcie mo偶e wyczy艣ci膰 pliki tymczasowe, mo偶e w tym jest problem.



#7 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 02 sierpie艅 2023 - 13:44

Spr贸bujcie mo偶e wyczy艣ci膰 pliki tymczasowe, mo偶e w tym jest problem.


Nic nie pomaga.

#8 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 06 sierpie艅 2023 - 09:11

Zreszt膮, jak wida膰, ze strony zarz膮dzaj膮cych portalem, te偶 wielkiego zainteresowania nie ma.

#9 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4564 post贸w
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imi臋:S艂awek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 sierpie艅 2023 - 11:02

Kamil u mnie dzia艂a. Nawet na XP.

#10 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6256 post贸w
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imi臋:Bartek

Napisano 07 sierpie艅 2023 - 08:52

U tysi臋cy ludzi dzia艂a, dlaczego u Ciebie nie?

Sprawd藕 co zmieni艂o si臋 w Twoim sprz臋cie/systemie, tam trzeba szuka膰 rozwi膮zania



#11 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 post贸w
  • LokalizacjaWa艂brzych/Wroc艂aw
  • Imi臋:Kamil

Napisano 08 sierpie艅 2023 - 19:55

U tysi臋cy ludzi dzia艂a, dlaczego u Ciebie nie?
Sprawd藕 co zmieni艂o si臋 w Twoim sprz臋cie/systemie, tam trzeba szuka膰 rozwi膮zania


W艂a艣nie nic. Telefon mo偶e i inny, ale system ten sam "Android", poza tym wchodz臋 na forum przez Google Chrome, a nie tapatalk. No i laptop te偶 ju偶 wiekowy i zawsze wszystko dzia艂a艂o, to znaczy wy艣wietla艂o mi wszystkie opcje, jak cho膰by wyb贸r kategorii wpisu...鈥嶁檪

#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Remek

Napisano 16 sierpie艅 2023 - 08:19

Na wersji mobilnej og艂oszenia nie dzia艂aj膮. Wynika to z tego, 偶e funkcjonalno艣膰 wyboru kategorii zaimplementowa艂em swego czasu tylko na wersji komputerowej (na wersji mobilnej nie pojawia si臋 opcja wyboru kategorii a system pilnuje by przy zapisie w膮tku by艂a kategoria - st膮d odmowa zapisu w膮tku).



#13 OFFLINE   digger

digger

    Forumowicz

  • PATRON
  • PipPip
  • 147 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:艁ukasz
  • Nazwisko:Mendyk

Napisano 07 stycze艅 2024 - 17:42

Ja r贸wnie偶 nie widz臋 u siebie na komputerze listy rozwijalnej z kategori膮...






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych