Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Torba na echo


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
133 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 25 pa藕dziernik 2013 - 23:03

Witam

 

Rozgl膮dam si臋 za torb膮 na echo  . To co znalaz艂em na fotce poni偶ej , ale mo偶e s膮 dostepne lepsze , fajniejsze etc...  Za wskaz贸wki i podpowiedzi dzi臋kuj臋 :)

 

Za艂膮czony plik  torba.jpg   41,5 KB   64 Ilo艣膰 pobra艅

 

 



#2 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 post贸w
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imi臋:Kamil

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 00:55

Z tego co si臋 orientuj臋 to wszystkie te torby s膮 takie same...tak samo wykonane...te same materia艂y...jedna ta艣ma :) ...tylko loga nabite r贸偶ne ;) aha i widzia艂em taki Cover kt贸ry mia艂 uchwyt do noszenia wzmacniany plastikogum膮 ;) , ale to raczej bez wi臋kszego znaczenia...pozdrawiam



#3 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 post贸w
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 20:02

Nie zawsze takie same.

Faktycznie - kr贸j , kszta艂t i og贸lna koncepcja jest bardzo podobna.

R贸偶ni膮 si臋 i wykonaniem jak i rodzajem u偶ytych materia艂贸w jak i sposobem ich zastosowania.

Podczas ostatnich targ贸w i ostatniego pobytu w PL po艣wi臋ci艂em troch臋 czasu na znalezienie torby na moje DF.

Wile konstrukcji to skapcia艂e , flakowate, nie trzymaj膮ce fasonu i zapadaj膮ce si臋 worki.

Fakt ,偶e ta艅sze , dost臋pne w granicach 100 - 150z艂.

M贸j wyb贸r pad艂 jednak na widzian膮 w NL wcze艣niej torb臋 firmy Condor , a pocz膮tkowo odpuszczon膮 w nadziei znalezienia czego艣 ta艅szego i r贸wnie dobrego w PL.

Niestety musia艂em wr贸ci膰 i naby膰 tego Condora bo 偶adna z innych widzianych p贸藕niej toreb tej nie dor贸wnywa艂a.

 

Przede wszystkim jest twarda , sztywna i nawet gdy upadnie na ziemi臋 nic nie powinno sta膰 si臋 zamontowanemu w niej urz膮dzeniu.

Nie traci fasonu niezale偶nie czy pe艂na czy pusta.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

艢cianki s膮 z jakiego艣 materia艂u w stylu pianki neoprenowej obszytej jakim艣 innym , brezento-podobnym (nie znam si臋 na tym) materia艂em.

Klapka unosz膮ca si臋 do g贸ry , a nie jak w niekt贸rych modelach - zwijana w d贸艂 - z twardszego , obszytego r贸wnie偶 tym materia艂em tworzywa , co chroni nasze echo dodatkowo przed r贸偶nymi uderzeniami i uszkodzeniami w transporcie.

Po podniesieniu klapki mo偶na j膮 zblokowa膰 paskiem z rzepem tworz膮c daszek ,z bocznymi os艂onkami ,chroni膮cy przed deszczem i promieniami s艂o艅ca - cie艅.

Dodatkow膮 ochron臋 przed czynnikami klimatycznymi stanowi nast臋pna klapka/pelerynka/kotara z prze藕roczystej,sztywnej folii , r贸wnie偶 mocowana na rzepy lub gdy nie potrzebna zwijana w rulon do g贸ry i mocowana kolejnym paskiem na rzepy.

Po bokach torby kieszonki z siatki.

Z ty艂u kieszonka na zamek i otwierana na zamek klapka umo偶liwiaj膮ca dost臋p do tylnego panela echa lub baterii.

Spodnia cz臋艣膰 torby ma 4 gumowe/plastikowe stopki i 4 klamry s艂u偶膮ce do zamontowania torby paskami "na sta艂e" do np 艂aweczki czy skrzynki.(paski nie s膮 w komplecie).

Na g贸rze torby wygodna , gumowa r膮czka i pas na rami臋.

艢rodek torby wype艂nia piankowa(z kilku plastr贸w), lekka forma z dwoma otworami.

Jeden dedykowany pod bateri臋 (ja mam bateri臋 osobno wi臋c zwijam tam ca艂y kabel ,偶eby si臋 nie szwenda艂 pod nogami), a drugi na echo.

Pianka powoduje te偶 (by膰 mo偶e - nie sprawdza艂em) ,偶e torba po wpadni臋ciu do wody utrzyma si臋 na powierzchni.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

 

A tak oto wygl膮da ten m贸j "el condor du-pasa". ;)  :lol:

 

Za艂膮czony plik  P1060695.JPG   74,83 KB   92 Ilo艣膰 pobra艅

Za艂膮czony plik  P1060686.JPG   73,93 KB   58 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060687.JPG   67,83 KB   48 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060688.JPG   72,35 KB   47 Ilo艣膰 pobra艅

Za艂膮czony plik  P1060689.JPG   78,94 KB   46 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060690.JPG   80,73 KB   49 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060691.JPG   81,04 KB   46 Ilo艣膰 pobra艅

Za艂膮czony plik  P1060692.JPG   69,47 KB   45 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060693.JPG   93,11 KB   46 Ilo艣膰 pobra艅Za艂膮czony plik  P1060694.JPG   70,47 KB   52 Ilo艣膰 pobra艅


U偶ytkownik makamba edytowa艂 ten post 26 pa藕dziernik 2013 - 20:21

  • GregorS lubi to

#4 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 post贸w
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 20:38

Przyk艂ady cenowe :

http://stores.ebay.d...&_sid=305524674

 

http://www.ebay.de/i...e-/190836103540

 

http://www.angel-dom...che--15108.html

 

http://www.ebay.de/i...t-/360666978115

 

Tu sporo fotek:

http://zoo-angeln-te...cube::3519.html



#5 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 20:54

Dzi臋ki Bartek , zastanowi臋 si臋 bo to ciekawa propozycja . A jak Tobie si臋 sprawdza to i mi na st贸w臋 te偶 :)


U偶ytkownik matt edytowa艂 ten post 26 pa藕dziernik 2013 - 20:55


#6 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 post贸w
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imi臋:Kamil

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 21:56

Nie zawsze takie same.

Faktycznie - kr贸j , kszta艂t i og贸lna koncepcja jest bardzo podobna.

R贸偶ni膮 si臋 i wykonaniem jak i rodzajem u偶ytych materia艂贸w jak i sposobem ich zastosowania.

Podczas ostatnich targ贸w i ostatniego pobytu w PL po艣wi臋ci艂em troch臋 czasu na znalezienie torby na moje DF.

Wile konstrukcji to skapcia艂e , flakowate, nie trzymaj膮ce fasonu i zapadaj膮ce si臋 worki.

Fakt ,偶e ta艅sze , dost臋pne w granicach 100 - 150z艂.

M贸j wyb贸r pad艂 jednak na widzian膮 w NL wcze艣niej torb臋 firmy Condor , a pocz膮tkowo odpuszczon膮 w nadziei znalezienia czego艣 ta艅szego i r贸wnie dobrego w PL.

Niestety musia艂em wr贸ci膰 i naby膰 tego Condora bo 偶adna z innych widzianych p贸藕niej toreb tej nie dor贸wnywa艂a.

 

Przede wszystkim jest twarda , sztywna i nawet gdy upadnie na ziemi臋 nic nie powinno sta膰 si臋 zamontowanemu w niej urz膮dzeniu.

Nie traci fasonu niezale偶nie czy pe艂na czy pusta.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

艢cianki s膮 z jakiego艣 materia艂u w stylu pianki neoprenowej obszytej jakim艣 innym , brezento-podobnym (nie znam si臋 na tym) materia艂em.

Klapka unosz膮ca si臋 do g贸ry , a nie jak w niekt贸rych modelach - zwijana w d贸艂 - z twardszego , obszytego r贸wnie偶 tym materia艂em tworzywa , co chroni nasze echo dodatkowo przed r贸偶nymi uderzeniami i uszkodzeniami w transporcie.

Po podniesieniu klapki mo偶na j膮 zblokowa膰 paskiem z rzepem tworz膮c daszek ,z bocznymi os艂onkami ,chroni膮cy przed deszczem i promieniami s艂o艅ca - cie艅.

Dodatkow膮 ochron臋 przed czynnikami klimatycznymi stanowi nast臋pna klapka/pelerynka/kotara z prze藕roczystej,sztywnej folii , r贸wnie偶 mocowana na rzepy lub gdy nie potrzebna zwijana w rulon do g贸ry i mocowana kolejnym paskiem na rzepy.

Po bokach torby kieszonki z siatki.

Z ty艂u kieszonka na zamek i otwierana na zamek klapka umo偶liwiaj膮ca dost臋p do tylnego panela echa lub baterii.

Spodnia cz臋艣膰 torby ma 4 gumowe/plastikowe stopki i 4 klamry s艂u偶膮ce do zamontowania torby paskami "na sta艂e" do np 艂aweczki czy skrzynki.(paski nie s膮 w komplecie).

Na g贸rze torby wygodna , gumowa r膮czka i pas na rami臋.

艢rodek torby wype艂nia piankowa(z kilku plastr贸w), lekka forma z dwoma otworami.

Jeden dedykowany pod bateri臋 (ja mam bateri臋 osobno wi臋c zwijam tam ca艂y kabel ,偶eby si臋 nie szwenda艂 pod nogami), a drugi na echo.

Pianka powoduje te偶 (by膰 mo偶e - nie sprawdza艂em) ,偶e torba po wpadni臋ciu do wody utrzyma si臋 na powierzchni.

Wszystko mocne , solidne i estetycznie wykonane.

 

A tak oto wygl膮da ten m贸j "el condor du-pasa". ;)  :lol:

 

attachicon.gifP1060695.JPG

attachicon.gifP1060686.JPGattachicon.gifP1060687.JPGattachicon.gifP1060688.JPG

attachicon.gifP1060689.JPGattachicon.gifP1060690.JPGattachicon.gifP1060691.JPG

attachicon.gifP1060692.JPGattachicon.gifP1060693.JPGattachicon.gifP1060694.JPG

Fajna torba wyglada bardzo konkretnie...szczeg贸lnie te wzmocnione scianki...pewnie s膮 jesz\cze lepsze ale taka jak twoja jest optymalna ;)

ja mam taka z logo bass-sklep, kumpel ma humminbirda jeszcze inny lowrance i parkera....wszystkie czarne i r贸偶nia si臋 tylko logo ;) ...cienki materia艂 bez przesztywnien...i przyda艂aby si臋 taka os艂onka na deszcz jak w tym condorze...czy jest w Polsce jakis dystrybutor tej marki?



#7 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 post贸w
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 22:15

Chyba jest i maj膮 podobny model , ale nie wiem czy jest identyczny.

Na zewn膮trz wygl膮da prawie tak samo.

Fotka na dole.

http://econdor.pl/akcesoria.php

Jakby艣 si臋 tam u nich dowiadywa艂 o cen臋 to daj zna膰. ;)


U偶ytkownik makamba edytowa艂 ten post 26 pa藕dziernik 2013 - 22:20


#8 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 post贸w
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imi臋:Kamil

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 22:24

Wygl膮da na to, 偶e to ten sam model... oblece na swojej jeszcze sezon, ale jak zmieni臋 echo na lepsze to przyda si臋 pewny case ;)



#9 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 26 pa藕dziernik 2013 - 22:31

Ja w poniedzia艂ek drynd臋 do polandii , z hansem to nie wiadomo czy wy艣le do uk . O taka chc臋 mie膰 B) 



#10 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 post贸w
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imi臋:Mateusz

Napisano 28 pa藕dziernik 2013 - 11:03

Dzwoni艂em do dystrybutora w pl i nie ma , mo偶e na wiosn臋 przysz艂ego roku b臋dzie :rolleyes: o cen臋 nie pyta艂em . Cholera i hans mi nie odpowiada :(


  • makamba lubi to

#11 OFFLINE   Stocentymetr贸w

Stocentymetr贸w

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 post贸w

Napisano 19 stycze艅 2014 - 22:17

Chyba znalaz艂em,to najlepsza torba -pokrowiec na echo dost臋pna w PL,   http://www.sklepsumo...dor-p-1805.html       (Makamba Ty to masz nosa zawsze jaki艣 idea艂 wykminisz) ja na pewno zanab臋d臋 na stronie jest ,wi臋c zak艂adam 偶e do kupienia.



#12 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1818 post贸w
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imi臋:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 19 stycze艅 2014 - 22:25

Chyba znalaz艂em,to najlepsza torba -pokrowiec na echo dost臋pna w PL,   http://www.sklepsumo...dor-p-1805.html       (Makamba Ty to masz nosa zawsze jaki艣 idea艂 wykminisz) ja na pewno zanab臋d臋 na stronie jest ,wi臋c zak艂adam 偶e do kupienia.

 

Dost臋pno艣膰 - Na zam贸wienie :mellow:



#13 OFFLINE   Stocentymetr贸w

Stocentymetr贸w

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 post贸w

Napisano 19 stycze艅 2014 - 22:48

Na zam贸wienie,nie znaczy 偶e nie ,

nie dost臋pna :)


U偶ytkownik Felo edytowa艂 ten post 19 stycze艅 2014 - 22:55


#14 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 post贸w
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imi臋:Bartosz

Napisano 19 stycze艅 2014 - 22:51

    (Makamba Ty to masz nosa zawsze jaki艣 idea艂 wykminisz) ja na pewno zanab臋d臋 na stronie jest ,wi臋c zak艂adam 偶e do kupienia.

I cena dobra.

Warto zam贸wi膰 i poczeka膰 - je艣li to faktycznie ta sama , o kt贸rej wcze艣niej pisa艂em , bo to r贸偶nie bywa z tymi fotkami i zam贸wieniami.


U偶ytkownik makamba edytowa艂 ten post 19 stycze艅 2014 - 22:52


#15 OFFLINE   Stocentymetr贸w

Stocentymetr贸w

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 post贸w

Napisano 19 stycze艅 2014 - 23:21

Niestety muka,towaru brak,ale zam贸wienie przyj臋te ,zobaczymy :wacko:


U偶ytkownik Felo edytowa艂 ten post 19 stycze艅 2014 - 23:41


#16 OFFLINE   thug

thug

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1118 post贸w
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 stycze艅 2014 - 15:56

A podano informacj臋 ile trzeba czeka膰?



#17 OFFLINE   Stocentymetr贸w

Stocentymetr贸w

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 post贸w

Napisano 22 stycze艅 2014 - 22:03

Pewnie,wys艂ali zam贸wienie do producenta i 2 tyg oczekiwania.B臋d膮 informowa膰.



#18 OFFLINE   dygac

dygac

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 42 post贸w
  • LokalizacjaMazury
  • Imi臋:Micha艂

Napisano 22 stycze艅 2014 - 23:05

a czy orientujecie si臋 czy do standardowego covera wchodzi echo 7cali?


  • Artur1125 lubi to

#19 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 stycze艅 2014 - 23:45

Wchodzi.



#20 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 334 post贸w

Napisano 23 stycze艅 2014 - 10:15

Ja mam zwyk艂ego Parkera, niewiem jak z pokrowcem Hummi ale s膮 w Bass-ie za 100z艂 chyba najtaniej (tylko w tym sklepie co innego na stronie a co innego w 艣rodku wiem bo sam kupowa艂em).


  • czanklas22 lubi to




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych