Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Mazury 480 c


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   slawoszxx

slawoszxx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 posts

Posted 14 January 2015 - 21:51

Witam,

 

szukam łodzi na jezioro Siemianowskie tzw. "siemianówka", wczoraj byłem po łódź z alledrogo - corsiva 480 fisher, nie kupiłem..., nie polecam ze względu na stan.

Zainteresowałem się łodzią Mazury 480 C, w sieci nie ma żadnych opinii użytkowników na jej temat, dlatego proszę o wszelkie informacje o tej łodzi.

 

Pozdrawiam

 

Film producenta

 

https://www.youtube....h?v=4yoYSJxSzkI


Edited by slawoszxx, 15 January 2015 - 11:23.


#2 OFFLINE   Paprykarz

Paprykarz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,953 posts
  • Lokalizacjazachodniopomorskie

Posted 15 January 2015 - 08:04

A na fotach tak przyzwoicie wyglądała. 



#3 OFFLINE   slawoszxx

slawoszxx

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 posts

Posted 15 January 2015 - 09:20

A na fotach tak przyzwoicie wyglądała. 

 

 

Spód łodzi z głębokimi rysami i ubytkami, ale doradził od razu, że żelkotem to można naprawić :)

Relingi i okucia chromowane z nalotami rudej, pokład słoneczny to sklejka położona chyba tylko do zdjęcia, w żaden sposób niezamocowana, ale "da się dorobić",  ogólne wrażenie - łódź sfatygowana.

 

 

No, ale do rzeczy, ktoś, coś o łodzi Mazury 480 C może słyszał?

 

Z góry dziękuję, pozdrawiam


Edited by slawoszxx, 15 January 2015 - 11:12.


#4 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,818 posts
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Posted 10 September 2017 - 16:32

No to odkopuję temat pływa ktoś tytułową łodzią. Interesuje mnie wersja pod silnik z rumplem. Jak to pływa na 30 konikach.Do producenta na oblukanie i tak się wybiorę.
P.S. za wykop roku sam sobie przyznam nagrodę .

Attached Files


  • @Brig likes this

#5 OFFLINE   Paweł J

Paweł J

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,818 posts
  • LokalizacjaPiła
  • Imię:Paweł

Posted 13 September 2017 - 20:50

Nikt nic no nie wierzę,wychodzi że na wiosnę sam ją przetestuje i opiszę.
  • Andan likes this

#6 OFFLINE   Andan

Andan

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2,136 posts
  • Imię:Adrian

Posted 13 September 2017 - 21:25

Nikt nic no nie wierzę,wychodzi że na wiosnę sam ją przetestuje i opiszę.

Taki standard ostatnimi czasy ;). Już buduje dietę aby zmasować się i dociskać cześć dziobową podczas ślizgu  hihihihi



#7 OFFLINE   grzesiu

grzesiu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 posts

Posted 05 October 2018 - 12:16

Odgrzewam temat, jestem zainteresowany zakupem, czy może ktoś się podzielić opinią z użytkowania tej łodzi jak w temacie.



#8 OFFLINE   Ychu

Ychu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 posts
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Ychu

Posted 30 October 2018 - 11:09

Cześć, jestem od 2 lat posiadaczem wspomnianej łodzi Mazury 480C z konsolą + silnik Honda 30KM. O łódce mogę napisać tylko dobrze. Niesamowicie stabilna na brzegu burty mogą stać nawet i 3 osoby przy spokojnej wodzie przechył będzie minimalny,  spinning w 3 osoby żaden problem. na pokładzie jest dużo miejsca. Czego mi brakuje - mogłoby być może większe bakisty, muszę brać ze sobą skrzynkę na drobiazgi, zbyt nisko się siedzi za konsolą, trzeba coś podłożyć sobie pod 4 litery. Pływałem nią po Bałtyku trolling ok 1Mm od brzegu, Warta, Zalew Szczeciński, duże jeziora, Chorwacja - Korcula. Dobrze daje radę na fali na Bałtyku, oczywiście w granicach rozsądku, pływałem przy przy max 2-3 Beauforta. Przy moim silniku jak jestem sam na łodzi wykręcam 40-41 km/h, wejście w ślizg z 3 osobami nie jest problemem. Wodowanie samu jest możliwe ale trzeba nabrać wprawy, łódka waży ok 360 kg plus silnik. Łódka przede wszystkim na większe akweny i silnik spalinowy, pływanie na elektryku raczej mało prawdopodobne.

Przed zakupem oglądałem Solar 430 Dramline 430 i inne łodzie na targach w okolicach 430-460. Mazury 480 biją je na głowę warto dołożyć więcej kasy. Na łódce nic się nie ugina, nie skrzypi kawał sztywnego plastiku.   

Attached Files


Edited by Ychu, 30 October 2018 - 11:22.

  • Paweł J, malinabar, szczupak1 and 1 other like this




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users