Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Torba na sprz臋t do brodzenia


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   obcy74

obcy74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 post贸w
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 19 luty 2016 - 20:12

Chcia艂bym zapyta膰 Was o do艣wiadczenia z przechowywaniem i przenoszeniem spodniobut贸w, 艣pioch贸w i but贸w do brodzenia.

Podczas kursu mia艂em do czynienia z torb膮 Vision i by艂a ca艂kiem OK, ale jej cena jest masakryczne wysoka, wi臋c poszukuj臋 dobrego substytutu :)

Na rynku jest kilka produkt贸w Dragona, Salix Alba, Rapala, itp.

Zale偶y mi na tym, aby w torbie zmie艣ci艂y si臋 buty oraz 艣piochy i nie zabrudzi艂y samochodu podczas transportu. Fajny by艂by dywanik do przebierania, ale to akurat mo偶na sobie 艂atwo zorganizowa膰 we w艂asnym zakresie...



#2 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 post贸w
  • LokalizacjaChrz膮szczy偶ewoszyce powiat 艁臋ko艂ody
  • Imi臋:Grzegorz
  • Nazwisko:Brz臋czyszczykiewicz

Napisano 19 luty 2016 - 20:17

艢piochy z Decathlon'u 4C i 5C maj膮 fajn膮 okr膮g艂膮 torb臋 z funkcj膮 dywaniku,mie艣ci艂y te偶 buty po rozsuni臋ciu dodatkowego suwaka (do kompresji).Nie wiem czy s膮 podobne dost臋pne... ;) ,ale sprytny krawiec uszyje z cienkiej kordury.



#3 OFFLINE   DanekM

DanekM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 post贸w
  • LokalizacjaCz臋stochowa/Wroc艂aw
  • Imi臋:Daniel

Napisano 19 luty 2016 - 20:48

Ja wo偶臋 to w du偶ym worku po psiej karmie. Mo偶e na pierwsze wra偶enie pomys艂 艣mieszny lub zaskakuj膮cy, ale narodzi艂 si臋 poprzez ewolucj臋 :)

Po pierwsze tanie, bo moja psina t膮 karm臋 zjada, tak偶e zawsze mog臋 mie膰 kolejny. Po drugie mocne i szczelne. Nie ma mowy aby co艣 si臋 w aucie z niego wyla艂o - no, chyba 偶e nie zamkni臋ty le偶y i mo偶e woda z trep贸w wyciec. 

Suche spodniobuty (mam 4C) wo偶臋 w pokrowcu firmowym. Po 艂owieniu wrzucam je razem z butami i susz臋 jedno i drugie w domu. W pokrowcu przechowuj臋 ju偶 spodniobuty suche. Oczywi艣cie jak mi si臋 nie chce bawi膰 z pokrowcem, pakuj膮c buty do worka, 艂aduj臋 tam tak偶e suche gacie 

Je偶eli masz psa lub doj艣cie do worka, przemy艣l patent. 

Aha - wa偶ne 偶eby worek by艂 po min. 12-15 kg karmy oraz by艂 szeroki. W膮ski a d艂ugi worek nie sprawdza si臋 podczas pakowania mokrego i brudnego cz臋stokro膰 obuwia i gaci.


  • Pawe艂 Bugajski i Daniel13 lubi膮 to

#4 OFFLINE   obcy74

obcy74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 post贸w
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 19 luty 2016 - 21:11

Ciekawy patent z workiem po karmie, ale mam kota i obawiam si臋, 偶e nie ma takich wielkich work贸w z kocia karm膮 :)


  • Pawe艂 Bugajski lubi to

#5 OFFLINE   darek1

darek1

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1330 post贸w
  • LokalizacjaChrz膮szczy偶ewoszyce powiat 艁臋ko艂ody
  • Imi臋:Grzegorz
  • Nazwisko:Brz臋czyszczykiewicz

Napisano 19 luty 2016 - 21:22

Na punkcie 艂owienia to ja te偶 mam kota... ;)

"Decathlon" 4/5C naprawd臋 udany wz贸r.



#6 OFFLINE   Kizior

Kizior

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 post贸w

Napisano 19 luty 2016 - 22:10

Ja u偶ywam torby 偶eglarskiej z Decathlon i jestem bardzo zadowolony. Odk膮d jej u偶ywam w aucie prawie nie czu膰 艂owiskiem. Nie b臋de wrzuca膰 konkretnego modelu bo w膮tpie by poza rozmiarem i cen膮 r贸偶ni艂y si臋 jeszcze jakimi艣 cechami.

Poza tym ju偶 gdzie艣 na forum temat by艂 poruszany.



#7 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6260 post贸w
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imi臋:Bartek

Napisano 19 luty 2016 - 22:16

Na mokre szmaty u偶ywam wora na 艣mieci, du偶ego.

Suche wioz臋 nad wod臋 w plecaczku Salix ALba, tym z siatk膮. Po wyj臋ciu grat贸w rzucam go na ziemi臋 i robi za dywanik.

I pami臋taj o przechowywaniu 艣pioch贸w w domu. Wieszak w szafie jest najlepszym rozwi膮zaniem i przed艂u偶a znacz膮co 偶ycie gaci.


  • Franc lubi to

#8 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 post贸w
  • Lokalizacja艢l膮sk

Napisano 19 luty 2016 - 22:37

Niebieska torba na zakupy z Ikea. Idealna nie tylko na jednodniowe wyjazdy, zawsze warto mie膰 j膮 w baga偶niku. Albo dwie, jedna na suche rzeczy, druga na mokre. 

 

Na d艂u偶sze wyjazdy mo偶na poszuka膰 czego艣 z demobilu, za ma艂e pieni膮dze mo偶na wyrwa膰 porz膮dny produkt, np. wojskowy worek marynarski 


  • Pawe艂 Bugajski i Franc lubi膮 to

#9 OFFLINE   Alek.

Alek.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 278 post贸w
  • Lokalizacjaraz tu, raz tam

Napisano 20 luty 2016 - 04:57

Tak偶e mia艂em pomys艂y, aby do przechowywania but贸w i woder贸w posiada膰 specjalne pokrowce. D艂ugo chodzi艂 mi po g艂owie nawet Simms, ale koledzy "wybili" mi to skutecznie z g艂owy. Nie  wiem jak inni, ale ja po przyje藕dzie nad wod臋 dostaj臋 " gor膮czki" i jak najszybciej chce si臋 ubra膰 do w臋dkowania. Po rybach znowu nie chce mi si臋 艂adnie wszystkiego sk艂ada膰 i wrzucam tylko " graty" do baga偶nika. I aby szybko wszystko wyj膮膰 i potem z艂o偶y膰  " torba" musi by膰 bardzo szeroka. Zastosowa艂em do tego bardzo szeroki, z grubego  plastiku worek  o 艣rednicy ok. 80 cm ( by艂 on po jaki艣 ko艂drach, czy po艣cielach ). Spe艂nia艂 swoja rol臋, z wyj膮tkiem sytuacji, gdy buty by艂y brudne. Wtedy 艣ciekaj膮ca z nich woda potrafi艂a pobrudzi膰 wodery w czasie transportu. Teraz u偶ywam jeszcze wi臋kszego worka z cieniutkiego materia艂u. Buty jednak, gdy s膮 brudne przed w艂o偶eniem do tego worka chowam w  mniejsze, nieprzemakalne worki plastikowe. Wodery nawet jak s膮 wilgotne, to po ich zdj臋ciu woda z nich nie 艣cieka. Nic si臋 nie brudzi, nie przecieka, 艂atwo w艂o偶y膰 i wyj膮膰, i praktycznie nic nie kosztowa艂o. Aby u艂atwi膰 sobie 偶ycie wo偶臋 tak偶e w baga偶niku kwadratowa , nie nasi膮kaj膮c膮 wod膮, sztywn膮  piank臋 o wymiarach ok. 80x80x1 cm, kt贸ra s艂u偶y mi za dywanik w czasie zak艂adania i zdejmowania but贸w oraz woder贸w. Nic mnie tak nie irytuje jak zak艂adanie i zdejmowanie  艣pioch贸w, gdy nie mo偶na sucho i wygodnie postawi膰 stopy. A ryby czekaj膮.



#10 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 post贸w
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imi臋:J贸zek

Napisano 20 luty 2016 - 08:31

Dam Ci proste rozwi膮zanie.Wchodzisz na ALLEGRO i szukasz narciarski plecak na buty.Wybieraj膮 rozmiar 46 lub wi臋kszy i po problemie.
  • gulf lubi to

#11 OFFLINE   obcy74

obcy74

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 34 post贸w
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 20 luty 2016 - 11:36

Spoko patenty. Dzi臋ki. My艣l臋, 偶e wypr贸buj臋 torb臋 Ikea, bo akurat tak膮 mam + jaki艣 mniejszy worek na brudne buty. 

Mam plecak na buty narciarskie i pewno dobrze nadawa艂by si臋 na same buty, ale mam w膮tpliwo艣ci, 偶eby wesz艂y do niego 艣piochy...



#12 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 post贸w
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imi臋:J贸zek

Napisano 20 luty 2016 - 12:16

Spoko patenty. Dzi臋ki. My艣l臋, 偶e wypr贸buj臋 torb臋 Ikea, bo akurat tak膮 mam + jaki艣 mniejszy worek na brudne buty. 
Mam plecak na buty narciarskie i pewno dobrze nadawa艂by si臋 na same buty, ale mam w膮tpliwo艣ci, 偶eby wesz艂y do niego 艣piochy...

Moje simmsy w komplecie si臋 mieszcz膮 w plecaku narciarskim.

#13 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 post贸w
  • LokalizacjaPabianice
  • Imi臋:Piotrek

Napisano 23 luty 2016 - 23:02

U mnie z powodzeniem robi robot臋 torba z Ikei.

#14 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 post贸w
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imi臋:Daniel

Napisano 27 luty 2016 - 13:08

Torba na buty narciarskie. Wchodz膮 艣piochy,buty i drobne graty tupu buff,okulary itp. Koszt ok 30 z艂.

#15 OFFLINE   szczurek1

szczurek1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 post贸w
  • Lokalizacjana wodzie

Napisano 28 luty 2016 - 12:14

Sam u偶ywam torb臋 na buty narciarskie martes. Torba posiada siatki wentylacyjne oraz na dnie otwory do odprowadzania wody.

艢piochy i buciki si臋 idealnie mieszcz膮. A naprawd臋 grosze kosztuje, oko艂o 20z艂 da艂em.

Polecam



#16 OFFLINE   Zbrojarz

Zbrojarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 post贸w
  • LokalizacjaKielce/Neumarkt
  • Imi臋:Adrian

Napisano 29 luty 2016 - 09:36

http://sklep-arsenal...ch_130l_17.html

W tak膮 mie艣ci si臋 wszystko, plus skrzynka piwa ;)



#17 OFFLINE   Pawe艂 Bugajski

Pawe艂 Bugajski

    dawniej "kardi"

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 1973 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅
  • Imi臋:Pawe艂
  • Nazwisko:Bugajski

Napisano 29 luty 2016 - 10:49

Niebieska torba na zakupy z Ikea. Idealna nie tylko na jednodniowe wyjazdy, zawsze warto mie膰 j膮 w baga偶niku. Albo dwie, jedna na suche rzeczy, druga na mokre. 

 

 

Pe艂na zgoda.U偶ywam i chwal臋.

Niezniszczalna, do umycia szlauchem po wywini臋ciu na lew膮 stron臋.Tania, co istotne. ;)



#18 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 post贸w
  • LokalizacjaLublin
  • Imi臋:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 29 luty 2016 - 11:29

A ja w tesco kupi艂e tak膮 misk臋/kosz z mi臋kkiego tworzywa i jak dla mnie super. 

Co艣 w tym stylu:

https://www.przydomu...a.html?rel=prod

 

http://jysk.pl/przec...r-s37xw30cm-mix


U偶ytkownik siatkaz edytowa艂 ten post 29 luty 2016 - 11:32


#19 OFFLINE   Romano

Romano

    Nowy

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • Pip
  • 47 post贸w

Napisano 08 marzec 2016 - 12:44

Panowie ja osobi艣cie polecam i sam korzystam z takiej oto torby :

 

http://www.sklep-pre...-M-65-Peme.html

 

Torba jest genialnie wykonana z materia艂u nieprzemakalnego ,bez problemu zmie艣ci si臋 wszystko co potrzeba do brodzenia i nawet wi臋cej i co najwa偶niejsze mo偶na korzysta膰 z niej nie tylko na wyjazdach na ryby .



#20 OFFLINE   Grubas

Grubas

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 post贸w

Napisano 30 sierpie艅 2017 - 12:16

Czesc
Zbli偶a si臋 m贸j pierwszy zimowy sezon.. pstr膮gowy
Chcia艂em zapyta膰 czy macie jakie艣 domowe sposoby konserwacji 艣pioch贸w?? ..podklejacie szwy jesli tak to jakie kleje najlepiej cena do jako艣ci 偶eby i nie by艂y drogie...myjecie,odnawiacie pow艂ok臋 DWR (nikwax,revivex)
Czy nie zaszkodzi gaciom suszenie w gara偶u gdy przyjd膮 Mrozy???
Wszystkie dobre rady mile widziane 馃槈

U偶ytkownik Grubas edytowa艂 ten post 30 sierpie艅 2017 - 12:19