Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

blachy- gdzie dostac?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 posts
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Posted 10 August 2006 - 20:33

Hejas!

Czy zna ktos z Was jakis dobry sklep internetowy badz sklep z blachami w Szczecinie zaopatrzony w blachy roznego typu?

P.S.Blachy w sensie surowiec do wykonywania przynet wiadomo jakich

#2 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,837 posts
  • Lokalizacjainternet

Posted 11 August 2006 - 05:54

Blachy stalowe sprzedają w hurtowniach stali na terenie każdego dużego miasta. We wiosce z tramwajami można nawet za drobniutką opłatą (piwo dla operatora gilotyny) poprosić, żeby ci pociął arkusz na paski szerokości wahadłówki co ułatwi tłoczenie lub jak tu opisywali ręczne wycinanie. Należy kupić zwykłą blachę zimnowalcowaną o stosownej grubości. Grubość balchy podajemy w MILIMETRACH !!!!!, a nie centymetrach jak podawał na forum jeden wybitny fachowiec. Centymetry to są u krawca.
Adresy hurtowni znajdziesz w książce telefonicznej lub takim niebieskim spisie firm.

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11,308 posts
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Posted 11 August 2006 - 06:45

Dobrz eprawisz Thymallusie. Od siebie mogę dodać, że znam tylko jeden sklep w mojej okolicy - dzieli mnie od niego dosłownie płot, jednak nie jest on w naszej Wiosce, a kawałek poza. Dlatego tez nie podaję dokładnego adresu... Tak czy siak żyjemy w dobie internetu i wygrzebanie kilku adresów nie powinno stanowić problemu...

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,353 posts

Posted 11 August 2006 - 20:46

blachy dostaniesz u dekarza, miedz, mosiadz, cynkowa, z odpadu, za darmo ... jak chcesz

#5 OFFLINE   benito

benito

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 posts
  • Lokalizacjasiedzące (szczecin)

Posted 11 August 2006 - 21:23

zobacze u tego dekarza... a jak odpadki beda platne to powiem, ze na rachunek @pitta B) B) B)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users