Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Baza Eventura na szkierach św.Anny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   szewer

szewer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 472 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 19:37

Cześć,

Planuję wyjazd do Szwecji w okolicy maja/czerwca i mam pytanie o bazę eventura mad tym łowiskiem.
Z tego co wiem to jest 4 domki, był ktoś z Was tam? Który polecacie?
I jeszcze temat łodzi, jakie one są, jaka moc i długość, czy z kierownicą i manetką?
Posta kieruję do ludzi, którzy tam byli i mogą coś powiedziać na ten temat.
Więc chodzi mi o stan i warunki w domkach, łodzie i ogólnie :D

Pozdrawiam


#2 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 07 listopad 2011 - 19:49

No to a więc .....

Są 3 domki , które należą do Pani Anny Marii Wayde z czego zdecydowanie polecam domek nad samą wodą (bodajże numer 1) - spałem we wszystkich - ten jest zdecydowanie najlepszy .
Poza domkami tej Pani są również domki Pana Olafa od którego wypożycza się łodzie . W tamtych nie spałem . Wiem , że jeden jest 6 a drugi 2 lub 3 osobowy. Te są bliżej przystani z łodziami.
Co do łódek to zaznacz w umowie , że chcesz silnik 4 suwowy bo Olaf ma też dwusuwy ale jakoś dziwnie ustawione bo strasznie dużo paliwa palą .
Z czterosuwów właściwie wszystkie są fajne i wystarczające w zupełności . Najmniejsze o mocy 20 koni - największe 75.
Te dwudziestki w zupełności wystarczające (nazwy Ornvik i Amal - możesz to w umowie zaznaczyć) tym bardziej , że w tym roku na Amalu wymienił silnik na zupełnie nowy. Te są sterowane rumplem .
Ma jeszcze 30 km Yamahy i 30 km Honda (Crescenty 465) - obie sterowane manetą . W tym roku pływałem na tej Yamaszce i złego słowa o niej nie powiem .
Paliwo niesamowicie drogie u szweda ale przed mostem jest stacja i można próbować tam tankować . U Olafa od września ponad 2 Euro za litr :(