Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Problemy z lapkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 14 listopad 2011 - 08:38

Witam.
Od jakiegoś czasu mam problem polegający na tym że na pasku nie działają mi przyciski w przód i wstecz.Nie wiem co jest grane.Nie reagują na dotyk na tym padzie i na przyciski.To znaczy jak go włącze to przez jakiś czas działa a potem już nie.

#2 OFFLINE   shared

shared

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Michał

Napisano 14 listopad 2011 - 09:54

Model laptopa?

#3 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 14 listopad 2011 - 09:56

acer aspire 6920G

#4 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 15 listopad 2011 - 01:35

acer aspire 6920G


Ja tam się nie znam, ale jedno wiem - nigdy więcej Acera... :wacko: :wacko: :wacko:

#5 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 15 listopad 2011 - 07:20

Laptop ma już około pięciu latek i nigdy nie narzekałem.Myśle że trzeba mu formata zrobić bo już troche go muli. :D

#6 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 15 listopad 2011 - 09:43

[quote]
acer aspire 6920G
[/quote]

Ja tam się nie znam, ale jedno wiem - nigdy więcej Acera... :wacko: :wacko: :wacko:
[/quote]
Czemu?


#7 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 15 listopad 2011 - 09:51

Dzisiaj jeszcze doszła do tego bateria.Pisze mi przy baterii żebym rozważył wymiane baterii :( Ale jest to moja wino bo zawsze mam podpięty zasilacz.Może znacie jakiś sposób na sformatowanie starej bateri?

#8 OFFLINE   Endi

Endi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 09:59

bateria do wymiany, nie da sie tego naprawieć zregenerować, to neistety oznaki podpiecia do AC na stałe przy włozonej baterii, aczkolwiek jak tam samo robie, gdyż chwilowy brak pradu w sieci i moze sie cośw życiu ważnego stracic kup baterie i bedzie prawie jak nowy, co do odświeżenia 5 lat bez konserwacji to dużo :D


#9 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 15 listopad 2011 - 10:11

Takiej odpowiedzi się spodziewałem :( nie będe jednak kupował baterii na kablu też może być :D A lapek był formatowany ok.półtorej roku temu

#10 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 15 listopad 2011 - 10:26

[quote]
acer aspire 6920G
[/quote]

Ja tam się nie znam, ale jedno wiem - nigdy więcej Acera... :wacko: :wacko: :wacko:
[/quote]
Czemu?

[/quote]

6 lat temu kupiliśmy ze znajomymi (taki mały zakup grupowy) trzy Acery.

Najpierw wysypała się matryca u kolegi{po 3 m-cach), u mnie po 7 miesiącach padł napęd, po niecałym roku padła tez matryca w Acerze koleżanki. Widząc co się dzieje kupiłem Della, który służy mi bezawaryjnie już ponad 5,5 roku. Acera dałem żonie Oczywiście padła w nim matryca, a potem zasilacz...Może teraz Acery są lepszej jakości, ale ja nie będę ryzykował. Starego Della dam żonie, a sobie kupię nówkę.

#11 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 15 listopad 2011 - 10:31

To na to wychodzi że ja trafiłem na dobry model :D

#12 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 16 listopad 2011 - 16:59

6 lat temu kupiliśmy ze znajomymi (taki mały zakup grupowy) trzy Acery.

Najpierw wysypała się matryca u kolegi{po 3 m-cach), u mnie po 7 miesiącach padł napęd, po niecałym roku padła tez matryca w Acerze koleżanki. Widząc co się dzieje kupiłem Della, który służy mi bezawaryjnie już ponad 5,5 roku. Acera dałem żonie Oczywiście padła w nim matryca, a potem zasilacz...Może teraz Acery są lepszej jakości, ale ja nie będę ryzykował. Starego Della dam żonie, a sobie kupię nówkę.


Nie jest ważne jakie logo jest na laptopie, ważne jest na jakich podzespołach pracuje, jaki ma zegar itp. Poza tym Acer Acerowi nierówny, jest wiele modeli, podobnie zresztą w innych firmach.
Nie ma co uogólniać. Mam w domu jednego Acera (Extensa 5602Z), działa z 6 lat bez jęknięcia (przez dobre 15 godzin dziennie).

#13 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 16 listopad 2011 - 19:56

6 lat temu średnio znałem się na laptopach, kupiłem takiego jakiego mi polecono...

Wracając do Della, kilkanaście osób, które znam w Ire kupiło Delle. Jak na razie padły tylko zasilacze w dwóch, od ręki wymienione przez serwis.
A z Acerami (w różnych konfiguracjach) chyba wszyscy znajomi mieli większe lub mniejsze problemy...

#14 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 16 listopad 2011 - 20:38

Wracając do wątku ma ktoś może jakieś propozycje jak rozwiązać ten problem bo zaczyna mnie on wkur..... :angry: Wolał bym nie robić formata ale jak będzie trza no to nie ma wyjścia :(

#15 OFFLINE   shared

shared

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaOkolice Olsztyna
  • Imię:Michał

Napisano 21 listopad 2011 - 21:52

1. Zainstaluj najnowsze sterowniki do pada.

Jeśli nie pomoże:

2. Wyłącz laptopa, wyjmij baterię, naciśnij przycisk power i trzymaj co najmniej 10s, podłącz zasilanie.

Powinno działać :D

#16 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 23 listopad 2011 - 16:02

Shared próbowałem z tym wyłączeniem ale nie pomogło.Byłem dziś w komputerowym i gościu mówił że może coś z przeglądarką.Zobaczymy zajiose go za kilka dni to mi go odrazu przeczyszczą w środku.A i dowiedziałem się przy okazji że baterii nie powinno się wyciągać z laptopa jak jest na zasilaczu bo może to uszkodzić podzespoły.Mówił że nawet jak bateria wcale nie trzyma to i tak nie powinno się jej wyciągać z zasilacza.Ciekawe to bo zawsze słyszałem że jak na zasilaczu się jedzie to bateria powinna być wyciągnięta.

#17 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 10 luty 2012 - 18:57

Widzę, że się nie dowiem. A ja już wiem ;)

#18 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 10 luty 2012 - 19:07

Witam.
Od jakiegoś czasu mam problem polegający na tym że na pasku nie działają mi przyciski w przód i wstecz.Nie wiem co jest grane.Nie reagują na dotyk na tym padzie i na przyciski.To znaczy jak go włącze to przez jakiś czas działa a potem już nie.


A mysz podłączałeś bo może touchpad pada ;)


#19 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 11 luty 2012 - 16:00

Nie próbowałem podłączać myszy ale to nie jest chyba to bo jeśli nacisne na przycisk wstecz to on na pasku reaguje tzn graficznie się wciśnie ale strona nie cofa się do tyłu.Zauważyłem że jeśli nie działa ten przycisk to nie działa także opcja [dodaj do ulubionych]
Doszła jeszcze nowa przypadłość a mianowicie komputer po wyłączeniu sam się włącza po ok 5sekundach :angry:

#20 OFFLINE   MateuszM

MateuszM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • Lokalizacja..::Tarnobrzeg::..

Napisano 11 luty 2012 - 19:44

Spróbuj Panie kolego :D może aktualizację sterowników albo przywracanie systemu ,bo nieraz po prostu robak się wkradnie i narobi zamieszania ,a format nie zawsze musi być pierwszy(jeszcze zależy jaki bo może coś ważnego pokasować nieraz). Pozdro




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych