Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kije Jaxon Grey Stream


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
814 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 08 maj 2018 - 14:28

Kijki są już dostępne w sklepach. Jeden w wersji 1,98m 1-7g kupiłem jako pierwsza wędka dla mojego syna :) Zobaczymy czy długo wytrzyma :)



#282 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Napisano 08 maj 2018 - 20:34

...nowa dostawa jest, Kolega mówił, że nawet na magazyn główny firmy nie dotarła i wszystkiego mało.Łyknąłem 1-7, 1,98


  • Martin77 lubi to

#283 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 09 maj 2018 - 13:26

Ja właśnie kupiłem sobie zapasową sztukę 228 cm 1-7 g :) 

Na allegro pojawiło się kilka kijów w różnych długościach i o różnej gramaturze: https://allegro.pl/k...ng-spo-1-4-0501


  • Cegla lubi to

#284 OFFLINE   Misiatyy

Misiatyy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Michał

Napisano 09 maj 2018 - 17:18

Ja dzisiaj kupiłem 210cm 1-7 i już dała 4 oksy takie 25-27cm fajna praca, uderzenia oxów ładnie czuć i wykonanie też dobre jak za tą cene 😊 miałem dylemat czy 198 czy 210, ta krótsza jest szybsza troche ale ja z brzegu łowie to wziełem dłùższy patyk i jestem zadowolony 😊

Użytkownik Misiatyy edytował ten post 09 maj 2018 - 17:21

  • Martin77 i binio1111 lubią to

#285 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 09 maj 2018 - 18:18

Ja właśnie kupiłem sobie zapasową sztukę 228 cm 1-7 g :) 
Na allegro pojawiło się kilka kijów w różnych długościach i o różnej gramaturze: https://allegro.pl/k...ng-spo-1-4-0501

pod jakie łowienie brałeś tego kijja :)

#286 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3232 postów

Napisano 09 maj 2018 - 18:34

Pod klenie na lekko (sporadycznie okonie) :) Kijek mam sparowany z kołowrotkiem Ryobi Ecusima 1000vi, żyłka Mikado UV 0,12 i na kleniach spisuje się świetnie. Łowię nim na wobki do 4g, szczerze mówiąc trochę się obawiałem czy łowienie takimi wabikami będzie wystarczająco komfortowe ale niepotrzebnie. 


  • salmon1977 i kasperek lubią to

#287 OFFLINE   infernovip

infernovip

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 70 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 11 maj 2018 - 05:30

No niestety zdarza się. Też mialem takie kije. Ba... nawet taki co po 1-2 wyjściu nad wodę podczas zarzucania trzasnął powyżej spigota, inna bolonka np... trzasnęła powyżej uchwytu kołowrotka podczas zarzucania...

niestety się zdarza, wada produkcyjna czy uszkodzenie w transporcie czego nie widzisz jak kupujesz kij Dlatego w sklepie staram się prosić o dany kij z zaplecza jak już na coś się decyduje by ominąć np problem z kijem który mógł powstać podczas okresu jaki leżał na wystawie.

 

 

Ile razy to słyszałem... "Paaaaanie złamało SIĘ". Taa, stało i się samo złamało ;)



#288 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 11 maj 2018 - 09:06

Wczoraj przyszedł kijek 1,98 do 7g - pierwsza wędka dla mojego syna. Na sucho witka wydaje się być bardzo fajna, lekka, ładnie się gnie, uchwyt jak dla mnie bardzo wygodny. Jestem pozytywnie zaskoczony. Środek ciężkości wypada przy młynku Shimano Aero 1000 GT jak na załączonym niżej zdjęciu. Myślę, że w tym segmencie cenowym a nawet nieco wyższym produkt Jaxona może być bezkonkurencyjny. Ciekawe tylko jak długo wędka pozostanie w 2 kawałkach w rękach mojego syna.... ;)

 

Załączony plik  jaxon.jpg   37,01 KB   41 Ilość pobrań

 

 

 


  • Martin77, jerzy6 i kasperek lubią to

#289 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 11 maj 2018 - 13:03

Dzięki za opis i fotkę. Moja właśnie ruszyła w moim kierunku...


  • coma lubi to

#290 OFFLINE   DominikSy.

DominikSy.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 240 postów
  • LokalizacjaOPO BB KAT
  • Imię:Dominik

Napisano 11 maj 2018 - 16:02

Zamówiłem 198 1-7 z nowej dostawy.Paczka przyszła blyskawicznie.Wszystko super zabezpieczone ,ale po wyciągnięciu z pokrowca ,okazało się ,że największa przelotka jest uszkodzona-wypadł wkład,który póżnniej znalazłem w pokrowcu-pokruszony.Telefon do sprzedawcy, został mu ostatni i znowu nie będzie, wyprzedał wszystko co miał w parę dni.Czekam więc na nowy kij, ale na sucho  z podpiętym młynkiem w rozmiarze 2000 super leży mi w dłoni.



#291 OFFLINE   bob74

bob74

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaAugustów/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Jatkowski

Napisano 11 maj 2018 - 17:15

Wczoraj przyszedł kijek 1,98 do 7g - pierwsza wędka dla mojego syna. Na sucho witka wydaje się być bardzo fajna, lekka, ładnie się gnie, uchwyt jak dla mnie bardzo wygodny. Jestem pozytywnie zaskoczony. Środek ciężkości wypada przy młynku Shimano Aero 1000 GT jak na załączonym niżej zdjęciu. Myślę, że w tym segmencie cenowym a nawet nieco wyższym produkt Jaxona może być bezkonkurencyjny. Ciekawe tylko jak długo wędka pozostanie w 2 kawałkach w rękach mojego syna.... ;)

 

attachicon.gif jaxon.jpg

 

...u mnie podobnie  to wygląda ze Stradic 2500


  • kasperek i kloner11 lubią to

#292 OFFLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 13 maj 2018 - 17:56

Travelki ktoś miał w łapkach? Wygrzebałem w necie dwie długości 2,4m i 2,7m. Potrzeba mi coś na wyjazdy jako zapas.

#293 OFFLINE   jacek.hetflaisz

jacek.hetflaisz

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 2459 postów
  • LokalizacjaGwiazdowo
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Hetflaisz

Napisano 13 maj 2018 - 20:10

Troszkę połowiłem to mogę coś napisać o wersji 2.1m 8-30g ta przeznaczona pod gumy i 2.1m 10-40g ta pod wahadła jak na kije w tej cenie jest bardzo dobrze rzuca się tym dobrze czucie też jest dobre a rybki bardzo fajnie się tym choruje bardzo ładnie pracują pod rybą zero spadów.
I jeszcze nic nie połamałem 😄.
Kupiłem w sumie z ciekawości tak na zapas a w sumie to teraz na nie łowie 😊.
Minusem jest faktycznie brak uchwytu do przynęt.

#294 OFFLINE   Kadi

Kadi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Kadi

Napisano 15 maj 2018 - 19:26

U mnie już wędka wymieniona. Druga przyjechała. Rozpakowałem, biorę się tym razem za szczegółowe oglądanie i już znalazłem defekt... Nie wiem czy kolejna znowu nie strzeli. Tym razem pęknięta jest pierwsza omotka szczytowej części. Jest też pękniecie blanku. Reklamować znowu czy zostawić aż strzeli?

Załączone pliki



#295 OFFLINE   Q4Z

Q4Z

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Lupa

Napisano 15 maj 2018 - 19:54

Ja bym odrazu odsyłał na reklamacje :D



#296 OFFLINE   Kadi

Kadi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Kadi

Napisano 16 maj 2018 - 10:57

Wczoraj nie mogłem się oprzeć i zrobiłem test. Oderwałem od ziemi 400gr. i nic się nie stało. Dziś byłem nad wodą, nie złamałem. Miałem 2 okonki co prawda ale i kilka zaczepów. Ta będzie śmigać chyba, zobaczymy jak się przeciąży kiedyś.



#297 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 17 maj 2018 - 11:13

Moja dotrała przed dwoma dniami...zapakowana w karton , folie bombelkowa i oryginalny pokrowiec...wad żadnych nie dostrzegłem póki co...pierwsze "łowy" w sobotę mam nadzieję...


  • kasperek lubi to

#298 OFFLINE   Maciejkaa;

Maciejkaa;

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaNowe
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Czajka

Napisano 17 maj 2018 - 14:34

Pytanie z innej beczki . Czy łowił ktoś na nanofil ? Jak by to działało na kiju 4-17. Nigdy nie używałem nanofilu :P I Jak to jest z tym nanofilem ? :D 



#299 OFFLINE   Maciejkaa;

Maciejkaa;

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaNowe
  • Imię:Maciek
  • Nazwisko:Czajka

Napisano 17 maj 2018 - 14:36

Myślę nad 0.15 lub 0.17 :D Bo łowie na jaxona i szczupaczki i okonie z zarośniętych wód :D 



#300 OFFLINE   Martin77

Martin77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Legionowo

Napisano 17 maj 2018 - 15:00

Hm...myśle, że to pytanie powinienyś zadacćw innym wątku...ale napiszę, że dwa tygodnie temu miałem taki właśnie bacik do dyspozycji z kołowrotkiem (rozmiar 2500 lub 3000) oraz nawiniętym nanofilem 0,06 (zestaw na okonie) i przyznam, że też już myślę o wymianie plecionki na nanofil...fajna sprawa...jest bardziej "śliski" niz plecionka, więc nie szoruje tak bardzo o przelotki i rzuty sa nieco dalsze. ;)


  • Bolesław lubi to