Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Spotkanie pstrągarzy nad Bystrą !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 30 grudzień 2011 - 00:36

http://lubelskiepstragi.eu/index.php?option=com_kunena&f unc=view&catid=20&id=325&Itemid=16

Czy ktoś jest chętny przejechać się w lubelskie na pstrągowe spotkanie na jedną z najlepszych rzek w Polsce !? :unsure:

#2 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 grudzień 2011 - 10:02

http://lubelskiepstragi.eu/index.php?option=com_kunena&f unc=view&catid=20&id=325&Itemid=16

Czy ktoś jest chętny przejechać się w lubelskie na pstrągowe spotkanie na jedną z najlepszych rzek w Polsce !? :unsure:


no nie wiem... ponoc zeby tam lowic to trzeba miec pozwolenie od miejscowych aborygenow ktorzy piersia chronia rzeki...


#3 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2011 - 10:08

@mifek

ja myślę że to jest pułapka - chcą zwabić wszystkich przyjezdnych a jak już się zjadą to poprzebijają im opony - wiesz, żeby na drugi raz nikomu żadne głupie pomysły nie przychodziły do głowy :D

#4 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 30 grudzień 2011 - 11:03

Opony jak opony, gorzej jak będą rekwirować akumulatory z samochodów jako narzędzie kłusownicze. Pomimo tego mam ochotę się tam wybrać. B)

#5 OFFLINE   hoin

hoin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • Lokalizacjapołudniowy wschód

Napisano 30 grudzień 2011 - 13:36

Ehhh...
Staram się dość regularnie odwiedzać J.pl czytając wszystko co ciekawe, toteż natykając się na różne posty Errina przestałem mu się dziwić. W najprostszych i najoczywistszych kwestiach ma wątpliwości, żadne argumenty do niego nie trafiają, uwielbia wszystko negować, jest pierwszy do bicia piany - znaczy się idealny kandydat na trolla.

Po Mifku i Friko spodziewałem się jednak bardziej wyważonych i dojrzalszych wypowiedzi. Cóż, widać się pomyliłem.

Errin, zamiast tyle stukać o tę klawiaturę przyjedź po prostu na to spotkanie. Zapewniam Cię że lubelscy pstrągarze powitają Cię bardzo miło, ale obiecaj że w zamian za to podzielisz się głośno przemyśleniami o naszym środowisku, które tak chętnie głosisz na tym forum.

#6 OFFLINE   legion

legion

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 grudzień 2011 - 13:49

Panowie spoko,spoko bywałem tam wielokrotnie ,poznałem ludzi co w początku lat 80-tych robili z tej rzeki rzekę pstrągową i nigdy nic przykrego mnie i moich kumpli nie spotkało,mało tego było zawsze,ale to zawsze fajnie i kulturalnie.Znam młodych chłopaków-zapaleńców którzy zupełnie bezinteresownie angażują się w ochronę tej małej i nie tylko tej rzeczki.Nie wiem kiedy koledzy mieli by zamiar wybrać się tam,ale jeśli w drugimtygodniustycznia to ja się piszę i służę pomocą i informacjami.Pozdrawiam wszystkich i rybnego 2012.

#7 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 30 grudzień 2011 - 14:40

Drogi Hoinie, niestety by przyjechać w lubelskie samemu z drugiego końca Polski trochę mi się nie opłaca. Dlatego napisałem tego posta. Dlaczego miałbym nie przyjechać !? Przecież lubelskie słynie z gościnności i ja tego nie neguję. ;) Dziwi mnie tylko fakt ciągłego wyzywania tak mnie jak i innych jerkbajtowców przez lubelskich wędkarzy, kiedykolwiek tylko wspomni się lubelskie wody górskie. Pomimo tego, że zaproszenie na powyższe spotkanie nad Bystrą nie jest przesiąknięte jadem. Mój komentarz na temat akumulatora jest tylko i wyłącznie żartem. Możliwe, że nie najwyższych lotów ale niczego lepszego ciężko jest oczekiwać od Trola z moim wykształceniem. :blush:Z drugiej strony mogę mieć plakietkę Trolla, tylko zastanów się na jakie plakietki przez swoje wypowiedzi zapracowali lubelscy pstrągarze ? Ale co tam. Jeżeli ktokolwiek czuje się przez to dotknięty, to z całego serca przepraszam ! W kwestii mojego trolowania, czyli bycia Trolem :unsure: możliwe, że tak to wygląda, ale po pierwsze nie zabieram głosu w tematach na których się nie znam, ani nie piszę w tematach które mnie nie interesują. A lubelskie mnie interesuje. Jest to chyba jedyny region , którego nie znam wędkarsko. Po za tym nie jestem fachowcem w tematach jaka jest najlepsza wędka na klenia (tych tematów jest już chyba całe mrowie) czy też czy warto kupić ten kołowrotek. Tak jak i Ty bardziej czytam, niż piszę. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo Zdrowia i Wielkich pstrągów w nadchodzącym roku 2012 Tobie i Twoim lubelskim kolegom ! Połamania. B)
Troll :angry:

#8 OFFLINE   datoos

datoos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 30 grudzień 2011 - 14:42

Byłem tam w zeszłym roku, i jest ok, ale więcej szczegółów to dowiesz się na miejscu.



#9 OFFLINE   legion

legion

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 grudzień 2011 - 13:30

Czy któryś z kolegów z warszawy wybiera się ?

#10 OFFLINE   legion

legion

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 styczeń 2012 - 07:51

Co jest braciszkowie,nikt się nie wybiera ze stolicy.Trudno-Był kiedyś w telewizji taki program Adama Słodowego p.t Zrób To Sam.

#11 OFFLINE   STREMER

STREMER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 15:09

Ciach

Szczęśliwego Nowego Roku

#12 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 01 styczeń 2012 - 16:02

Panowie
Trolling zimą?... Jakoś to nie leży.
Może wrzucić luz, co?

Impreza lubelskich pstrągarzy jest świetna, myślę ze gdyby wiecej z nas na spotkania pstrągowe przyjechało nad wodę, zobaczyło rozmach przedsięwziecia, a jednocześnie mikre srodki i zasoby, w tym ludzi którzy dla rzek działają, to uniknelibyśmy takich dyskusji.

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 01 styczeń 2012 - 19:50

Takie dyskusje rzeczywiście są zbędne. Zgadzam się. W sumie wody płynące w Polsce nie są własnością prywatną. I nie ma co dyskutować. B)

#14 OFFLINE   STREMER

STREMER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:08

Takie dyskusje rzeczywiście są zbędne. Zgadzam się. W sumie wody płynące w Polsce nie są własnością prywatną. I nie ma co dyskutować. B)

Także pieniądze wydawane przez opiekunów lubelskich wód górskich na pilnowanie tarlisk i kontrole nie są własnością prywatną[?]i pochodzą z Zarządu Okręgu Lublin PZW.
Rzeki chyba same się pilnują i bronią przed kłusownikami i niektórymi wędkarzami, którzy z odcinków specjalnych nokill zabierają pstrągi i chowają je do termosów.

#15 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:25

Widywałem debili, co to leszczyki niewymiarki, po kieszeniach jeansów upychali ale, żeby pstrągi w teromsach wekować :huh: !!!

#16 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:28

Natura zna takie przypadki :mellow:
i chowanie ryb na oesach w śpiochy :mellow:

#17 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:30

W śpiochy to żadna nowość u nas wykazują się już większą pomysłowościa :angry: :(

#18 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:32

W śpiochy to żadna nowość u nas wykazują się już większą pomysłowościa :angry: :(

Dawaj historię

#19 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 01 styczeń 2012 - 20:43

No choćby to co wspomniał STREMER gotowe filety w termosach :angry:

#20 OFFLINE   STREMER

STREMER

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów

Napisano 01 styczeń 2012 - 23:08


Wracając do tematu. Słyszałem o panu prawniku i lekarzu łowiących na Wieprzu i chowających lipienie do woderów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych