Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zakończyłem sezon 2011-chwalę sie ;)


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 02 styczeń 2012 - 23:44

Taaaak, zakoÅ„czyÅ‚em swÃÅ‚j sezon 2011 i piÄ™knie podziÄ™kowaÅ‚em wodzie i rybkom za niezliczonÄ… ilość wraÅźeÅ„. W 2011 roku nastawiÅ‚em siÄ™ gÅ‚ÃÅ‚wnie na szczupaki i choć w miÄ™dzyczasie padÅ‚o trochÄ™ pstrÄ…gÃÅ‚w i okoni to jednak zÄ™bate, niczym narkotyk sprawiaÅ‚y, Åźe chodziÅ‚em po domu opÄ™tany jednÄ… myÅ›lÄ…: gdzie Å‚apać , jak Å‚apać i na co Å‚apać. Sezon rozpoczÄ…Å‚em w lutym i tak na prawdÄ™ zakoÅ„czyÅ‚em w listopadzie Å‚apiÄ…c tylko i wyÅ‚Ä…cznie na spinning i casting. GrudzieÅ„ nie przyniÃÅ‚sÅ‚ Åźadnej rybki a to dlatego, Åźe byÅ‚em tylko dwa razy na wodÄ…, raz na zlocie ze znajomymi a drugi raz miÄ™dzy Å›wiÄ™tami, poleniuchować z wÄ™dkami i martwÄ… rybkÄ….
Na poczÄ…tku zeszÅ‚ego sezonu wpadÅ‚em na pomysÅ‚ uwiecznienia na fotografii kaÅźdego szczupaka i szczupaczka jakiego wyjmÄ™ i suma sumarum nazbieraÅ‚o siÄ™ ich 170 a z fotografii powstaÅ‚ kalendarz na rok 2012, wszystkie uwiecznione na kartach, w miesiÄ…cach w jakich byÅ‚y zÅ‚apane. PamiÄ…tka, ktÃÅ‚ra bÄ™dzie cieszyć mÄ… gÄ™bÄ™ przez 12 kolejnych miesiÄ™cy :).
OczywiÅ›cie wszystkie ryby wrÃÅ‚ciÅ‚y szczęśliwie do wody.

MyÅ›lÄ™, Åźe mi wybaczycie tytuÅ‚owe chwale siÄ™ bo nie o to chodzi Åźeby siÄ™ faktycznie dowartoÅ›ciowywać ale jest to jedyne miejsce gdzie spotkam siÄ™, ze zrozumieniem mojego hobby ;). Narzeczona wegetarianka i totalna przeciwniczka uÅźywania haczykÃÅ‚w od lat prÃÅ‚buje mi wmÃÅ‚wić, Åźe Å‚apanie na podbierak teÅź moÅźe być skuteczne a rodzina z kolei nie rozumie Åźe ryb nie biorÄ™... to po co Å‚apiesz? pytajÄ… :)

WierzÄ™, Åźe teraźniejszy rok bÄ™dzie jeszcze lepszy czego i sobie i Wam koledzy ÅźyczÄ™ :)

PS. MÃÅ‚j kalendarz gdyby ktoÅ› chciaÅ‚ rzucić okiem tutaj:
Kalendarz2012-całość.pdf







#2 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 00:51

Niezly pomysl z tym kalendarzem. Gratuluje )


#3 OFFLINE   damiaÅ›007

damiaś007

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaZgorzelec

Napisano 03 styczeń 2012 - 11:43

GratulujÄ™ pomysÅ‚u choć nie jestem zwolennikiem Å‚owienia szczupakÃÅ‚w w lutym,marcu i kwietniu...

#4 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 03 styczeń 2012 - 12:38

Sorki, nie mialem uzupelnionego profilu. Mieszkam w Irlandii.

#5 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 03 styczeń 2012 - 12:42

Sorki, nie mialem uzupelnionego profilu. Mieszkam w Irlandii.

Tak wyglÄ…dajÄ… fotki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych