Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

GŁOSOWANIE - FOTOGRAFICZNY KONKURS RODBUILDINGOWY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 styczeń 2012 - 18:03

Witam !

Miło mi poinformować i Komisja Konkursowa w składzie: Sergiusz Kasprzyk & Remigiusz Kinas, zgodnie z regulaminem Konkursu Rodbuildingowego ( http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=23044&am p;am p;am p;start=0&) , dokonała już wyboru dziesiątki finalistów. Oto oni:


1. @kacper 524:



10. @bagi_glogow:
http://img848.imageshack.us/img848/1861/konkursfishingcenter.jpg


Teraz głos przechodzi w ręce Forumowiczów, którzy biorąc udział w anonimowej ankiecie wyłonią zwycięzcę. Serdecznie gratuluję i dziękuję wszystkim Użytkownikom którzy zdecydowali się zgłosić swoje fotografie a wszystkich pozostałych zachęcam do gremialnego głosowania - to od Was zależy komu przypadnie cenna nagroda :D

UWAGA: GŁOSOWAĆ MOŻNA DO 15 STYCZNIA 2012 r. do godz. 20:00 po czym wątek zostanie zablokowany i nastąpi rozstrzygnięcie konkursu

Pozdrawiam



#2 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 03 styczeń 2012 - 23:14

Nie ukrywam się zdziwiłem ...

#3 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2911 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 03 styczeń 2012 - 23:26

Nie ukrywam, że ja też, bo miałem dwóch faworytów i bałem się nie będę mógł wybrać, a tu żadnego nie ma.

#4 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 03 styczeń 2012 - 23:30

Pewnie chodzi o tego wyskakującego szczupaka :D

#5 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2005 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 03 styczeń 2012 - 23:37

Rozkład głosów mówi sam za siebie ... to taka noworoczna niespodzianka pewnie

#6 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 styczeń 2012 - 09:55

Nie ukrywam się zdziwiłem ...


Forecast ja też się zdziwiłem. Liczyłem, że chociaż do głosowania się załapię, ale cóż.

A twoja fota powinna trafić do dziesiątki chociażby za radość z wędkowania i ze zwycięstwa nad rybą, którą zawsze u ciebie widać.

#7 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 styczeń 2012 - 13:52

@RobertGiżycki, gratuluję prześwietnego zdjęcia i życzę zasłużonego zwycięstwa :D
Koledzy, Remek i Sergiusz wybrali konkurencję dla Roberta ;) według własnego uznania, zgodnie z zapowiedzią.
Sądzę, że nie ma potrzeby tego komentować, mimo że sam bym kilka fotek podmienił, ale to nie mój konkurs.

Pozdrawiam
Grzesiek

#8 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:11

Robert masz mój głos, powodzenia! :D

#9 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 04 styczeń 2012 - 16:13

Nie ukrywam się zdziwiłem ...


Ja też :lol: :mellow: Miałem na Ciebie głosować Embarassed

#10 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:01

Postawiłem whisky, że wejdę do 10tki, kosztowny ten konkurs ;)

Gratuluję finalistom i trzymam kciuki za mojego faworyta :)

#11 OFFLINE   maniak

maniak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1127 postów
  • LokalizacjaPomorskie
  • Imię:Maciej

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:41

Oczywiście głos poszedł do zdjęcia związana z moją okolicą :D
Super zdjęcie i trzymam kciuki!

#12 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 05 styczeń 2012 - 19:42

Nie ukrywam że chciałbym wygrać ale chyba nie bardzo mam na to szanse :D Mam jednego faworyta ale widze że na razie nie ma zbyt wielu głosów :D Ale już teraz gratuluje zwycięzcy :D

#13 OFFLINE   vBartek

vBartek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 426 postów
  • LokalizacjaIrlandia

Napisano 05 styczeń 2012 - 20:13

A może autorzy zachęcili by tych co jeszcze nie oddali głosów? Np. okoliczności związane ze zrobieniem zdjęcia, jakaś straszna lub interesująca historia? Sam jestem ciekawy :)

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 styczeń 2012 - 20:58

Dobry pomysł, zwłaszcza że głosów na razie jest mało i jeszcze wszystko może się zmienić !

#15 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 05 styczeń 2012 - 21:29

Ok. no to może ja zaczne.Rybka złowiona w zatoce portowej gdzie przypływają promy z Arsvagen.Byłem na rybkach z wujkiem z resztą zawsze z nim jestem na rybach :D Owe rybki łowiłem zawsze w płytkich wodach przy brzegu. Ta została złowiona w maju wtedy najlepiej biorą.Zdjęcie wykonałem sam tzn.kij trzymałem w lewej ręce a na szyji miałem zawieszony aparat nikon D40x. Mam jeszcze inne fotki z tego holu ale ta jest moim zdaniem najlepsza :D

#16 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 05 styczeń 2012 - 21:52

fish28 - na pierwszy rzut oka wygląda jak ryba z krajów położonych znacznie bliżej równika :D

Fotografia zgłoszona przeze mnie nie ma zbyt wymyślnej historii. Zrobiona została wczesną jesienią kilkanaście km od ujścia Wisły do naszego morza. Po kilkugodzinnym spacerze nad rzeką doszliśmy do główki ze zdjęcia,było to ostatnie miejsce do którego dotarliśmy tego dnia. Gdy słońce zrównało się już z linią drzew na zachodnim brzegu widok był niesamowity,pomarańczowe promienie zachodzącego słońca odbijały się od płynącej wody,żadne zdjęcie tego nie odda. Jak dla mnie łowienie nad rzeką daje najwięcej radości i satysfakcji,uwielbiam tam przebywać między innymi ze względu na takie widoki. Mimo,że są w okolicy bardziej rybne wody niż nasz odcinek Wisły - i tak prawie cały mój wolny czas poświęcam właśnie Jej.




#17 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 05 styczeń 2012 - 22:02

Bartek też bym tak pomyślał ale rybka pochodzi z południowej co i tak jest od nas daleko na północ :D Swoją drogą to Twoje zdjęcie jest najbardziej chyba na temat.Taki fajny wędkarski klimat :D Robert też ma super zdjęcie bardzo mi się podoba ale najbardziej podoba mi się nr.10 ta fotka powala mnie na kolana :D

#18 OFFLINE   Robson1981

Robson1981

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 377 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 styczeń 2012 - 23:37

U mnie ten wypad miał być zakończeniem sezonu szczupakowego z łódki... Byliśmy strasznie napaleni, bo dwa tygodnie wcześniej, kiedy jeziorko było delikatnie skute lodem, połowiłem na nim sporo grubych okoni i całkiem przyzwoitych szczupaków, ale brakowało mi tego jednego, grubego zębacza, który byłby zwieńczeniem sezonu. No i nie udało się... Kolega co prawda miał przy łódce trzy grubsze panie, no ale one nie chciały pozować do fotografii. Pluły w nas szejkerami :lol: .
A okonie,.. a okonie były przyłowem... Pierwsza miejscówka - pierwszy okoń. Zatrzymaliśmy się na niej na chwilę, bo woda wydawała się tam jakaś niespokojna, widać że ukleja była kąsana od spodu. Duże gumy były kompletnie olewane, więc zmieniłem przynętę na dużą obrotówkę i złapałem garba 43cm w pierwszym rzucie :D. Kolejny podobnej wielkości spadł przy łódce... Ostatni połakomił się na dużego szejkera i wypadł najlepiej na fotografii dlatego zgłosiłem go do konkursu.

#19 OFFLINE   Wędkarz87

Wędkarz87

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1347 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 00:10

Taka drobna,luźna sugestia. Może by wysłać systemową wiadomość dla wszystkich użytkowników j.pl z zaproszeniem do głosowania?

W ten sposób konkurs będzie rozstrzygnięty w miarę sprawiedliwie i frekwencja się poprawi bo wydaje mi się że większość wchodzących do działu Rodbuilding raczej nie patrzy na ten wątek.

#20 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9500 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 styczeń 2012 - 09:12

Czytam i tak sobie myślę, że zawiodły eliminacje do finału