Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Mikado Mikazuki Jerk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   zayl990

zayl990

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 15 styczeń 2012 - 22:27

Witam.
Prosilbym o opis tego kijka. Mam ochote sie zaopatrzyc w ten kij wersje 2,40m, lecz o 2,10m tez z checia sie czegos dowiem :D. Potrzebuje wlasnie taniego casta do 60-70g i o takiej wlasnie dlugosci.

Pozdrawiam
zayl990

#2 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 16 styczeń 2012 - 10:54

Ostatnio przeglądając ofertę Mikado, pojawiło się u nich kilka nowości z pazurem na ten rok (czyżby odpowiedź na zapotrzebowanie rynku :mellow:) i wizualnie wyglądają całkiem dobrze, ciekawe co ponadto.
Jako że zaczynam się rozglądać za nowym (niekoniecznie droższym) castem i na razie jedynie rozmyślam co by tu sobie za prezent sprawić to ich kije też biorę pod uwagę, jak na razie o pomacaniu w sklepie nie ma co marzyć, natomiast chętnie dowiedziałbym się o cenę tych wędzisk.

zayl nie wydaje Ci się że Mikazuki ma jednak długi dolnik (oczywiście to kwestia własnych preferencji).
Osobiście zainteresowały mnie dwa modele Essential Special Jerk i Essential Bait Jerk, oba są jedno sekcyjne a i długość na łódkę jakiej bym sobie życzył.


#3 OFFLINE   zayl990

zayl990

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaWwa

Napisano 16 styczeń 2012 - 14:28

Wole krotki dolnik, ale to jest do 60g, warto miec na czym oprzec proteze. Ale czy ktos tym lowil, ma jakies doswiatczenia?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych