Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kamizelka Tech Pack


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kilerpulawy

kilerpulawy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 06 luty 2012 - 08:39

Witam nie wiem czy dobry dziaÅ‚ wybraÅ‚em jeÅźeli nie to proszÄ™ modÃÅ‚w o przeniesienie. Mam pytanie do uÅźytkownikÃÅ‚w tej kamizelki. Czy jest pojemna tzn czy portfel na obrotÃÅ‚wki wejdzie w ktÃÅ‚rÄ…Å› kieszeÅ„, czy pudeÅ‚ko np RH-104 czyli 190/110/48mm zmieÅ›ci siÄ™ do kieszeni, czy wygodnie siÄ™ nosi, czy kieszenie dobrze siÄ™ uÅźytkuje. Potrzebuje opinii bo spodobaÅ‚a mi siÄ™ i wyglÄ…da na dość fajnie zrobionÄ…. UÅźytkuje teraz zwykÅ‚a kamizelkÄ™ Graffa muchowÄ… i mieszczÄ… siÄ™ w niÄ… tylko te najmniejsze podwÃÅ‚jne pudeÅ‚ka no i maÅ‚o kieszeni. Jak coÅ› zwaliÅ‚em w poÅ›cie to proszÄ™ modÃÅ‚w o przeniesienie.

#2 OFFLINE   SÅ‚awek.Sobolewski

SÅ‚awek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu WisÅ‚y i rzek pobrzeża BaÅ‚tyku

Napisano 06 luty 2012 - 10:38

UÅźytkownikÃÅ‚w tej kamizeli prawdopodobnie jeszcze nie bÄ™dzie poniewaÅź ten model pÅ‚ynie dopiero z Chin, fizycznie w PL jeszcze niedostÄ™pny.

S.

#3 OFFLINE   kilerpulawy

kilerpulawy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 06 luty 2012 - 11:07

Ale jest ona juÅź dostÄ™pna w PL za 175zÅ‚ wiÄ™c cena przystÄ™pna.

#4 OFFLINE   SÅ‚awek.Sobolewski

SÅ‚awek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu WisÅ‚y i rzek pobrzeża BaÅ‚tyku

Napisano 06 luty 2012 - 11:17

Nie jest dostępna fizycznie, jest oferta w Basie ale produkt jest na razie fizycznie niedostępny.

#5 OFFLINE   kilerpulawy

kilerpulawy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 06 luty 2012 - 11:22

hmm nie wiem jak to jest bo nie dzwoniÅ‚em do nich ale w bassie jest napisane Åźe dostÄ™pna, jest jeszcze w topfish dostÄ™pność w ciÄ…gu 5dni

#6 OFFLINE   SÅ‚awek.Sobolewski

SÅ‚awek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu WisÅ‚y i rzek pobrzeża BaÅ‚tyku

Napisano 06 luty 2012 - 11:24

Najwcześniej będzie dostępna za 3-4 tygodnie.

#7 OFFLINE   kilerpulawy

kilerpulawy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 391 postów

Napisano 06 luty 2012 - 11:26

aha dziÄ™ki za informacje no nic w takim wypadku trzeba czekać i chyba zamÃÅ‚wić