Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Winston Vapor 990-4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Fanc

Fanc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 14 luty 2012 - 22:04

Witam, szukam opinii na temat wędki umieszczonej w tytule. Może jest ktoś kto zna ten kij, bardzo proszę o opinie.
Z góry dziękuję za wszelkie info.
Pozdrawiam

#2 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 15 luty 2012 - 23:19

Miałem vapora, tyle że w klasie 5, więc tu pewnie tylko część rzeczy może mieć przełożenie.
Ogólnie to wykonanie nie mające nic wspólnego z winstonem. Korek słaby, przelotki podobnie, omotki dramat. Uchwyt kołowrotka udaje drewno, po 3-4 sezonach już nie udaje, bo zeszła farba. Mój kij na dzień dobry reklamowany bo stukał na łączu. Cena nieadekwatna.
W tym wszystkim miła akcja blanku. Dość głębokie ugięcie, kij nie pracuje szybko. Bardzo przyjemnie się nim rzuca, choć jest mały zapas mocy by rzucić dalej. Kij dla lubiących takie klasyczne rzuty, do tego świetna rolka z niego wychodzi.
Nie wiem jaka akcja w wyższej klasie, ale grafitu chyba nie zmienili więc nie spodziewałbym się czegoś szybkiego. Wykonanie pewnie podobne, czyli słabe. Zalecałbym ostrożność.

#3 OFFLINE   Fanc

Fanc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów

Napisano 16 luty 2012 - 23:24

Dziekuje za info. Chyba jednak odpusze sobie ten kij. Udalo mi sie tez znalezc opinie innych osob i sa takie same jak Twoja, tak ze szukam czegos innego.

Dziekuje i pozdrawiam.

#4 OFFLINE   fiskebo

fiskebo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 27 październik 2013 - 20:57

Miałem vapora, tyle że w klasie 5, więc tu pewnie tylko część rzeczy może mieć przełożenie.
Ogólnie to wykonanie nie mające nic wspólnego z winstonem. Korek słaby, przelotki podobnie, omotki dramat. Uchwyt kołowrotka udaje drewno, po 3-4 sezonach już nie udaje, bo zeszła farba. Mój kij na dzień dobry reklamowany bo stukał na łączu. Cena nieadekwatna.
W tym wszystkim miła akcja blanku. Dość głębokie ugięcie, kij nie pracuje szybko. Bardzo przyjemnie się nim rzuca, choć jest mały zapas mocy by rzucić dalej. Kij dla lubiących takie klasyczne rzuty, do tego świetna rolka z niego wychodzi.
Nie wiem jaka akcja w wyższej klasie, ale grafitu chyba nie zmienili więc nie spodziewałbym się czegoś szybkiego. Wykonanie pewnie podobne, czyli słabe. Zalecałbym ostrożność.

To w takim razie ja mam chyba inna wędke 9 też 5 klasa. Kupiona w Usa. Bardzo fajny uchwyt z wstawka amboyna wood,przyzwoity korek, przelotki chrom bdb. Extra praca. łowie na nią zarówno na nimfy, mokre jak i na suchą. Polecam !