Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

European Pike Championship 2012 chętni ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 marzec 2012 - 18:23

Witam !

Jak w tytule możemy wspólnymi siłami zorganizować rodzimy skład na ciekawą imprezę.

Poniżej link z info

http://fishingcamps.se/epc_2012.php

Pozdrawiam
Outsider

#2 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 04 marzec 2012 - 19:00

jak nie liczy się ,,jakość składu a nakład finansowy nie bebeszy portfela to ja bardzo chętnie :lol:

#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 04 marzec 2012 - 20:23

Co do jakości każdy Team może wygrać. W 2010 największego szczupaka zawodów złapał facet który łowi ryby sporadycznie a udział w imprezie traktuje jako fun.




#4 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 04 marzec 2012 - 21:27

Wieże że liczy się szczęście, ciekawi mnie jednak jak to wygląda z drugiej strony kurtyny - jak duży nakład własny, ile trzeba mieć w kieszeni na taką bajkę jak zawody w Szwecji? Podejrzewam że wpisowe ani wyżywienie oraz zakwaterowanie wraz z dotarciem na miejsce darmowe nie jest? :D

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 05 marzec 2012 - 13:40

Wiadomo że pewne koszty trzeba ponieś w ubiegłym roku nagroda za 1 miejsce 10000 Euro. Szczegółowe informacje otrzymam w tym tygodniu. W 2009 roku płaciłem 500 Euro/ osoba za udział w zawodach z domkiem.

Podejrzewam że w 1000 Euro spokojnie się zmieścisz.

Pozdrawiam :mellow:


#6 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 05 marzec 2012 - 19:45

Tak więc jak podejrzewałem impreza nie dla mnie :mellow: ale najważniejsze że osiągalna dla innych, więc będzie miało co kusić i dręczyć po nocach <_<

#7 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 05 marzec 2012 - 20:02

1000 Euro !? Tanizna ! Czy ktoś słyszał ile wynosi opłata dla zawodnika na , pożal się Boże mistrzostwa świata w łowieniu pstrągów na spinning organizowane na Bobrze ? Ja słyszałem o kwocie 1200 euro. Światowe łowisko to i opłata również. :D Co jest fajne to to, że pomimo takich opłat startowych szukają chętnych jeleni na wolontariuszy. :mellow:

#8 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 05 marzec 2012 - 20:14

1200 Euro i co w cenie ? Jeżeli sama możliwość rywalizacji to o wiele za dużo tutaj koszt około 1000 Euro razem z przelotem zakwaterowaniem, wyżywieniem i łodzią i napojami regenerującymi :mellow: .



#9 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 05 marzec 2012 - 20:25

Nie znam szczegółów. Choć jeżeli chodzi o atrakcje to mają zarybiać pstrągiem takim po 25cm. Pewnie obniżą wymiar na zawody. Można będzie postraszyć kormorany. Samemu lub z sokolnikiem. No i w ogóle wypas ! B) Jedyne co będzie łączyć te imprezy to chyba tylko napoje regenerujące.

#10 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 marzec 2012 - 12:26

Mówisz ze Jelenia Góra szuka jeleni :mellow:?

#11 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 07 marzec 2012 - 15:16

Hmm...A na co to wszystko wygląda ? :lol: Coś mi się wydaje, że te mistrzostwa to będzie totalny blamaż. I mówię to bez złośliwości.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych