Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zakup multika do cw. 10-30g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   cru5h

cru5h

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza \ Sosnowiec
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 kwiecień 2012 - 09:05

Witam

Planuje odkupić od kolegi z forum wędkę Team Dragon Casting 2,30 14-35g :mellow: Wędka ma być typowo pod szczupaka i sandacza na gumy 4-5 cala i blachy Gnom/Alga nr 2 oraz obrotówki o wadze 18-25g. Połów głównie z brzegu, ale czasem sporadycznie z łodzi.
Obecnie posiadam już zestaw castingowy Dragon Millenium Fatso Jerk Cast 1,95cm 25-60g z multiplikatorem Team Dragon HS 200iL i sprawuje się znakomicie :mellow: Metodą castingową dopiero łowię od początku tego sezonu, ale bardzo mi sie spodobała B)
Zwracam się z prośbą do kolegów z forum o dobranie multika do 200zł :unsure: Szukałem na forum ale są tylko droższe Shimano, Daiwy i Abu :wacko: ... Myślałem o zakupie czegoś nowego niskobudżetowego z Abu, może model Silver Max / Black Max / Blue Max. Pytanie czy ten multik wytrzyma zabawę z przynętą max 30g? Wolałbym kupić nowy multik, ale jeśli byłaby okazja kupić coś w dobrym stanie to czemu nie. Team Dragon HS 200iL byłby dobry ale kosztuje juz 300zł :wacko:
Dolna granica rzutów to myślę że będzie coś około 10-15g. Jako linka oczywiście Power Pro 8-14lbs.

#2 OFFLINE   busz231

busz231

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaChoszczno

Napisano 11 kwiecień 2012 - 10:32

mogę polecić bardzo fajną maszynkę obecnie na aledrogo w dobrej cenie 270zł.alumina 273.miałem kilka dni.mały zgrabny fajnie lata.60 poziomów regulacji hamulca magnetycznego.pozbyłem się go tylko z powodu posiadania curado e 51.i kilku innych młynków a wędki tylko dwie.myślę że to lepszaopcja niż team dragon.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych