Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowości rynkowe 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:01

A tutaj moim zdanie ogromna niespodzianka dla zwolennikow castingu.

http://www.fishing-mart.com.pl/p/s3/1168605498.jpg

w tym roku krajowy JAXON wprowadzil nowe serie patykow. wykonane bądź co bądź bardzo efektywnie (przynajmniej na pierwszy rzut oka), cena jak zwykle na poziomie JAXONa no i wędeczki do średniego castingu z bajeranckimi dzielonymi rękojeśćmi - chyba unikat na skale kraju w dziale wedek seryjnych.

zdjecie pochodzi z FISHINR-MART

#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:29

zdjecie ładne <_< a czy z resztą będzie tradycyjnie sprawdzał raczej nie będę B) Pozytyw widzę taki, że na przestrzeni lat, powoli bo powoli ale oferta castingowa gotowców rośnie, przynajmniej ilościowo

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:32

Friko no i glownie o aspekt rynkowy (poszerzenie oferty) mi tutaj chodzi...

gdyby udało im sie tak jeszcze zrobić dobre wedki, juz nie mowie o super hiper osiagach ale wystarczy ze nie beda sie SAME lamaly no i serwis byl na odpowiednim poziomie to ... oferta moglaby byś bardzo ciekawa. za miesiac pewnie bedzie mozna je ujrzeć na targach :mellow: :D

#4 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:59

dzielona rekojeść, jeden kawałek do 35g za 136 zł. :huh: :huh: Coś mi owi, ze będzie tak jak przypuszcza Friko, ładnie wyglada na zdjęciu a przelotki będą sie wyginać przy pierwszej próbie uwonienia przynety z zaczepu. Ponadto jakoś trudno mi sobie wyobrazic kij jednoczęściowy w długości 198 cm i zarazem 104cm długości transportowej B) B). Chyba nie doroslem do kijów klasy Jaxona.
Dowiedziałem sie tez w Poznaniu, ze jaxon przygotowywuje również multiplikator do lżejszego lowienia :lol: :lol: :lol:. Informacje pochodzę od właściciela sklepu, ktory ma dobre kontakty z Jaxonem.

JW

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 styczeń 2007 - 18:03

kurde no jak oni jeszcze multiki do lekkiego lowienia zrobia to juz bedzie wypasik

#6 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 12 styczeń 2007 - 18:05

A ja tam mam szczęście do Jaxona.:D
W 90 % jestem zadowolony z produktów tej firmy, które posiadam.
I po raz kojeny powwiem starą góralską prawdę, ze każdy ma takiego Jaxona na jakiego sobie zasłużył.
:D :D :D :D

#7 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 12 styczeń 2007 - 18:11

Wróble ćwierkają, że inni też nie śpią. Premiera na Targach.
Pozdr.

#8 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 12 styczeń 2007 - 18:14

Dobrze ,że są takie wędki,bo teraz większe grono ludzi(np.nie pracująca jeszcze młodzież) będzie mogło spróbować castingu B)
A jak załapią bakcyla to przyjdzie czas na kupno solidniejszego sprzętu.

#9 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 12 styczeń 2007 - 18:52

Dobrze ,że są takie wędki,bo teraz większe grono ludzi(np.nie pracująca jeszcze młodzież) będzie mogło spróbować castingu B)
A jak załapią bakcyla to przyjdzie czas na kupno solidniejszego sprzętu.


Maciejowaty
To akurat prawda, tylko, ze jak weżmiemy pod uwage fakt, ze początkujący młody nie może sobie pozwolić na lepszy sprzet to tym bardziej zbierałbym na na tańszy, ale pewniejszy. Ja kupiłem swojgo jedynego jaxona z tych samych powodów, bo był tani. Ta taniośc odbiła sie tym, że przelotki powypadały dość szybko a składy zakleszczałty sie tak często, ze mógłbym nawet powiedzieć, ze to profix jerk 195cm był moim pierwszym jednoskładem :lol: Żeby wogole można bylo łowić tym kijem musiałem dokupic przelotki i zaplacic za ich montarz. Po zliczeniu wszystkiego wyszło mnie drożej niz np. St triumph 1oz. Wnioski wyciagnij sam
JW

#10 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 12 styczeń 2007 - 19:57

Wróble ćwierkają, że inni też nie śpią. Premiera na Targach.
Pozdr.



Grześ z możesz coś jasniej czy może do czasu targów jest to spowite słodka tajemnicą handlowa :mellow: :angry: <_<

#11 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 12 styczeń 2007 - 22:02

Wróble ćwierkają, że inni też nie śpią. Premiera na Targach.
Pozdr.

Mam nadzieję, że cena będzie także do 150 zł


#12 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 12 styczeń 2007 - 22:08

Pytanko czy na targach wystawia sie Firma St.Croix ?

#13 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 12 styczeń 2007 - 22:15

.


Użytkownik J_J edytował ten post 24 czerwiec 2014 - 22:36


#14 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 12 styczeń 2007 - 22:19

Mile bym się zdziwił :mellow: Chyba że @Żbik będzie brał udział.


Na którychś z kolei widziałem kije ST.CROIX ale nie wiem czy to był Żbik czy ktoś inny.


#15 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 12 styczeń 2007 - 22:21

nigdy chyba jeszcze St.Croix nie było :( tak pomyślałem,że własciciel sie zmienił to może będzie :unsure: ?faktem jest też to,iz nie musi być ,bo i tak kije się sprzedają.choć było by oblukać całą seryjkę np.Avida i Elitka

#16 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 12 styczeń 2007 - 23:14

[quote]
Dobrze ,że są takie wędki,bo teraz większe grono ludzi(np.nie pracująca jeszcze młodzież) będzie mogło spróbować castingu B)
A jak załapią bakcyla to przyjdzie czas na kupno solidniejszego sprzętu.
[/quote]

Maciejowaty
To akurat prawda, tylko, ze jak weżmiemy pod uwage fakt, ze początkujący młody nie może sobie pozwolić na lepszy sprzet to tym bardziej zbierałbym na na tańszy, ale pewniejszy. Ja kupiłem swojgo jedynego jaxona z tych samych powodów, bo był tani. Ta taniośc odbiła sie tym, że przelotki powypadały dość szybko a składy zakleszczałty sie tak często, ze mógłbym nawet powiedzieć, ze to profix jerk 195cm był moim pierwszym jednoskładem :lol: Żeby wogole można bylo łowić tym kijem musiałem dokupic przelotki i zaplacic za ich montarz. Po zliczeniu wszystkiego wyszło mnie drożej niz np. St triumph 1oz. Wnioski wyciagnij sam
JW
[/quote]


@jerzy
Oczywiście masz dużo racji.
Nigdy nie używałem wędek Jaxona i jeżeli rzeczywiście są tak bardzo awaryjne to faktycznie nie będzie to dobry zakup.
Myślę jednak ,że tanie kije pozwalają przynajmniej określić w przyszłości kij ,którego się potrzebuję.
Początkującemu wędkarzowi ,który dysponuje nawet sporą kwotą ciężko będzie kupić odpowiedni kij.Tu trzeba troszkę doświadczenia i możliwości połowienia kilkoma kijkami.
To chyba taka naturalna ewolucja.Ja zaczynałem od tanich spinningów i dzięki temu teraz wiem czego potrzebuję i smiało mogę wydać na wędkę nawet ciężko uzbieraną kwotę.

POzdrawiam



#17 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 13 styczeń 2007 - 15:42

Rozmawiałem z Wojtkiem, mówił że się zastanawia. Notabene w ubiegłym roku był we Wrocku.

@Cez - co do ceny to raczej wątpię żeby zeszli poniżej 150.

@Mifku - wybacz, jeszcze mi życie miłe.

Wszyscy - a targi coraz bliżej. Liczę na wspólne piweczko.

#18 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 styczeń 2007 - 16:02

@Cezorator - a ja sie niesty ostatnio (jakis czas temu) przejechałem na jaxonie straszliwie - jak ciągnąłem salmo to jeszcze dorzuciłem do paczki crystalis jerk i już słynnego longcasta, jako sprzętu do szafy jakby ktoś wpadł i nie miał czym łowić.......
Węda doszła ok, ale po przewleczeniu żyłki przez przelotki i pierwszym delikatnym obciążeniu wędka strzeliła w pół. Rozumiem szarpnięcie czy co ale naprawdę lekko pociągnąłem, widac pod złym kątem :angry:
A longcasta dałem koledze co sie uczył łowic ryby (pierwszy znny mi przypadek zaczynania wędkarstwa od multika i jerkówki :mellow: ) i na 2 wyjeździe odpadło pokrętło hamulca dociskowego i wpadło do wody..... Po pewnym czasie kupel opanował rzucanie multikiem bez dociskowego :mellow: więc łowiliśmy dalej, więc na następnym wyjeździe w ramach bonusu coś w środku chrupneło i ze środka przez szczeliny wokół szpuli wypadły różne części.... :lol: :lol: :lol: Normalnie borat by lepszej reklamy jaxona nie wymyślił. Longcast stoi teraz u mnie na szafce, żebym następnym razem pamiętał jaki byłem głupi :mellow:

#19 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 13 styczeń 2007 - 16:34

Grześ a jakby Cię tak gorącym żelaztwem poprzypalać to pękniesz??? <_< <_< <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych