Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Powrót do starego


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:23

Po czasie, wrÃÅ‚ciÅ‚em na stare Å›mieci.
Przy okazji i do starego Å‚owienia, kiedyÅ› bÄ™dÄ…cego podstawÄ… i tym co mnie na j.pl zakotwiczyÅ‚o na ktÃÅ‚ryÅ› juÅź rok z rzÄ™du.
milo znowu trzymać w rÄ™ce krÃÅ‚tki kijek 30lb, mÅ‚ynek rozmiarÃÅ‚w betoniarki z plecionkÄ… 30lb i naparzać wodÄ™ przynÄ™tami po naÅ›cie cm i dzieciÄ…t gram, w dodatku z wiarÄ…, ze ma to sens i moja przynÄ™ta nie jest najwiÄ™kszym ryboksztaÅ‚tnym w Å‚owisku
taki powrÃÅ‚t do korzeni, nawet na stare miejscÃÅ‚wki, z ktÃÅ‚rych kiedyÅ› Å‚owiÅ‚em sporo Å‚adnych ryb, o dziwo, mimo presji nadal potrafiÄ…ce obdarować lub przynajmniej podnieść ciÅ›nienie, widzianym z gÃÅ‚ry odprowadzajÄ…cym krokodylkiem. Fakt, lata polskiej obecnoÅ›ci na irlandzkich wodach zmieniÅ‚y trochÄ™ tutejsze miejsca, te najbardziej oczywiste ogolocone, te mniej z rybami, choc chytrymi jak nie-szczupaki - dawno nie miaÅ‚em tylu skubaczy i niuchaczy, szczupaka skubiÄ…cego jerka z 6 razy etc.

#2 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:28

Eeeeeeeeee... a w profilu - KrakÃÅ‚w?!

#3 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:29


Fakt, lata polskiej obecności na irlandzkich wodach zmieniły trochę tutejsze miejsca, te najbardziej oczywiste ogolocone...


Smutne. CzyÅźby kaÅźdy obywatel RP, pÅ‚ci mÄ™skiej byÅ‚ wÄ™dkarzem.





#4 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 17 kwiecień 2012 - 16:01

nie kaÅźdy, ale ci co sÄ… dajÄ… radÄ™...
Szok zobaczyć niektÃÅ‚re miejsca po 3 latach.

#5 OFFLINE   Roch

Roch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 809 postów
  • LokalizacjaTuam, Irlandia

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:19

MiÅ‚o byÅ‚o powitać :D Mam nadziejÄ™, Åźe jeszcze powÄ™dkujemy razem :D

#6 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 17 kwiecień 2012 - 18:21

Kuba, wiÄ™c jednak zwiaÅ‚eÅ› :D... na zlocie to jeszcze siÄ™ zastanawiaÅ‚eÅ›, a dziÅ› juÅź zagranica. Mnie coÅ› ciÄ…gnie do Norwegii do znajomego... ale to chyba przyszÅ‚y rok bo w tym to muszÄ™ trochÄ™ spraw pozaÅ‚atwiać...

#7 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 19:10

Kuba,

Cos o tym wiem :D Przez pol roku w Polsce ganiajac za rybami w kazdej wolnej chwili a owych chwil mialem zatrzesienie :D , zlowilem doslownie 2-3 sztuki mieszczace sie w normie jerkbaitowej. Jeden dzien w UK i bylo tego z 20 :D



#8 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 19:52

CoÅ› o tym wiem :D Przez pÃÅ‚Å‚ roku w Polsce ganiajÄ…c za rybami w kaÅźdej wolnej chwili a owych chwil miaÅ‚em zatrzÄ™sienie :D , zÅ‚owiÅ‚em dosÅ‚ownie 2-3 sztuki mieszczÄ…ce siÄ™ w normie jerkbaitowej.


A ja juÅź myÅ›laÅ‚em, Åźe jestem totalnym sierotÄ… bo u mnie wÅ‚aÅ›nie tak byÅ‚o, pocieszyÅ‚eÅ› mnie, Åźe jednak nie jestem ale w oczywisty sposÃÅ‚b rÃÅ‚wnieÅź zasmuciÅ‚eÅ›, wszÄ™dzie w Polsce jest jednak podobnie :(

Kuba, muchÃÅ‚wki chyba nie porzuciÅ‚eÅ› :huh:


#9 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:24

nie kaÅźdy, ale ci co sÄ… dajÄ… radÄ™...
Szok zobaczyć niektÃÅ‚re miejsca po 3 latach.


;( niestety prawda.
Jak zacznalem tu wedkowac (6 lat temu po okolo 15 letniej przerwie od wedkowania, ktore w zasadzie sprowadzalo sie do lapania leszczy na sprezyne i jakis pstrazkow w okolicach krakowa mozna uznawac mnie za poczatkujacego) to wyniki typu 20+ ryb dziennie (szczupak/okon) to nie byly cuda a teraz na tych samych miejscach 5 ryb na osobe to wydarzenie by dzwonic po kumplach...

#10 OFFLINE   jureki

jureki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaBrzeg Dolny

Napisano 19 kwiecień 2012 - 08:55

Po czasie, wrÃÅ‚ciÅ‚em na stare Å›mieci.
... te mniej z rybami, choc chytrymi jak nie-szczupaki - dawno nie miałem tylu skubaczy i niuchaczy, szczupaka skubiącego jerka z 6 razy etc.


Kuba ryby teÅź siÄ™ uczÄ… :D szczegÃÅ‚lnie te, ktÃÅ‚re miaÅ‚y kontakt z grotami przynÄ™t. TakÅźe mniej braÅ„ nie zawsze oznacza mniej ryb, choć nie wykluczone, Åźe ich niestety ubywa :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych