Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

"Z wędką w świat" - Mundialowy przerywnik - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2007 - 08:55

Cześć,
Mistrzostwa Świata to prawdziwe święto dla każdego fana piłki. Jak tylko okazało się, że kolejna edycja mundialu odbędzie się u naszych zachodnich sąsiadów, już wiedziałem, że muszę zobaczyć na żywo najlepszych piłkarzy globu – Ronaldinho, Kakę, Messiego, Drogbę i wielu innych … W moim mundialowym programie znalazła się jednak trzydniowa przerwa. Natychmiast wpadłem na pomysł: a może by tak w tym czasie wyskoczyć na ryby? Dzisiaj pierwszy artykuł z serii Z wędką w świat. Zapraszam serdecznie do lektury artykułu.

Jestem bardzo ciekawy jak Wam się podoba artykuł oraz pomysł opisywania łowisk z różnych zakątków świata. Liczę na Wasze komentarze.

Pozdrawiam
Remek


#2 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 09:23

Mi się podoba - bardzo. Mówiąc szczerze, w tym całym tyraniu dla jerkbaita, jak użytkownicy prezentują takie artykuły, to jest to chyba największa nagroda. Poza możliwoscią poznania nowych kolegów po kiju, oczywiście.

@Piotrek
Miło jest rozpocząć dzień od takiego artykułu. Liczę na ciąg dalszy!

Pozdrawiam

#3 OFFLINE   GrynszpaN

GrynszpaN

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 118 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 styczeń 2007 - 09:54

Piotrze, dzięki ciągle mam dylemat, czy podziwiać lekkość Twojego pióra, czy zachwycać się miejscami które opisujesz.
Kolejny artykuł, do którego często będę wracał.
Pozdrawiam
Grzegorz

#4 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 24 styczeń 2007 - 10:06

Bardzo fajny tekst. :D :D :D
To taka osłoda dla serca na zimowe wieczory i śnieżna zawieruchę.
:D :D :D

Jedyne, co mie razi w Holandii to te proste i umocnione brzegi oraz wystrzyżona trawa.
Wole krzywe rzeki i chaszcze.
Ale to kwestia gustu.



#5 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 24 styczeń 2007 - 10:43

Interesujący artykuł oraz gratulacje rybki !
Gdybym widział Cię holującego tego sandacza, to tak samo bym kibicował jak mijający Cię kierowcy :mellow:



PS - odnośnie dalekich wypraw wędkarskich: muszę się przyznać, że zawsze moim marzeniem była podróż do Brazyli i wędkowanie w Amazonce :D


#6 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 styczeń 2007 - 10:48

Odnośnie dalekich wypraw wędkarskich: muszę się przyznać, że zawsze moim marzeniem była podróż do Brazyli i wędkowanie w Amazonce :D


Dlaczego piszesz - była? Byłeś? Nie ukrywam, że ja również chętnie bym się tam wybrał. Pojechałbym też do Finlandii na 7 dni na pstrągale ... ale bym się wyłowił ... :huh: i chyba to kiedyś zrealizuję zamiast wyprawy szczupakowej.

Tak jak nadmieniłem. Jeśli podoba się Wam ten artykuł poproszę Piotrka o następne z innych rejonów świata, bardziej egzotycznych. Myślę, że dla wielu z nas takie informacje z różnych zakątków naszego globu mogą być świetnym źródłem wiedzy o tamtejszych wędkarskich zwyczajach.

Pozdrawiam
Remek



#7 OFFLINE   Korsarz

Korsarz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 11:02

Przepiękny artykuł, znakomicie napisany a i miejsca opisane są wędkarsko w Polsce mało znane. Krajobraz faktycznie mało dziki, ale opisany sposób łowienia ma swój urok. Bardzo dziękuję za lekturę :D

#8 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 styczeń 2007 - 11:17

A ja chciałem jeszcze dodać, że to co szczególnie mi się podoba to fakt że autor nie koncentruje się stricte na wędkarskich aspektach wyprawy, czysto technicznym zapisie, ale osadza to wszystko w pewnym kontekście kulturowym, geograficznym, estetycznym, historycznym itp - ze wszystkimi widokami, smakami, zapachami które zawsze towarzyszą poznawaniu nowych miejsc. Kawal dobrego dziennikarstwa po prostu.

#9 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 24 styczeń 2007 - 11:18

Dlaczego piszesz - była? Byłeś? Nie ukrywam, że ja również chętnie bym się tam wybrał.


W takim razie powinienem napisać była i jest lub użyć któregoś z perfect'ów
Niestety jeszcze nie byłem, ale jak wszystko dobrze pójdzie to może by się coś udało, ale dopiero w 2008 - zobaczymy...


Co do artykułów Piotrka z innych rejonów świata - ja jestem jak najbardziej za!! Sądzę, że będzie to bardzo miłe urozmaicenie i możliwość poznania ciekawych miejsc i ryb na świecie :D

#10 OFFLINE   marcin

marcin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:50

Dla mnie calkiem fajny artykul! Kurcze nie wiem ale chyba ten w kreconych wlosach to kolega krewetka z warszawy! Nigdy nic nie mowil ze lowi ryby! :lol:

#11 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 styczeń 2007 - 09:54

Ciekawy artykuł, choć łowienie w kanałach jakoś mnie nie pociąga, to po tym tekscie jestem w stanie raz zaryzykować :mellow: . Co do opisywania innych rejonów świata to jestem za i jeszcze raz za.

ps. Ale mi zrobiłeś smaka na śledzika :lol: :lol: :lol: , chyba odwiedze jakiś sklep :lol: :lol: :lol:

#12 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 27 styczeń 2007 - 16:58

Ciekawy artykuł, choć łowienie w kanałach jakoś mnie nie pociąga, to po tym tekscie jestem w stanie raz zaryzykować :mellow: . Co do opisywania innych rejonów świata to jestem za i jeszcze raz za.

ps. Ale mi zrobiłeś smaka na śledzika :lol: :lol: :lol: , chyba odwiedze jakiś sklep :lol: :lol: :lol:



no z tym śledzikiem to masz rację:)

tekst bardzo fajny, czekam na więcej relacji z innych zakątków świata.
pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych