Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Majówka Mała Panew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Emillo Lures

Emillo Lures

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 03 maj 2020 - 12:52

Witam serdecznie.Dnia pierwszego maja 2020,gdy większość spinningistów udała się w poszukiwaniu szczupaków i boleni ja postanowiłem sprawdzić skuteczność woblera EMILLO B-BOMB na rzece Mała Panew.Wobler B-BOMB to wobler pływający o długości 38 mm,a waga jego to 3,5 grama.Wobler występuje w wielu wariantach kolorystycznych i jest dedykowany łowcą jazi i kleni.Pozdrawiam.Do zobaczenia nad wodą

 

 

W drugim dniu majówki z racji tego iż miałem nie wiele czasu postanowiłem odwiedzić tylko wczorajszą miejscówkę.Ryby tego dnia niezbyt były skłonne do brania,być może przez zmianę pogody.Było o parę stopni chłodniej niż dnia poprzedniego i wiał lekki, lecz zimny wiatr.Nie mniej jednak udało mi się skusić do brania dwie fajne rybki.Co ciekawe przynęta która dzień wcześniej świetnie się spisywała B-BOMB dziś była bezskuteczna.Przynętą dzisiejszego dnia był BAŁUK45.Pozdrawiam.Do zobaczenie nad wodą.

 

<...> zdjęcie i film z brzaną usunięte

.

Załączone pliki


Użytkownik Jano edytował ten post 03 maj 2020 - 16:56


#2 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 03 maj 2020 - 16:51

Super wobki. Chyba niebawem pojawi się Twój wątek autorski?
  • Emillo Lures lubi to

#3 OFFLINE   Emillo Lures

Emillo Lures

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 03 maj 2020 - 17:46

Hermano Coś już tam się pokazało.Coś się też twoży.Cieszę się że się podobają.Pozdrawiam

Użytkownik Woblery Emillo edytował ten post 03 maj 2020 - 18:00


#4 OFFLINE   Hermano

Hermano

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 298 postów
  • Lokalizacjadolnośląskie/opolskie

Napisano 03 maj 2020 - 18:35

Hermano Coś już tam się pokazało.Coś się też twoży.Cieszę się że się podobają.Pozdrawiam


Tak już widziałem. Przepraszam, zle napisałem. Chodziło mi o wątek na giełdzie twórców, żeby można było zakupić sobie Twoje wyroby.

#5 OFFLINE   Emillo Lures

Emillo Lures

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 03 maj 2020 - 21:12

Wiesz z tą giełdą twórców nie jest tak prosto.To admin decyduje kto może zamieszczac wątki.Ja na razie nie mogę,bo dopiero od niedawna publikuję materiał na jekbait,ale jakbyś coś potrzebował to odezwij się tutaj

https://www.facebook.com/emillo.lure.3

#6 OFFLINE   Spinnlover

Spinnlover

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Rafał

Napisano 12 wrzesień 2021 - 21:28

Koledzy jak sytuacja w Małej Panwi ostatnio? Dokładnie odcinek między Luboszycami, a Czarnowąsami. Byłem tam ze spiningiem kilka dni temu i bieda. Ani brania. Dosyć sporo wody i wartki nurt. Rzeka bardzo urokliwa,dużo zaczepów i zakamarków, zwalonych drzew. Macie jakieś doświadczenia z tą rzeką w ostatnim czasie?

#7 OFFLINE   Emillo Lures

Emillo Lures

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 13 wrzesień 2021 - 18:37

Koledzy jak sytuacja w Małej Panwi ostatnio? Dokładnie odcinek między Luboszycami, a Czarnowąsami. Byłem tam ze spiningiem kilka dni temu i bieda. Ani brania. Dosyć sporo wody i wartki nurt. Rzeka bardzo urokliwa,dużo zaczepów i zakamarków, zwalonych drzew. Macie jakieś doświadczenia z tą rzeką w ostatnim czasie?

Tak jak piszesz odcinek wyjątkowo urokliwy, ale jak bardzo urokliwy tak  niestety bardzo bezrybny zdarzają się pojedyncze klenie ,jazie, szczupaki a nawet sandacze ale są to ryby raczej małych rozmiarów , o wiele lepszy jest  ostatni odcinek poniżej jazu gdzie trafić można naprawdę ładne ryby. Pozdrawiam



#8 OFFLINE   Emillo Lures

Emillo Lures

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów
  • LokalizacjaOpole

Napisano 13 wrzesień 2021 - 18:56

Nie wiele razy  się w tym roku wybierałem na tą rzeczkę ale jak już byłem to rzadko schodziłem bez brania. Oto kilka ładniejszych rybek 

Załączone pliki



#9 OFFLINE   Spinnlover

Spinnlover

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpole
  • Imię:Rafał

Napisano 13 wrzesień 2021 - 19:56

Bardzo ładne klenie👌 ja łowiłem na gumy z nastawieniem na szczupaka lub okonia. Nie chciałem ryzykować utraty woblerów. O zaczep tam nie trudno i 2 gumy straciłem. Widzę, że muszę jednak zmienić przynęty i spróbować upolować klenia🙂