Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

QUANTUM CRYPTON BASS TOUR EDITION


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 24 maj 2012 - 11:49

Szukam dla ojca jakiegoś taniego casta i tak przyglądam się co jest na rynku oprócz Dragona Millenium Fatso Jerk Cast i takie coś mi wpadło w oko, ale tylko w internecie bo na żywo nie widziałem:
QUANTUM CRYPTON BASS TOUR EDITION
długość 208 cm, ciężar wyrzutu 1/4-2 oz (7-56 g), waga 136 g
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś na temat takiego kijka poproszę o opinie, jaki realny cw itd.


na j.pl było to:

Innymi, bardzo udanymi kijami jerkowymi, są wędki Quantum z serii Crypton Bass Tour Edition. Wszystkie kije są znakomicie wykonane, mają znakomitą akcje i wyróżniają się niespotykaną lekkością. Wiem, że opis Bass Tour Edition może wzbudzać pewne zdziwienie, u mnie było tak samo. Niemniej jednak, ‘przez przypadek’, udało się stworzyć serie wędek o długościach od 180 cm do 210 cm i o cw. od 30 do 70 gram. Dlaczego piszę, że przez przypadek? Otóż wędziska te są przeznaczone, z opisu, do połowu bassów w Hiszpanii i Francji. Niestety designerzy okazali się strasznymi dyletantami w swoim fachu i stworzyli serię, która do tego celu kompletnie się nie nadaje. Po prostu wędki są zbyt ‘mocarne’. Miłośnicy jerkowania powinni jednak podziękować panom z Quantum Europa za spartaczoną robote, ponieważ w ten sposób wykonano świetną serię wędzisk jerkowych, do małych i średnich przynęt. Bravo panowie!



#2 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 24 maj 2012 - 18:30

no to juz wszystko wiesz ;)

#3 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 maj 2012 - 07:32

Wiem tyle co jest tam, powyżej napisane, ale wolałbym jakieś bardziej szczegółowe informacje. Mając świadomość jak budowane i jak niedoszacowane są kije amerykańskie to zastanawiam się czy te dwie uncje to dwie uncje, czy na warunki europejskie oznacza to, że można łowić nim halibuty. Jeżeli Premierem do jednej uncji da się rzucać największym Sweeperem, a przynajmniej Baloo pokazywał mi, że można, to czy ten mając dwie uncje da sobie radę z rzutem młotem? Czy jednak, robiąc kija na Europę dali jakiś tam napis, który oznacza... no właśnie, co oznacza?

#4 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 25 maj 2012 - 17:31

te wedki, ktore ja znam sa z przed kilku ladnych lat, mialy power o lekko 30% wiecej niz na blanku, nie tak jak croix ale byly stanowczo niedoszacowane i znacznie mocniejsze niz opis na blanku ...
np. wedka do 1 Oz rzucalem slajdkami 10 i tym podobnymi wabikami do okolo 45 gramm

#5 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 27 maj 2012 - 19:05

pitt, dzięki za info.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych