Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szkiery, Zatoka Syrsan... 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   zorro69

zorro69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 30 maj 2012 - 22:06

WITAM, CHCIAŁBYM PODZIELIĆ SIĘ Z KOLEGAMI WRAŻENIAMI Z POBYTU NA WYSPIE BJORKO, W OKOLICACH ZATOKI VASTERVIK. JESTEŚMY DRUGI DZIEŃ, NA ROZKŁADZIE SZEŚĆ OSIEMDZIESIĄTEK I JEDNA 90 TKA,ŁOWIMY NA JERKI, POGODA DOPISUJE,POMIMO TO, WSZYSTKIE BRANIA NA MEPPSY... ZAŁOŻONE CELOWO ŻEBY SWOIMI WSPANIAŁYMI DRGANIAMI POBUDZIĆ LENIWE DRAPIEŻNIKI. BRANIA SĄ WYJĄTKOWO AGRESYWNE, MEPPSY OKAZAŁY SIĘ ZABÓJCZE...! TO ZNOWU POTWIERDZA,ŻE STARE PRZYNĘTY WRACAJĄ DO ŁASK..., SĄ NIESAMOWITE !CZEKAMY NA JUTRZEJSZY DZIEŃ...FOTKI JUTRO !

#2 OFFLINE   zorro69

zorro69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 30 maj 2012 - 22:19

Moje emocje są tak wielkie,że trudno opisać wrażenia na łowisku. Łowisko bardzo trudne, ale też szczodre dla wytrwałych, upartych wędkarzy. Pomimo mody i przyzwyczajeń założyliśmy wreszcie MEPPSY..., pierwsze branie...i drugie, i biorą !!!Tylko na MEPPSY !!!

#3 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 31 maj 2012 - 10:08

Gratulacje i czekamy na ryby powyżej metra!

#4 OFFLINE   zorro69

zorro69

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów

Napisano 01 czerwiec 2012 - 00:32

Witam Kolegów!
Kolejny dzień , niesamowite emocje. Mimo lekkiego załamania pogody i wciąż pokapującego deszczu penetrujemy bezkresne wody szkierkich zatok. Próbujemy wielu przynęt, mieliśmy wiele brań i na woblery i duże gumy i na jerki, których jesteśmy fanami. Okazało się jednak, że największe okazy dzisiejszego dnia atakowały na duże obrotówki longi Meppsa. Tylko dzięki koledze Grzegorzowi z Warszawy zawdzięczam dzisiejsze obfite połowy, to on głównie łowi na obrotówki, ja ich w ogóle nie zabrałem do Szwecji. W sumie złowiliśmy dziś około 40 szczupaków w przedziale 70-90cm, niestety nie doczekaliśmy się brania magicznej metrówki, ale został nam jeszcze jeden dzień...

Załączone pliki



#5 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 01 czerwiec 2012 - 00:43

Gratulacje. Była w zatoce Swiersczy kilkunasoosobowa ekipa z J.pl. Marek Szymanski takze co roku je odwiedza.
Sa ladne ryby...jedni połowia...inni przez trzy dni nie maja szczupaka na koncie...tak, tak prawda. Pozdrawiam.
A jak sie grip sprawdza?

#6 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 01 czerwiec 2012 - 10:03

...a ja bym prosił o kontynuację tematu w tym wątku zamiast tworzenia za kazdym razem nowego ... :D

gratuluje wynikow




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych