Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jezioro Vansjon Norwegia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wisnia023

wisnia023

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:58

http://www.wyprawyna...pl/vansjon.html Był tam ktoś? Potrzebuję niezbędnych informacjii na temat jeziora, może ktoś pamięta jakieś miejscówki, albo ma namiary gps? Pozdrawiam :D

#2 OFFLINE   rybak176

rybak176

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGościcino

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:26

Witam! Ja ostatnio ćwiczę to jezioro z brzegu bądź jak wiatr pozwoli to z belly. Jeżeli chodzi o sandacza to narazie same niewymiarki. Ze szczupakiem nieco weselej bo i 80,90 padły. Większość ludzi jednak preferuje trolling z tego co widzę.Przyuważyłem mniej więcej którędy pływają i jak w sobotę bedzie dobra pogoda ruszam na wieczorne łowy z belly.

pozdrawiam

#3 OFFLINE   wisnia023

wisnia023

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 20:26

W której części jeziora wędkujesz? Byłem tam już 4 razy pontonem i zawsze podczas trollingu zaczepię o jakąś siate, co nie wróży dobrze dla tego jeziora... :/ Wszystkie sandacze jakie tam złapałem nie przekroczały 40 cm, za to okonie przekraczają 40 cm :D A szczupak narazie największy z tego jeziorka to 85 cm. Dopiero poznaje małą cząstkę tego jeziora :D

#4 OFFLINE   rybak176

rybak176

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaGościcino

Napisano 06 czerwiec 2012 - 20:45

Ja jestem na tym samym etapie poznawania co Ty. Od tego roku się zainteresowałem tym jeziorem mieszkam w Fredrikstad także całkiem niedaleko mam. W Rade skręcam w prawo i łowię w okolicach wysepki Oksenoya. Są siaty są ryby:P Bynajmniej tak jest na polskim Bałtyku jeżeli chodzi o srebrne trocie . Tutaj trzeba próbować , znaleźć w końcu jakieś miejsce, minie trochę czasu ale damy rade chociaż akwen ogromny:)

pozdrawiam Krystian

#5 OFFLINE   wisnia023

wisnia023

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaCiechanów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 21:32

I zgadne, że pewnie pracujesz w Solidzie? ;) Ja już mam namierzoną fajną górkę, a raczej pododny rów, ale w ostatni weekend tak wiało, że miałem problem żeby zakotwiczyć ponton i obłowić z ręki :/ Ale jeszcze to obstukam :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych