Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Glinianki w Zielonce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   rybakaw

rybakaw

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaMarki/Warszawa
  • Imię:Artur

Napisano 16 listopad 2020 - 17:47

Witam. Czy ktoś z forumowiczów spinningował na tym łowisku?? Wybieram się tam niedługo zatem szukam opinii nt. tej wody. Któră z glnianek polecacie? Z góry dziękuję za podpowiedzi.

#2 OFFLINE   MarcinMal

MarcinMal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 16 listopad 2020 - 17:54

Dwa lata temu z pod lodu tam fajne pasiaki brały a tak z brzegu nie łowiłem, bo latem pełno ludzi ale teraz można się wybrać!? narobiłeś smaka :)

#3 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 16 listopad 2020 - 18:54

Polecam tą naprzeciw cegielni.Szczupak okoń jest można coś połapać.Dawno mnie tam nie było bo był zakaz wędkowania ze środków pływających(chyba 2lata).Na tej gliniance masa zaczepów.Zatopione całe drzewa i krzewy sterczą prawie pod powierzchnią dlatego ponton się spisywał.Ryba ma tam jak pod parasolem :D ale dzięki temu siatą pewniwe nie było jak się do niej dobrać.Na tej bliżej miasta jest i sandacz.



#4 OFFLINE   rybakaw

rybakaw

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów
  • LokalizacjaMarki/Warszawa
  • Imię:Artur

Napisano 17 listopad 2020 - 16:24

Odwiedziłem dzisiaj, po raz pierwszy w życiu, glinianki i powiem szczerze, że woda jest bardzo urozmaicona i urokliwa. Co prawda ryby miały mnie gdzieś ale łowisko z ogromnym potencjałem. Ostatnia glinianka - Mikołaj - rzeczywiście pełna karczy. Drapieżnika musi być sporo ale tym razem do nich się nie dobrałem. Mi chyba najbardziej do gustu przypadła ta z wyspą. Niby spławy bałorybu i pojedyncze ataki drapieżnych ryb były widoczne ale nikt ze spotkanych spinningistów nie miał kontaktu. No cóż... Może innym razem ;) Przynajmniej miałem przyjemny spacer nad wodă :)
  • MarcinMal lubi to

#5 OFFLINE   pietro

pietro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 52 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Witek

Napisano 17 listopad 2020 - 20:20

Na "głównej" tej z plażami jest węgorz, kiedyś z piesem spacerując jesienią kilka metrów od brzegu zauważyłem takiego ze 40 cm, jak się wygrzewał, dopiero kaczki go przepłoszyły.


Użytkownik pietro edytował ten post 17 listopad 2020 - 20:26