Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

shimano stradic 4000fc dziwne ruchy dodatkowe na boki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   artmio

artmio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • Lokalizacjagdansk

Napisano 17 czerwiec 2012 - 19:43

Kupilem kilka dni temu uzywanego stradica 4000fc z wygladu kosmetycznie nie ma nic do zarzucenia ale mechnicznie obawiam sie ze jest pewien problem w momencie zakrecenia nazwe to luzno trzymanego kolowrotka w rece nastepuja dosyc wyrazne drgania na boki nie mialem takich problemow z baaaardzo dawno posiadanym starym stradic 3000 nie pamietam ale z roku 96 moze ktos wie czy to wada fabryczna czy juz jest cos do wymiany swoja droga ponizej twin powera to wielka przesada stosunku ceny do jakosci a moze znaczek made in japan wykonywany jest tylko w Japonii. :D

#2 OFFLINE   Arek X

Arek X

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 820 postów
  • Imię:Arek

Napisano 18 czerwiec 2012 - 05:37

a masz wersje z podwójną czy pojedynczą korbą ?

Podwójna korba nie służy jedynie względom estetycznym. ;)
Bardzo niweluje takie bicie na boki.

#3 OFFLINE   artmio

artmio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • Lokalizacjagdansk

Napisano 18 czerwiec 2012 - 18:58

korbka oczywiscie podwojna ale mysle ze to przypadlosc klasy kolowrotka w sobote podjade do sklepu i zobacze inne kolowrotki z tej serii dla porownania prawde mowiac w tych kolowrotkach od 20 lat nic sie nie zmienilo poza tylko wygladem a szkoda.... :(

#4 OFFLINE   Arek X

Arek X

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 820 postów
  • Imię:Arek

Napisano 20 czerwiec 2012 - 16:12

Nie wiem czy w tym akurat Stradiki była taka część, ale w Super Aero napewno był w koszu pod pokrywką ramiona rotora ołów który wyważał owy rotor. Może u Ciebie ktoś ten ołów przetopił na główki jiggowe...?:D Jak możesz to zerknij tam, to tylko takie moje przypuszczenia...

#5 OFFLINE   @spius83

@spius83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaPolska...:))
  • Imię:Tomek

Napisano 22 czerwiec 2012 - 20:54

witam, spr. luzy zwlaszcza te na koszu. Ja posiadam stradica FA, wywazenie typu dokrecany olow tam nie wystepuje. Wersja FC jest nowsze z tego co wiem niz FA, moze tam jest inaczej. Wszystkie czesci sa oryginalne nei budza Twojego podejrzenia, jakby byly z innego sprzetu? Stradic lubi lapac dosc szybko luzy i trzeba reagowac niestety. Ps. Ja przyznaje sie szczerze, ze nie kupilbym po raz drugi stradica.