Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zna ktoś ten kij?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 20:04

Witam. Puściłem wici, że potrzebuję kij względnie uniwersalny, taki na nieco cięższe gumy, ale i slidera 10S, i ktoś zaproponował mi mailowo wędkę IMP 686 IM8 Graphite 205cm,10-LB, 15 -gr., akcja fast. gugluję i nic nie mogę znaleźć, nie wiem co to za sprzęt, zna go ktoś? Lamiglas ma jakieś IMP, ale nie znalazłem 686, nie wiem też czy ta moc i ciężar wyrzutowy to jest podana od, czy do :D
Wędka jest nowa, ma kosztować 950zł, dopytam jeszcze o wszystko jak złapię kontakt (czekam na maila), ale chcę znać zdanie innych. Z góry thx

#2 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 21:31

Rozumiem, że nikt nie miał w rękach, ale może chociaż jakiś link ktoś podrzuci - co to za firma, jakiś opis....:(

#3 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 lipiec 2012 - 21:40

Rozumiem, że nikt nie miał w rękach, ale może chociaż jakiś link ktoś podrzuci - co to za firma, jakiś opis....:(


czlowieku wyluzuj troche... forum ma troche uzytkownikow ale zapewniam Cię, że wszyscy wszystkiego nie czytaja... daj ludziom dzien lub dwa... moze ktoś coś powie...

#4 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 23:13

ok @Mifek, rozumiem, ale jeśli Tobie ten kij nic nie mówi, a przecież trochę czasu się tym zajmujesz, to już świadczy, że jest to jakiś wynalazek. żebym choć wiedział jaka to firma, to bym wlazł na ich stronę i coś znalazł może :D

#5 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 06 lipiec 2012 - 06:56

ok @Mifek, rozumiem, ale jeśli Tobie ten kij nic nie mówi, a przecież trochę czasu się tym zajmujesz, to już świadczy, że jest to jakiś wynalazek. żebym choć wiedział jaka to firma, to bym wlazł na ich stronę i coś znalazł może :D


jak dla mnie to tu widac tylko symbol blanku najwyzej i niewiele wiecej... poki co niewiele mozna powiedziec...

#6 OFFLINE   klonek02

klonek02

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaKoło Wisłoka

Napisano 06 lipiec 2012 - 10:41

Jeśli dane 205cm,10-LB, 15 -gr. są prawdziwe to o sliderku 10 zapomnij nawet pływający waży 36g przez co przeciążył byś kij dwukrotnie a nawet więcej 10lb według mnie to nie jest dużo jeśli chodzi o łowienie szczupaków (nie chcę tymi słowami wzbudzać kłótni po prostu taka jest moja opinia) Najlepiej jeśli byś napisał do jakiejś pracowni oni poradzą a za cenę 950zł zrobisz kijek swoich marzeń którym będzie ci się łowiło prawdopodobnie lepiej niż większością seryjnych produkcji

#7 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 06 lipiec 2012 - 12:25

Dzięki Klonek, jestem zielony, ale nie aż tak, bez przesady :D
Już wiem tyle ile mi potrzeba - biorę kij, jest dla mnie idealny. to moc 10-25 lb i wyrzut 15 - 50 na japońskim blanku - kij jest z dobrej pracowni. Człowiek myślał, że interesuje mnie od ilu, a że da radę sliderowi 46gram, o którego pytałem wydało mu się oczywiste, więc o tym nie pisał :D

PS
Tutaj zadaję jeszcze szereg pytań dotyczących tej wędki, bo jednak tak całkiem to wszystkiego nie wiem - i proszę o rady, porady , sugestie fachowców:
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=357747 &#msg_357747

#8 OFFLINE   HM80

HM80

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 08 lipiec 2012 - 11:41

Wędka nazywa się TENRYU - takiego dostałem sms-a. Podbuduje mnie ktoś, że rewelacja, że będę zachwycony, że lepsza niż fenvick, maybach i miss polonia? :lol:

#9 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 lipiec 2012 - 23:00

Nazwa fantastyczna...jak to brzmi...ile to mowi....TENRYJU. Nie jakistam przypadkowy, TEN..
I to na pewno nie jest ostatnie slowo...ja bym bral w ciemno... <_<

Gumo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych