Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Odziez, naszywki JERKBAIT.PL


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 14 July 2012 - 09:43

Witam.Nie wiem czy temat byl juz poruszany ale jesli nie to mozna porobic jakas odziez tudziez naszywki z logiem jerkbait.pl. moze ktos cos fajnego wymysli, moze jakis konkursik jakby to mialo sie prezentowac,inny zajalby sie wcielaniem pomyslu w zycie, nastepnie ktos zrobilby liste kto ile czego zamawia i fajnie by bylo :D mozna by sprzedawac za troszke wiecej niz koszt produkcji a to troszke wiecej przeznaczyc na jakis szczytny cel.Pzdr

#2 OFFLINE   Croy

Croy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 posts

Posted 14 July 2012 - 11:04

Pomysł fajny a chętnych też nie powinno brakować :D tylko ten szczytny cel może być trudny do pogodzenia...

#3 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 14 July 2012 - 20:10

Dlaczgo trudny?? To nie my bedziemy decydowali jaki on ma byc tylko odpowiedzialni za strone, celem moze byc nagroda w jakims konkursie , mozna z niego kogos oplacic do prowadzenia warsztatow wedkarskich sam nie wiem napewno komus z prowadzacych strone cos w glowie zaswita.Nie chodzi mi o marze na koszulce rzedu 50zl tylko jesli koszulka ma kosztowac 50zl mozna sprzedawac po 60zl i 10zl z kazdej koszluki oczywiscie na jakis cel.Acha zeby mnie nikt zle nie odebral i nie robil koszulek na wlasna reke i sprzedawal :D bo zrobilby sie haos.Mowie o odpowiedzialnych za j.pl oni niech sie tym zajma i pomysla na rozwoj czego mialy by byc pieniazki.Pozdrawiam, mam nadzieje ze po uplywie jakiegos czasu niejeden spotkany nad woda bedzie nosil koszulke,bluze, czapke badz naszywke na kamizelce z logien j.pl

#4 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3,527 posts
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Posted 14 July 2012 - 21:18

Panowie dajcie sobie spokój, ostatnie koszulki były z 5 lat temu, naszywki też...



#5 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 14 July 2012 - 22:48

Panowie dajcie sobie spokój, ostatnie koszulki były z 5 lat temu, naszywki też...


i co w zwiazku z tym?? moze niektorzy czesciej zmieniaja koszulki niz co 5 lat :D naprawde nie potrafie zrozumiec twego stwierdzenia, skrobnij cos wyjasnij dlaczego...?

#6 OFFLINE   Croy

Croy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 posts

Posted 14 July 2012 - 22:50

podatki

#7 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 14 July 2012 - 22:54

Akcyzy



#8 OFFLINE   Croy

Croy

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 posts

Posted 14 July 2012 - 23:08

W takim razie wyłącznie okolicznościowe ( zwrot kosztów organizatorowi ). kończmy

#9 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 14 July 2012 - 23:51


hola hola :D kto zaplacil chociaz jedna akcyze badz podatek w dziale sprzedam.ja sprzedalem kilka rzeczy i podatkow ani akcyzy nie placilem.Nie wszytsko nalezy traktowac jako czysty i wylaczny biznes, a gdzie idea jakis wyzszy cel przeslanie.Chyba k....a snie.To czyste lenistwo i brak motywujacego zarobku nic wiecej.A wystarczy tylko dokonac kosztorysu danej inwestycji tj zakup koszulki i zrobienia nadruku na niej,nastepnie nowy watek w dziale sprzedam np Odziez j.pl, robi sie liste chetnych na koszulki, chetni maja czas np do miesiaca dokonac wplaty w wysokosci np x zl za dana rzecz.A pozniej robi sie zamowienie i wysyla rzeczy do tych ktorzy dokonali wplaty, ot cala filozofia.Problem chyba w tym, ze albo komus sie nie chce albo nie idzie na tym zarobic, hmmm.... doprawdy nie moge pojac niektorych rzeczy, moze jestem zbyt glupi, zbyt uczciwy badz jestem zbytnim idealista.

#10 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3,527 posts
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Posted 15 July 2012 - 00:14

[quote]
Panowie dajcie sobie spokój, ostatnie koszulki były z 5 lat temu, naszywki też...


[/quote]
i co w zwiazku z tym?? moze niektorzy czesciej zmieniaja koszulki niz co 5 lat :D naprawde nie potrafie zrozumiec twego stwierdzenia, skrobnij cos wyjasnij dlaczego...?
[/quote]

Kolego, przejrzyj sobie forum. Zakładałem podobny wątek kilka razy...
Ale podobno coś ma się niedługo (mam nadzieję, że tego dożyję <_< )zmienić, więc może jest szansa i na koszulki, i na naszywki, i na naklejki.


#11 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 15 July 2012 - 00:19

Fajnie by bylo :D mam nadzieje ze nie bedzie wersji limitowanych :D jedna na leb mogloby byc za malo.Bardzo szybko rosnie grono forumowiczow a i przydalaby sie alternatywa dla odziezy topowych marek wedkarskim

#12 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 15 July 2012 - 11:20

[quote]
Panowie dajcie sobie spokój, ostatnie koszulki były z 5 lat temu, naszywki też...


[/quote]
i co w zwiazku z tym?? moze niektorzy czesciej zmieniaja koszulki niz co 5 lat :D naprawde nie potrafie zrozumiec twego stwierdzenia, skrobnij cos wyjasnij dlaczego...?
[/quote]

Kolego, przejrzyj sobie forum. Zakładałem podobny wątek kilka razy...
Ale podobno coś ma się niedługo (mam nadzieję, że tego dożyję <_< )zmienić, więc może jest szansa i na koszulki, i na naszywki, i na naklejki.

[/quote]
Ludzie żyją coraz dłuzej, więc może się załapiemy <_<

#13 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 posts
  • LokalizacjaCo. Kerry

Posted 15 July 2012 - 17:52

Jam mam jeszcze naklejkę, którą dostałem kiedyś, jakoś ekstra. Jak ktoś chce to moge mu wysłać...

#14 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,558 posts

Posted 15 July 2012 - 22:02

Też mam dwie naszywki/naklejki. Etap uzewnętrzniania mam za sobą, więc mogę komuś podesłać. Czarne, podłużne, obszyte ściegiem po krawędzi, z wyszytym logo + napis. :D

#15 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,391 posts
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Posted 15 July 2012 - 23:47

Kurcze, Kolega chciał poruszyc ,, forum ,, do dzialania a dostał po ,, łbie ,, . Oj nieładnie Panowie....

#16 OFFLINE   Tomaszek

Tomaszek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 477 posts
  • LokalizacjaCo. Kerry

Posted 15 July 2012 - 23:53

Oj wcale nie po głowie. Jak jest spragniony naklejek/naszywek to możemy zaspokoić kolegi potrzeby. Więc powinien być zadowolony.

#17 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 16 July 2012 - 08:45

Kurcze, Kolega chciał poruszyc ,, forum ,, do dzialania a dostał po ,, łbie ,, . Oj nieładnie Panowie....

Łojtam
Standardowe weźmy i zróbcie
Na razie nie ma logo, nie ma projektu.
No future?
<_<
A to pisałem ja, kontrproduktywny Jarząbek :mellow:

#18 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,372 posts
  • LokalizacjaNiebo

Posted 16 July 2012 - 23:33

Wezmy i zrobcie, z tego wzgledu, ze jakby sie ktos inny wzial to troche nie fair handlowac waszym logo.Moge to zrobic ja :D tylko pozniej bylaby wojna o prawa autorskie.Nie ma sprawy niech nosza Jaxona :D pzdr wszytskich.Ale promo byloby super, bo naprzyklad taka szczupacza japa z jerkiem na ktorym widnieje napis jerkbait.pl :)do tego adres strony, skromne umieszczenie danych jakiejs pracowni :D takie male forum na jednej koszulce ;)

#19 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3,527 posts
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Posted 18 July 2012 - 16:57

HALO REDAKCJA!!!???

Lud domaga się koszulek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#20 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 18 July 2012 - 17:56



:lol: :lol: